0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bacım 6 aydır yegeni doğdu gelememisti geldi işte iki günlüğüne kalmaya bana kaynanam da geldi eski olayları açmaya başladı hep biliyor sinir olduğumu kizistiriyo ortalığı yok babalihin böyle yaptı yok diğer  kardeşin ev supurmeyi bilmiyor cahil dedim 13 yaşında o ne anlicak normaldir her defasında açıp duruyo bacimin yanında tartistik bu seferde su fsturalarini elektrik faturası ödedimi eşin ödesin bilmem ne deyip duruyo ama her defasin da soyluyo en son ağzımı açtım öder veya ödemez evi ayrı adamın sanane yani sinirlendiriyo beni bacım da diyo gönlünü al yazık kalkti asagi götürdü beni kaynanam gile altlı ustluyuz evime 4 .5 gündür gelmiyo normalde her gün torun sevmeye gelirdi içme suları filan aşağıdan doldururduk geçen eşim gitti almaya doldurmamış karin doldursun demiş eşimde sinirlendi bidaha aşağıdan doldurmayalim alırız parayla eşim iyi yapmışsın boşver taviz verme diyo ama hata mı yaptım yani haksız mıyım sizin de fikrinizi alayım dedim ??

7 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Valaa çok iyi yapmışsın önünü kestin öğrensin konuşmayı
-Reklam-
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Kız tabi  iyi yapmissin  bırak gelmezse gelmesin  o seni yerin dibi gömerken iyiydi ama hemen elektriği ödesin yok şu yok bu falan öder tabi herkesin evi ayrı yolu sapa de bitsin ne uğraşıyom gelmesin
tarafından
Aynen ya cnm her defasında yerin dibine sokmaya çalışıyor herkesin içinde eski konuları acıyo ben azarladikca halen aynısını yapiyo sinirlendirdi beni tavrimi koydm
0 oy
(948 puan) tarafından
Aaalllllaaaaaahhhhhhh kız sevin ne güzel işte artık uğramaz suratsız
tarafından
Kizz benim sevinmek gerekirken sen yerime seviniyon ama sevinemiyom inan nedense alışkanlık oldu artık bilemiyom aslında sık sık gelmesi canımı sıkıyordu iyice ama böylesi daha iyi sanirim
(948 puan) tarafından
Valla Cnm bir Kaynana gelinden Uzak durunca şanki ben uzak durmuş gibi hissediyorum nedense
tarafından
Aynen ya ama malesef uzak olamiyoz yan yanayız hatta alt katimda hemen annem taaa Mersin'de ben İstanbul kaynanamlar alt katimda olunca uzak olmak mümkün olmuyo herharkul de gorusuluyo yani
0 oy
tarafından
Saygısızlık dicem ama degil sonuna kadar hak etmis durduk yere dememissin ki sonuçta 

Ona neymis kardesin ev süpürmesinden her seye burnunu sokanlara sessiz kalmamak lazim yoksa iyice tepene çıkar boşver hiçte takma
tarafından
Kardeşim uveyde olsa laf edemez elimde büyüdü öz kardeşim benim için her yerde dedikodu yapiyo hiç iş yapmaz etmez sinirlendiriyo beni bende en son bozdum sinir etti beni her yerde dedikodu yapiyo sanane yani dimi ne yaparsa yapar burnunu sokuyo
tarafından
Aynen haklısın
tarafından
Evet cnm tepemize çıkar valla bide hiç sevmediği gelin var onun üzerini onu met ediyo. Gorumunun gelini var gorumum ne derse sesini çıkarmaz diyo bacima . Benim de öyle olmamı bekliyo pisirik sessiz ama çok bekler valla o eskiden di
tarafından
İnsan bazen ses edemiyor ama kimse kusura bakmicak tepemize çıkacak halleri yok lafi çakarim valla
tarafından
Aynen valla altında kalırsak ezerler valla
0 oy
tarafından
Patavatsiz şey.  Onu ilgilendirmeyen seylere ne diye burnunu sokuyo ki . Esinde biliyo heralde huyunu ki senin tarafinda sanırım 
tarafından
Aynen canım huyunu biliyo her lafı herkese yetistiriyo kendi oğlunun lafını bile dedikodu eden insan sinir ediyo eşimi de ondan dolayı hak veriyo bana
0 oy
tarafından
Ne güzel işte kurtulmuşsun. Kendi çenesini tutmasını bilmiuorsa karşıdan gelecek tepkilere de alınmasın o zaman. Oh ne güzel ben istediğimi söylim gelin biley derse küserim. Kafan rahat işte bnce dileme 
0 oy
(291 puan) tarafından
Keşke benim kaynanada bana küsse ve hiç gelmese 
(291 puan) tarafından
Ne yapmiyorki eşimin yaninda bana en sevdiği geliniymisim gibi davranır eşim olmayinca ** gibi davranır hakaret eder eşime diyorum ama anlamıyor inanmıyor eşimle biyere gideceğimiz zaman beni bırakma oğlum diye sarılıp ağlıyor bütün günümüzü zehir ediyor evime gelip herseyime karışıyor aldığım her esyama karışıyor
tarafından
Aaaaaa cnm eşine durumu anlatiyon inanmiyo mu sana seninki daha fenaymis ya durumu iyice izah et öyle ikiyüzlülük yapiyo Allah yardımcın olsun ya üzüldüm durumuna :(
(291 puan) tarafından
Artık ses kaydı yapacam ama benim eşim gene inanmaz onun için annesi bir melek hatta melektende daha iyi Rabbim böyle kaynanayi düşman başına bile vermesin ama ben artık başa cikiyorum eşim yokken orada iki dk bile durmuyorum
tarafından
Amin cnm amin Allah ıslah etsin iyi yapıyorsun cnm yanında durma yardım bile etme ona ne hali varsa görsün pis cadı
(291 puan) tarafından
Amin canım inşallah ıslah olur onun derdi gelinlerin içinde birtek ben onunla yaşamadım ondan böyle yapıyor onunla yasayacam çalışıyorum ben benim maaşımı yemek derdi iki lafından biri senin paran var bize versene yardım etsene bize eşim onların evinin üstüne ev yaptiracakti bosanirim seninle dedim benim ailemin neyini gördün diyor ben seni bosarim diye

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 942 göst.
0 oy
12 cevap 288 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 634 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 511 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu