0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saat olmus 3.5 ben hala kahvalti bile yapmadim emziriyorm acliktan icim gidiyor tekkende sabah canm cekmiyor genelde tekim aksam yemegini iyi yiyorm eşim olduğu icin biri olsa güzel yaparkm ama yanlizken bsey hazrlamam oğluma yedirir kalkarım 

19 Cevaplar

0 oy
(119,000 puan) tarafından

Yemiyom ac ac oturuyom hazirlamaya eriniyom ;)

tarafından
Suan tamda o drumdayom sabahtan beri cam perdelr kapilar evi sil supur toz tuvalet banyo balkon kolum kalkmiyor artik :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ooo sen hayattan zevk almayı bilmiyosun da ondan bak sofrayı donatıyosun canın ne isterse hazırlıyorsun bebek uyuyorsa açıyorsun YouTubedan video ben gelende Leyla ile Mecnun izliyorum yavaş yavaş yiyorsun oh mis 
tarafından
Yanlis anladin imremdim sana ben yapamam valla boyle 35 haftadayim birsey yememekten elim ayagim titredi bayılacaktım kalktim dometes peunir oturdum asagiya
tarafından
Bubyorumdan sonra istahim açıldı kiz gahshwhahssddjjj :D
tarafından
:D yok kuzum yanlış anlamadım herkesin yeme isteği bir değil malesef. Bi de mecburiyetten benim biraz çünkü yemezsem şekerim tansiyonum düşer elim ayağım titrer hatta bayılmayı kadar gider yani
tarafından
Bu anlattiklarini  2 saat once yasadim acliktan bayilcaktim usengenclikten :)
tarafından
İşte ben yaşamamak için yiyorum :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bende yanliz yemekten hic hoslanmiyorum ama malesef yiyorum mecbur arada hazirlarm arada bir oyle pratik bisiyler atistiririm falan
tarafından
Niye boyleyoz ya valla kendine özel herseyi hazrlayan var
(7,098 puan) tarafından
Ay valla ya ne bilim bende oyle olmak isterdim
0 oy
(501 puan) tarafından
Bende aynı yaa gel kız birlikte yapalım 
(501 puan) tarafından
Konya ereğli :( seeen
tarafından
Diyarbakır da oturuom canisi ya uzagik :D
(501 puan) tarafından
:( tüh doyacaz diye nasıl sevindiydim yaa
tarafından
Bana gel o zaman ben mardindeyim bende su saat olmus oturup yemek yemedim dogru duzgun :))
tarafından
Mardin daha yakin en iyis iraya gelem :D
0 oy
tarafından
Bende tek yiyemem ama eşim varken üç kişilik yerim abartısız seni çok iyi anlıyorum 
tarafından
Hahah vallahi aynen teken yemem esim varken 3 kisilik yiyom ondan gitmiyor kilolar :D
tarafından
Muhabbet ederek birde karşında ki adam da yiyor o yedikçe insanın daha çok yiyesi geliyor Allahım eksikliğini göstermesn
0 oy
(903 puan) tarafından
En rahat yemeği tek başıma yerim :) kendime sofra kurarım misa gibi yerim rahat rahat
tarafından
Oghhgh en iyisini yapiyn olmasi geren oyle
0 oy
tarafından
Akşama kadar aç geziyorum :/ aslında çok kötü bişey 
0 oy
tarafından
inanirmisin bende ayni durumdayım kızım 6 aylık emziriyom eşim se bana kiziyo sabah hiç yiywmiyom akşam eşim gelince güzel yiyom iştahım yerine geliyo anliyacagin eşim eve gelinceye kadar aç aç dolaniyom
tarafından
Ayy aynen ya bende onls beraber tokça yiyorum bana kiziyor ac duruyirsun diyr
0 oy
tarafından

Açım ve acıkınca yerimmm normalde tek yeöeyi sevmem ama aç olunca dayanamam :D

tarafından
Nedense acimda gene üşeniyorum
tarafından
Valla elim Ayağım titriyo benim
0 oy
tarafından

inanirmisin bende ayni durumdayım kızım 6 aylık emziriyom eşim se bana kiziyo sabah hiç yiywmiyom akşam eşim gelince güzel yiyom iştahım yerine geliyo anliyacagin eşim eve gelinceye kadar aç aç dolaniyom.....:)

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Aç oturamadığım için mecburen sabah akşam yalnız yiyorum bu ara akşam da yalnız en erken 9-10 da geliyor eşim
0 oy
tarafından
Yemek zorundayim emziriyorum cunku canm.emzirmesem ac otururum heralde
tarafından
Bende emziriyirum ama canm cekmiyr bide zamaninda sut olsun diyr o kadar cok sey yedim sut olmadi bana kilo oldu sütumde hic farklilik yoktu
tarafından
Canm sukur bende oyle bisey olmadi tatli ve aburcubur hic eve almiyorumda yemiyorumda yedigim hep sut artirici birde cok su ictigimden heralde
0 oy
(147 puan) tarafından
Normalde sadece kalkar kalkmaz bi kahve yapar icerdim ama kahvalti yapmazdim taki hamile kalana kadar
tarafından
Hamileyken bende duzenli yapardim canm hatta her sabah haslanmis yumurta yiyordum  dogum yaptigimdan beru yumurta yapmadim girmek bile istemiyirum
(147 puan) tarafından
Ben yumurtayi ilk 10 gun yedim sonra 2 ay girmek istemedim simdi yeni yeni başladım haftada 3 gun yemeye
0 oy
(610 puan) tarafından
Yememmi hemde nasıl :D
tarafından
Oh masallah
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Kahvaltı yapmak için erken bile uyanirim usenmem bazen oğlumu da alır gider börek yada simit falan alırım ohh işte buu :D
tarafından
Kiz useniyom mutfaga gidip hazrlamaya sen gidip aliyon he helal valla
(14,004 puan) tarafından
Karnımı doyurmazsam hemen sütüm azalıyor ya benim
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Yiyorum valla napim aç kalalam:)

tarafından
Kalma kiz ne ac vurakacan kendini bizim gbi suan yuruyen oluyum yemek pisene kadar ohooo
(2,874 puan) tarafından
Erkenden niye yapmadın kız yemeği:-)
tarafından
Aksam yemegi kiz  bu saatte yapilmiyirmu venmi yanlis yapiyom
(2,874 puan) tarafından
Ben erken yapıyorum canım oglende ,:-)
0 oy
(3,702 puan) tarafından

Ooo çok güzel kahvaltı yaparim Bi de öyle bir özenirim ki sanki misafirim varmış gibi aksamlari zaten eşim oluyor arada geç geliyor kendim yerim ** ao yoksa  hep makarna :D

tarafından
Kiz o enerji nerden geleyo :D
(3,702 puan) tarafından
İki tane bücürükle bende enerji bol o kadar özeniyorum bunlara bakınca soğuk yiyom
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bnde hiç yiyemem tek basıma mesela eşim bi hafta mesaiye kalacak Bn öyle kendime yemek yapıp Yemem
tarafından
Benm esim eve gelemsse heralde ölürüm artik :D
(2,565 puan) tarafından
Valla tek basına hiç sarmıyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 177 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 380 göst.
0 oy
8 cevap 532 göst.