0 oy
962 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Arkadaslar hayirli gunler, 

esimle bazi sorunlarimiz var ve ben bir cok seyini yakaliyorum... Esimede diyorum gunahina ortak olmak istemiom ama sirf yuvam yikilmasin diye susuyorum diye.. Ama korkum karnimdaki cocuguma uzu tuden, stressden hatta bekkide gunaha ortak olmakdan bisey olursa diye korkuyorum. Oyle dusundugum an esimede diom gunahi babasinin yani senin diye.. Rabbim bebegimden cikarmasin senin kendinden cikarsin gunahini diye... Elimi karnima koyup hergun aklima geldikce bildigim tum sureleri dualari okuyorum... Ayrik gunaha ortak olmakdanda fkn diye yorum istemiyorum... Insan basa gelmeden bilmezmis... Ayrilmak en kolay yol...

14 Cevaplar

+1 oy
(119,481 puan) tarafından
Dolandiricilik yada madde bagimliligi falanmi 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hirsizlik mi yapiyor esin yoksa
0 oy
tarafından
Aldatıyormu yani ne gibi bi günah ki ortak oluyorsun anlamadım 
(597 puan) tarafından
Keske aldatmak olsa bide acik. aciksaklamioda
..
tarafından
Onun pis günahı ona ait kuzum sen görme boşver kendi haline bırak. Sureli dua et Rabbim hidayet nasip etsin ıslah etsin. Sen kendini koru sadece bebeğini ve kendini düşün doğumda sonra daha ileri giderse  o zaman çare düşünürsün. Hep oku dua et duadan başka kula ilaç olmuyor. Her kulun günahı kendini ilgilendirir üzülme
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Herkesin günahı kendine Allah yardımcın olsun 

(597 puan) tarafından
Aminnn... Noour dua edin bebegim sag saglim dogusun :(
(27,357 puan) tarafından
Uzme kendini Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insAllah
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Valla canım günah var günah var ne yapıyo diye sormak istemiyorum özeliniz sonuçta aile arası ama bilemden bişey diyemeyiz . Rabbim sağlıkla kıcagına almayı nasip etsin eşinide hayırlı işelrle meşgul etsin inşallah 
(597 puan) tarafından
Amin... Siz duanizi eksik etmeyin ben rabbime birakdim. Ama ayrikmakda istemiom... Rabbime sigindim...
0 oy
tarafından
Nasıl bişey yakalıyor sun ki? 
0 oy
tarafından

Konu ne ki canm tam olarak 

Sen böle düşünüyorsan için rahat olsun kalbini ferah tut
(597 puan) tarafından
Evt boyle dusunuyom cunki Allahdan korkuyom... Gunahin veballerini biliom ona gore yasamaya gayret ediom... Rabbim evimize huzur versin insaAllah bebeklerimizede sifa
0 oy
(7,098 puan) tarafından
rabbim.yardimcin olsun kuzum hayirlisiyla.al bebegini kucagina ins
(597 puan) tarafından
Amin... Allah razi olsun insaAllah.. Rabbim. Herkezinyuvasina bebegine sifa huzur versin
0 oy
tarafından
Nasık bi günah ki bukadar korkuyorsun cnm 

Karnındakş meleğin bir günahı yok rabb'im korur inşallah 
(597 puan) tarafından
InsaAllah...
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Keşke aldatmak olsun dediğinize göre bir erkek ilişkisi falan mı
tarafından
Daha neler kim kabul eder bunu
(8,081 puan) tarafından
Biri aldatmak mi diye sormuş keşke aldatmak olsa demiş aldatılmaktan daha kötü ne olabilir ki bu geldi aklıma
tarafından
Ama bu onun gunahi oluyor neden cocugundan ciksin buyuk ihtimal rızık meselesi haraam para falandie
(8,081 puan) tarafından
Oda doğru ay ne biliyim burada herşey oluyor insanın aklına herşey geliyor. Rabbim eşin de hayırlısını versin canım
(597 puan) tarafından
Erkek ikiskisi degik cnm ama acik acik yapio saklamioda benden... Ama soylemekde istemiom :( dua edin bebegime ve bana yeter :(
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Yaa canm Rabbim yardmcn olsun 
(597 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm
0 oy
tarafından
Tovb yarabom bu erkeklerin derdi ne ya herviri ayri bi *** yiyor olan edeki zavalli sahabilere oluyor allah vebigini korusun canm ama haram para frlansa yeme cocugunada yedirme lutfen bunu bile bile yapman ortak olman demek
(597 puan) tarafından
Yok haram hayatta bike bike yedormemde yememde cnm. Siz duanizi eksik etmeyin
0 oy
tarafından
Yaptığı günah ne acaba söyler misin? 
0 oy
tarafından
Öncelikle eşinin günahını burda yazmadığın için Allah razı olsun kim bir müminin ayıbını gizlerse Allahta hesap günü o kişinin ayıbını gizler buyurmuş Efendimiz.   Günahın yavrudan çıkma gibi bi durumu olamaz oyle olsaydı herkesin çocuğu ölürdü çünkü günahsız kul yoktur. 
(597 puan) tarafından
Gunahini yazsam bekki daha beter olur... Belki yarin birgun kocamla duzelirim ben unuturum, unutmasamda aff ederim belki sineye cekerim yine... Ama burdaki yuzlerce okuyan esimin gunahini unutmaz... O yuzden soylemek istemedim.. Dua edin bebegime ve bana yeter:(
(5,272 puan) tarafından
Ya bana kızma ama cok merak ettim
tarafından
Kırşehirli Allah kocana hidayet versin ona nasuh tevbesi nasip etsin sana ve kızına bağışlasın yer gök duadır kalbini ferah tut
(597 puan) tarafından
Hep dua ediom... Asla kabul edemeyecegim. seylere susar oldum resmen yuvamin derdinde dustum ikinci evliligim diye agzima edecek.neredeyse yinede susuyom...Ogretmenim/ egitmenim ama yok adam bi tuhaf... Rabbime sigindim. Nasibse oglum olcak. InsaAllahucaga binmem. Riskki. Oldugunaragmen atladim tr geldim (nirmakde akmanyada yasiom ama esim tr gitti diye geldim...
tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 354 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 504 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 260 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu