0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (10,411 puan) tarafından

Selam kızlar bildiğiniz üzere eltim Sezeryan olmuştu ve ben ona bakmaya gitmiştim çok şükür eltim iyileşti bebişide ele avuca geldi Rabb'im uzun ömür versin bende evime geldim 13 gün kaldım güzel ve çok yorucu geçti 2 kilo vermişim  kaynım daha kalmamı istiyodu ama eşim rahat edemediği için geldik evimi yatağımı hatta apartmami bile çok özledim buralarda takılmayı bile ozledim sizler nasıldiniz bıraktığım gibi iyjdiniz degilmi:angel:❤️❤️❤️❤️❤️❤️

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gönlün güzel senin:kissing:

(10,411 puan) tarafından
O senin güzel yüreğinin güzelliği canimm❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ahhh ahhh rabbim.herkese sen gibi elti versin kiz guzel yureginden öpüyorum ❣
0 oy
(18 puan) tarafından
Milletteki eltiyle bak be can kurban böylesine. Ben 33 haftalık hamileyim o benden 2 yıl önce evlendi 2 düşük yaşadı 3.ye hamile olduğunu kendinden önce ben öğrendim hastanede aradım gözün aydın dedim teşekkür bile etmedi hastaneye geldi gözümün önünden geçti gitti Allah görsün ne deyim. Küs bizle konuşmuyor olduğumuz yere girmiyor 
(10,411 puan) tarafından
Böylesi de çekilmesi değil doğrusu Allah sabır versin ne diyeyim
(18 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun bu kadar yakın akrabayla da küslük çok zor oluyor gerçekten kendi ailemde böyle şeyler hiç yok bu tarafta çok tuhafıma gidiyor. Allah herkesi iyilerle karşılaştırsın. Sizinde muhabbetinizi bozmasın kem gözlerden korusun inşallah
(10,411 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun akraba dedi ya bfnim 2 tltim akraba amca kızları o değil ama ben baktım
(18 puan) tarafından
Herkes  kendi insanlığını gösterir  kul bilmese de Allah bilir kuzum yaptığın iyiliğin karşılığını Allah verecektir bir şekilde için rahat olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 246 göst.
0 oy
6 cevap 155 göst.
0 oy
4 cevap 149 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 451 göst.

377,327 soru

11,291,920 cevap