0 oy
4,328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
20 yaşındayım eşim dediğim pi.slik insan 30 yaşında ve bugün beni aldattı hemde bir kişiyle değil iki kişiyle birisi esk.ort diğeride eski sevgili canım çok yanıyor kızlar kendimi durduramıyorum kalbim ağrıyor kalbim çarpıyor bebeğime baktıkça ağlıyorum nasıl yakaladım biz ankaraya geldik bunun teyzesi rahatsızdı durumu ağırdı nryse 2 gün kaldık bu bana dedi sen kal teyzemde kötü hafta sonu ben gelicem beraber döneriz neyse bende tamam dedim tabi benim içime bişey düştü telefonuna konum yüklücektim yükkedim 1 gün ücretsiz ama bu konumda karşı tarafın telefonun etrafında konuşulanlarıda duya biliyorsun herşeyi duyuyorsun yükledim bu gitti neyse uyğulama 1 günlük süresinin dolmasına 20 dk var ben dinliyorum bi arkadaşıyla dışarda meyhanede içiyorlsr ama banada dükkandayım diyor neyse eğer kötü birşey duymasaydım uygulamayı satın almıcaktım benim şere.fsiz arkadaşına dedi esko. rtamı gitsek ondan sonra ben gittim kalbim acıyor elim ayağıö tutamadı uygulamayo satın aldım 90 tl ye ve bu dediki karısız kaldım bugün gidelim benim eşim olacak insan dedi ve gittiler ve ben herşeyi dinlesim ağlayarak o kadınla ne yaşadıklarını dinledim ve ordan çıkınca eski sevgilisini aradı seninle bişey konuşucam seni almaya geliyorum kız kabul etmedi sen bilirsin dedi o an koptum ve aradım ağzıma ne geliyorsa saydım o yanındaki arkadaşınıda aradım onada saydım şimdi napıcağımı bilmeden otıruyorum bu yola çıkmış geliyor bana mesajlar atıyor ben seni sevdim yapmadım öylr bişey diye aldım bütn yaptıklarını sese attım bi sğre yazamadım sonra bana diyor ben semin dinlediğini biliryordum sana şaka yaptım orda gittim ben dedim senn karıyla sevişirken dinledim ne şakası boşanıcam izmire gidicem sabahtan uçakla izmirde otıruyoruz ama ben bu saatteb sonra nasıl kendime gelirim bilmiyorum siz siz olun eşinize yamayın demeyin ben burda okurkrn benim eşim yapmaz dedim ama yaptı ve onu affetmemi bekliyor. 

53 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Beni en çok erkileyen postalardan bitanesi oldu yaklaşık 1 saat önce okudum yazıp yazıp sildim ne diyeceğimi bilemedim uykuda tutmadı okuduğumdan sonra bunu yazmaya karar verdim sana senin acını kalbimde hissettim... Sana diyeceğim bir kaç cümle var ama en önemlisi yaşın henüz çok genç kesinlikle affettme canım bir bakmışsın herşey geçmiş onsuz yaşamayı öğrenmişsin ama onunla devam edersen bu acıyla yaşamayı öğrenemezsin bazen insan derki keşke ölseydi yada ölseydim ama bu günleri görmeseydim maalesef birşeylerle sınandıkça olgunlaşıyoruz bu senin sınavın doğru olanı yap bas kıçına o şerefsizin tekmeyi 
tarafından
Önüme cennet bahçesi ni serse affedemem canım kendimw gruruma yediremem dediğin gibi duymasaydım belki ama ben herşeye canlı canlı şahit oldum o an yapma yapamassın diye bağıedığımı hatırlıyorum ama gerisi boş allah kimseye bu acıyı yaşatmasın aldatılmak bir nefes ama onun acısını ben ömür boyu çekicem
(62 puan) tarafından
Yani ne inkar ediyorki pislik madem yapti adam gibi defolup gitsin oo zmn adi insan allah oo pis kadınlarında belasını versin insallh insanların yuvası oo pislikler yüzünden bozuluyo
tarafından
Şimdi nasılsın ablam aklım sende kendini kötü hissetme diye yazmıyorum da sana ne yaptın ne durumdasın
tarafından
Melmus kendime geldim çok teşekkür ederim boşanma davamı açtım ailesiyle görüştğm onlar bana çok hak verdi kendi evlatlarını silip bana sahip çıkıyorlar kendimi toparlıyorum ayaktayım sağolasın ablam
tarafından
Kız az önce mesaj yazacaktım valla aklıma geldin dedim acaba ne yaptı diye. Rabbim yardımcın olsun iyi yapmışsın ablam  kendine ve bebeğine zaman ayır sizin sağlığınız daha önemli hakkını sonuna kadar ara vazgeçme affetme acıma
-Reklam-
+1 oy
(1,233 puan) tarafından
Uygulamanın adı neydi canm cok merak ettim kusura bakma konuyla alakasız ama
tarafından
Eşine nasıl yüklüyosn peki
tarafından
Kullanımı nasıl canım çok ücret kesiyormu
tarafından
Kullanımı ücretli kendine yükle o seni yönlendiritor eşinin teline de bildşirmleri kapat uygulamayı gizle
(1,713 puan) tarafından
Canım esimin telefonunda bildirimler gizli mi olacak yoksa bildirimler sesiizde mi olacak. O bilir mi anlar mı bende uygulama yüklü oldugundan. Sen öyle söyleyince ebende merak ettim. Esler evden cıkıp gidiyor haliyle ne yaptıgını bilmiyoruz. Ona gelen yanlızca telefonlar mı yoksa mesajlarda geliyor mu bildirim olarak. Onun telefonunda da yüklü olması mı lazım. Biraz ayrıntılı yazsrmısın
tarafından
Telefonunda yüklü olacak ama o uygulamayı sakla görmesin gözünün önünde durmasın uygulamayı sessize al mesah bildirim gelöze sen yükle zaten o seni nasıl kurucaksın yönlemdiecek
+1 oy
tarafından
Okuyunca ne yazacağımı bilemedim o adama ne yazsam hangi hakareti etsem hafif kalacak allah sorsun inşallah senin ve günahsız bebenin hakkını o adama ben çocuk bile göstermem adi ******** ******** allahım o orospuların amı götü yırtılsın inşallah kanser verem olsunlar toprak kabul etmesin onları milletin yuvasını bozuyorlar çok sinirlendim hemde çok üzüldüm elim ayağım titredi inan ki 
tarafından
Canım benim sağolasın içimdekileri söyledin resmen o kötü işi yapan insanlardan iğrençler evet ama bu adakın gideceği varmış zaten kim tutanilir ki.
0 oy
(341 puan) tarafından
Bilirim bende ilk evlendiğinde yakaladim 1 yillik evliyim bugun icim yaniyo unutamiyorum agladim yine az once gururuma sigdiramiyorum
(2,054 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah doğru karar verirsin hakkında hayırlısı olsun ikiniz içinde
(341 puan) tarafından
Amin inşallah canım
tarafından
Ikinkzinde eşlerinin ismi adnan galiba:/ çok üzüldüm yaa inşallah iyi olur ne diyim:(
tarafından
Benim bebeğimin ismi adnan canım
(341 puan) tarafından
Kiyamam kuzum desene doğuştan isminden şansız eşimin ismi adnan yalan yok cok iyidir sadece 1 defa aldatti ilk evlendigimizde ondan bole kotu goruyorum oglusum 23 gunluk ismi alparslan
0 oy
tarafından
SAKIN AFFETME !!

büyük konuşmak istemiyorm.   Allah ıslah etsin eşini ya. Rezil insan karın neyine yetmiyo
tarafından
İçim yanıyor affedemem asla ama ben kendime nasıl gelicem
0 oy
(845 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ben bile okurken kötü oldum ama bi defa yapan hep yapar unutma 
tarafından
Şundan eminim bu ilk değildi çünkü ilk olsa vu kadar iyi bilemez di ben defalarca aldstıldım belkş ama şuan öğreniyorum
0 oy
tarafından

Tuuuuu lanetttt olsun ona seni gördüm nasıl güzelsin ya şerefsi.z köpek :angry:

tarafından
Ah canım ah güzellikte fayda etmiyor artık yalvarıyor şuan ama artık bende bitti ben kendim bile bititm ben kendimi nasıl toparlarım bilmiyorum
0 oy
(913 puan) tarafından
Çok kötü oldum(( Allah yardımcın olsun
tarafından
Allah büyüktür allaha sığındım amin canım sağolasın
0 oy
tarafından
Ayy ne dicegimi sasirdim Allah sana sabir versin. Hic vazgeçme kararindan bi sure kafani dinle o kocanla gorusme numaranı da değiştir aramasin seni
tarafından
Şuan yalvarıyor köpek gibi ama ben zmire dönmeyi beklyiorum o yanındaki arkadaşının eşinin evinde gidicem onada dinleticem benim canım yandıysa hepsinin canı yansın ben ağlıyorsam o adamda ağlasın
tarafından
Allah ikisinin de cezasini versin. Eşlerinin degerlerini bilmiyorlar disarda bk var sanki. Pislikler
0 oy
tarafından
Allah belasına versin dicem olmicak yazık gulgibi karısını aldattı pislik üzülme bırak hayatına devam et bu hiç şaka yapmış benzemiyor 
tarafından
Şaka değil şuan kabullendi özür diliyor ama boş
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bekarlığına döndüğünü sanmış k*pek sen olmayınca , affetme 
tarafından
Afetmem asla aslaaa kendime bunu yapamam
(660 puan) tarafından
Acını anlıyorum ama asla deme onunla sınanırsın
0 oy
tarafından

Ben okurken bu kadar kotu oldum seni dusunemiyorum Allah sabir versin sana kurban olsun o sabinin bokuna adi herif :angry:

tarafından
Kendimi nasıl toparlıcam bilemiyorum allah hiç bir kadına yaşatmasın
tarafından
Amiiinnn aminn aminn :(((
(549 puan) tarafından
Bnde cok etkilendim resmen yuzum dustu :(( Allah ım sna sabır versn cnm. Öyle bir insandan kurtuluosn en azndan tanıdın
tarafından
Evet allah tez zamanda kurtardı beni
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ay canım ya sok oldum kusura bakma ama mal senin gibi güzelide aldatıyorsa....... Gitsin asla affetme sürünsün 
tarafından
Bırakıcam hiç bir kadın hak etmiyor yalvarıyor ama asla izmire döneyim ondan sonra göstericem herkeze herşyi
(3,669 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yavrum sn onları nasıl dinledin bn okurken elim Ayağım titredi Allah bin belasını versin
tarafından
Ben dinledim ama aldattığını duysam içim bu kadar acımaz dinleidm kendim duydum içim canıyor kendimi hiç bşr yere sığdıramıyorım
(6,825 puan) tarafından
Senin bir suçun yok bacım ya haberin olmasaydı sn demek ki şüphe duydun ve yükledin
tarafından
Aynen canım
0 oy
(625 puan) tarafından
Eşine hakeretler beddualar edesim var şuan  evde.gul gibi karısı varken  Allah yardımcın olsun inşallah  çok şey yazmak istiyorum .şuan :(
tarafından
Bende öyle bir dağa çıkıp sadece ağlayıp bağırmak istiyorum şuan yutuyorum ama canım sanki yok ruhum var gibi.
(625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah çok üzüldüm resmen yaşadım acını :(
(1,713 puan) tarafından
Öyle deme kız vallah senin her yazdıgı yorumu okudum heleki bu yorumuna İnan gözlerim doldu:((rabbim yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun
tarafından
İçim cok acıyor ama geçek atlıcam allahın izniyle
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ay Allahim basimdan kaynar sular döküldü sanki icim parçalandı okurken seni hic düşünemiyorum taviz verme verirsen hep yapar bunu bil 
tarafından
Ben boşanıcam kabuk edemem ben artıkona dokunamam sevemem.
(2,849 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun inşallah canm
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Uygulama find my kids. Ben bunu burada onerdim cogu kisi ben kocama guveniyorum ugrasamam boyle seylerle dedi. Bunu soyleyenler, sen Allahtan baska kimseye guvenme bacim. Allah kahretsin kocani sakin affetme affedersen devami gelir. 

Bende yukledim her anini dinliyorum bisey duymadim kotu. Ama keske kayit etseydin sen o ani mahkemede delil kullanip yuklu tazminet alip tek celsede bosanabilirdin
tarafından
Kaydettim canım aynı uyğulama allah sakın başına vermesin ordan canlı canlı dinlemek çok kötü bişey ben uaşadım kimse yaşamadın o kadınla konulmalarını sevişirken seslerini daha ne deyim
(1,358 puan) tarafından
O an nasil sonuna kadar bekledin nasil dinledin ben olsam aninda arardim o etmosferi bozmak icin
tarafından
Elim ayağım tutmadı napıcağımı bilemeidm ben ama iyiki bekledim cübkğ sonradan da eski sevgilisini arayıp bizim kendi evimize çağırdı bu bana çok koydu
(418 puan) tarafından
Ses kaydı mahkemede delil olarak kabul edilmiyor hatta suçlu sen oluyorsun kardeşim avukat ondan biliyorum..
(1,358 puan) tarafından
Esler arasinda delil kullaniliyor ve yasal
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Affetme 10 çocuk olsa da boşan karaktersiz karatersizdir. Allaha dua et onun sevgisini içinden alması için 
tarafından
Ben onu unutım ama bu yaşadığımı nasıl unuturum bilmiyorum canlı canlı herşeyi duydum ben allaha sığındım bir evladım var ben bu hayatın üstesinden kakacağım.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Okurken ben bile kahroldum, icim acidi. Birak yalvarsin adi herif! Kafani dinle
tarafından
Boşanıcam afdedemem artık aileisne attık onlarda kafayı yemek üzere
(6,978 puan) tarafından
Elinde tut kayitlari, hatta kopyala biyere, telefonunu filan kirmaya kalkar belki. Elinde delil kalir. Kuran okumayi biliyorsan ac oku canim, Rabbim gonkume ferahlik versin. Kendi utansin, kendi simdi dusundun
tarafından
Biliyprım xanım teşekkür edeeim sakladım kayıtlsrı arkadaşa filan attom
0 oy
(12,513 puan) tarafından

İnanmıyorum ya pislik varlık :angry: iğrenç şey :angry:

tarafından
Öyle böyle değil ve bu benim kocammış en çok o yakıyor içimi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 482 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,041 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Az (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Az (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 941 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı