0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından

Ben beyaz tonu istiyorum sizce dyo kartepe mi yoksa favori inci çiçeği mi daha aydınlık olur.Bilgisi olan yardımcı olabilir mi:)

10 Cevaplar

+1 oy
(4,961 puan) tarafından
İnci beyaz çok gzl bı renkk
(436 puan) tarafından
Inci beyazi mi inci çiçeği mi canım. Inci beyazı bende istedim ama bizim bu taraftaki boyacilarda yok
(4,961 puan) tarafından
İnci beyazı canım kırık bir beyaz böyle tavan boyası gibi bembeyaz durmuyor ve her mobilya ile uyumlu oluyor Marshall da vardı sanırım benim dediğim .. boyacı dan ziyade internetten veya Koçtaş falan bı çok yerde blablrsn
-Reklam-
+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende beyaz sevenlerdenim evi aydınlık tertemiz gosteriyo
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizimki deniz kabuğu çok güzel duruyo gayet aydınlık markası dyo
0 oy
(119,561 puan) tarafından
En iyi boya marshal  bence 
tarafından
askimmmmmm ama sende buketi unutcaksin tm mi
(25,224 puan) tarafından
Sevdoş ne diyon lan anlamadım :D
tarafından
Beni kıskaniyor da bu aralar menopazda kendisi
(119,561 puan) tarafından
Kiz selooo bosver ☺️☺️ fatoo örtmenim ahesini yumurtladi ama yok piyasada tirtladi heral
tarafından
Bayadir yok ya evet
0 oy
tarafından
Valla baci  bilmiyom cok renkeride alt tonu sari olmiyan bisi al
(436 puan) tarafından
Aynn canım aydınlık renkler istiyorum benim salonum balkona bakıyor direk ışık girmiyor o yüzden
0 oy
tarafından
Canim ben deniz kabuguna boyadim herkes bayiliyor evime hem acik hem guzel ferah temiz gosteriyo
(436 puan) tarafından
Biraz sarı tonu gibi sanırım canim  baktım da.
tarafından
Bilmem bende cok kararsizdim ev boyaninca iyiki dedim fikir verdim sen bilirsin tabiki foto atacaktim cok sari duruyo diye atmadim
(436 puan) tarafından
Güle gule kirlet canım fikrin için çok teşekkür ederim
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Sırf senin için Google amcadan baktım beyaza çok yakın o renkler benim tavsiye edeceğim renkler yakamoz ve alaçatı rengi ikisinide salonumda kullandım çok güzel duruyor 
(436 puan) tarafından
Teşekkürler canım bende bakım senin attıklarına
0 oy
tarafından
Canım lüle taşı rengine bak internetten çok güzel bı renk eski evimi onla boyamistok şimdi duvar kağıdı var esyalra da çok güzel uyum sagliyo 
0 oy
tarafından
Giriye boya

.....
(436 puan) tarafından
Hepinize teşekkürler arkadaşlar kartepe yi açtık renk beyazmış kartelada koyu duruyordu sağ olun ;))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 155 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
12 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Adanalibelammm (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,394 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...