0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (188 puan) tarafından

Eşleri işte evde yalniz olan varmi benim gibi eşim evde yokken zaman gecmiyor hiç :(

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki de gece vardiyasina gitti otobanda sabaha kadar :( hem icim rahat degil hem sıkılıyorum valla
(188 puan) tarafından
Benim esim gün boyu yoktu jandarma kendisi of cok sıkıliyorum :(
tarafından
Benimki de polis :(
(188 puan) tarafından
Allahim korusun insallah
tarafından
Aminnn hepsiniii korusun Rabbim
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Keşke evde olsada bir günü geçiremesem eşim yok asker  2 sene ayrıyız çok özledim çok 2 sene nasıl geçecek bakalım canim
(188 puan) tarafından
Benim eşimde jandrma gun boyu evde olmuyor bazen ama sizinki dagci galiba Allah yardimciniz olsun çok zor
(1,986 puan) tarafından
Evet canim tayin karakola çıktı lojman bile yok dağ başı kaldık bizde oğlumla annemgilde çok zor valla
0 oy
(1,793 puan) tarafından

Benimki de araba derdine düştü hoparlör yaptırıyor iki gündür :angry:

(2,020 puan) tarafından
Evet canim ayni demekki :D ah kuzum is geregi mecbur cikiyor artik da Allahtan kayinvalidemler yakın birsey olsa gelirler hemen sagolsunlar ❤ senin ne kadarin kaldi kuzum
(1,793 puan) tarafından
İyi ne güzel yakınında var birileri ♥️ biz yariladik diyelim 26 haftalık olduk bugün ☺️ daha var 3 ay kadar ❣️
(2,020 puan) tarafından
Oy masallah saglikla kucagina al insallah canimmm hayirli evlat olurlar insallah kuzularin ❤
(1,793 puan) tarafından
Amin canım benim tüm bekleyenlerin içinde seninde evladın hayırlı bir evlat olur insallah ❣️♥️❣️♥️❣️
(2,020 puan) tarafından
Amin canimm benimm :* ❤
0 oy
tarafından
Ay sende bı hoşsun ztn çocuklarla iş iş bitbitmr bırak biraz uzak olsunlar  evde dirmasinlar evde durunca noluyo üstümüze gelmekten didismekten baska kafa dinle işte özlemek lazım biraz di değeri anlaşılsın. 
tarafından
Ay tovbe tovbe ahshshshdh
tarafından
Zor vala cnm  napiyim her işin bı zorluğu var işte kolay meslek die düşünülebilir ama karının ömrünü yiyolar
tarafından
Benim eşim şimdi  o kadar değil şükür :D rahatım
tarafından
Özelden numara yazınca gözüküyor mu  cnm versene numaranı yada ben vereyim dicektim .meltem senden başka imam eşi yazmadı kanın ısındı sana
tarafından
Tamam canım özel mesajdan yazıyım
0 oy
(367 puan) tarafından
Bnm eşimde arkadaşlarıyla çıktı   o yokken sankı hep bişey olacak gibi hissediyorum 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ahhh o durum cok kotu kuzum esim is geregi seyahate cıktı 2 gun sonra doncek boyle bos bos tv izliyorum :D
0 oy
tarafından

İşten geldi yemek yedik hastaneye gitti  bende yalnızım şu an ama kızım varryalnız sayılmam:D

(188 puan) tarafından
Ne güzel :D
0 oy
tarafından

Eşim işte ama anam yanımda 

Anam kızım ben takılıyos :)

(188 puan) tarafından
Oh ne guzel
tarafından
Kız benim eşim hiç evde olmuyorki sabah 6. 30 akşam 11 hergün aynı
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benim hep nöbette kuzum alıştım artık 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Cam kenarında oturdum kocamın yoluna bakyom bi saattir geldi gelecek. Doğum günüm diye son beş dakkada hediye almaya çalışyo her halde :/ 
0 oy
(424 puan) tarafından
Benimkide güvenlik 12 de geliyo eve sabah 8 de cikiyo oğluşum gelicek yakında onu bekliyorum bana arkadaş olur 25 gün kaldı :))
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bizimkide jandarma karantina bölgesinde bi gün var birgün yok iyice sıkıldım bu elin memleketinde 

İlgili bir soru bulunamadı

380,342 soru

11,388,335 cevap

34,892 kullanıcı

...