0 oy
1,049 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından

image

Kizlar yemek takimi almistim karacanin cok guzel fakat bn kullanmiyom 12 kisilik herseyi var satmak istiyom letgoda ama ne kadara satmam gerektigini pek bilmiyom nasl yapsam ne kadara satabilirim t3nceresi salata tabagi tuzlugu filan hep var

18 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından
Bana sat ahaha
(1,235 puan) tarafından
Olurr ndn olmasn :))
-Reklam-
0 oy
(67 puan) tarafından
Canm bi foto atsan bakardık belki alan çıkar ben bile düşünebilirim :)
(1,235 puan) tarafından
Attim simdi :)) yaa piyasaya bilmedigim icin ucuz gtsin istemiyom bunu satim yerine gunluk 2 tane 6 kisilik yemk takimi almk istiyom
(67 puan) tarafından
Çok güzelmiş canım ya fiyat belirlersen yaz burdan :)
(1,235 puan) tarafından
Sizdn fiyat almak icin atmistim bn bana kalsa pahaliya satarim smce ne kadar demeliyim :))
0 oy
(13,871 puan) tarafından
Satma kız çok güzelmiş. Ölü fiyata alırlar.
(1,235 puan) tarafından
Oyle dusuk fiyata vermk istemiyom iste cnku guzel oldugunun farkndayim sence ne kadara vermem lazm
(13,871 puan) tarafından
Yenisinin fiyatı neyse ona göre fiyat belirle.
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ee bunu günlük.kullan bi daha mi gelcez dunyaya kullan gitsin
(1,235 puan) tarafından
Oylede kiyamiyom canm yaa bide buna layik masa kuramam :)
(662 puan) tarafından
Kiz ikbal bende kiyamioyrum sadece 2 kere kullandm benimde burda cevrem yok gurbetteyim oylece duruo bilsem o kadr para vermezdm aklıma tükürüyum:))
(1,235 puan) tarafından
Aynen
(48,690 puan) tarafından
bende set olarak almistim evde kalabalik gunlukte var 12 kisilik 6 kişilikte var. bende bilsem almazdim bosuna para yemeye misafirim gelmiyo gelen bi kaynanamlar o zamanda konsoldan cikar tozu gitsin diye yika kurula ugrasamiyorum ☺️
(662 puan) tarafından
Aynn valla canm ayni
0 oy
(13 puan) tarafından
Bence satma çok güzel ağır model uyguna gider ikinci elde
(1,235 puan) tarafından
Valla kiyamiyom kullanmaya ama oyle sofrada kurmuyom acikcasi o yuzdn
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Fiyat belirleyip yazarmsn belki bende alabilrm bnmde ihtiyacm var yemek takimina 
(1,235 puan) tarafından
Canm piyasayi bilmiyom o yuzdn sizdn fikir almak istedm ama bn herseyi toplu aldm 3.500 filan aldm ama toplasan 5 defa kullanmadm
0 oy
(367 puan) tarafından

Yaeın bırgun kalabalık misafirin olur çocuklarının özel gunlerı olur her zaman kullanabılceğin bişey bu. Ama ihtiyacın varsa bn de fiyat alabılırım:)

(1,235 puan) tarafından
Canm kullanacak bi cevrem yok yani bnde tvdeki masalara oz3nip aldm ama ne kullanmaya kiyabiliyom nede kullanacak bi yerim oluyo
0 oy
tarafından
Kuzum 1.500 2.000 tl ye anca satarsin oda en yuksek fiyat bu pandemi surecindede herkesin paraya ihtiyaci var zaten o kdar veren cikarmi bilemicem artik bnce kendin kullansan daha iyi 3.500 veripte kullanmadan 2000 tl bile satsan yazik yani zarardasin
(1,235 puan) tarafından
Evet canm
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ben talibim :) 
(1,235 puan) tarafından
Ne kadara alirsin mesela canm piyasa bilmiyom o yuzdn soruyom
0 oy
(237 puan) tarafından

Benimde emsan yemek takımım var.

Dolap uygulamasına satışa koydum adamlar 250 civarı kesiyor. 3 bin civarı almistim. 2, 2 bucuk düşünmüştüm. Letgo ücret kesmiyor mu? Bende orayı deneyeyim benimki de bu

image

(2,332 puan) tarafından
Let go da ücret kesilmiyo canım. Yakın çevrendekiler gelip bakıp elden teslim alıyolar
(237 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(101 puan) tarafından
Benim yemek takımın ile aynı 
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Kız deli misin satma yazık benimkinin aynısı ayrı kullanmak için 6 kişilik almıştım geçen gün yine aldım karacanin servis tabaklarindan lazım olur doğum günlerinde evlilik yıldönümünde dün sık bir sofra hazirlamak istedim çıkardım kulandim 
0 oy
tarafından
Kuzum kaça satcağına karar ver fiyatı bana söyle ben almak istiyorum ama fiyatlar çok uçuk 
(1,235 puan) tarafından
1 bucuga satarim canm bnm letgoya koyacam smdide
tarafından
Anladım canım benim inşallah hayırlısıyla satarsın
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bn olsam satmam misafir gelince falan bile cok iyi oluyor .

Günlük kullan bari 

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence satma benimde var 12kisilik 4 takımda 6 kişilik var bide günlük kullandiklarim var bikaç takimda tekli takımların var yinede gözüm doymuyor valla her zaman lazım olmaz böyle şeyler konsolda dursun bence 
0 oy
tarafından
cok guzel benimkine benziyor 3 bine almistim ayni Karaca İnternet sitesine gir kutu üstündeki ismini yaz fiyatı cikar 
0 oy
(662 puan) tarafından

image

image

benimkide bu kizlar bi ara bende satmak istiodum 2 kere kullandm sadece shaceferin 12 kisilik 2.5 a almstim bende gurbette oldugumdan kullanilmio gelenim yok
0 oy
tarafından
İkinci el olduğu için 700 e falan alıcı bulabilirsin canım
(662 puan) tarafından
700 mu ne yaptın canm sende suan 3 -4bin civari tabaklar hic vermesin p fiyata daha iyi
tarafından
Ben su an fark ettim de postun tarihine taa 2 ay öncesine aitmiş:D
Belki postun sahibi satmıştır bile çoktan sjsjdhss
(662 puan) tarafından
Kiz Allh seniii :)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 417 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 631 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,974 puan) tarafından soruldu