0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar benim kendi başına hallenen bı eltim var kendi basina kusuyor hicbisey yokken hep alttan aldım en son sinirlendim arama mesafe koydum sadece aramadim sormadim bayramda memlekete gittik kaynanam ve eltimgl ayni sehirde biz bska sehrdeyz oraya gittik bana hoşgeldin dmedi utansin diye ben dedim sesli bı sekilde hosgeldin diye neyse sonrasında bebegimin mama önlüğü var o bulasik yikiyo bn ev cektryordm yıkansn diye mama önlüğnu koydim yikamams kenara atmış iki kez yaptı bunu sonrasnda estağfurullah dedim bayram geldi buyuk dedim bayramın mübarek bir deyim dedim gittim kafasini gömmüş dolana ordan sennde dedi sadece biz üç eltiyiz en iyi benimle anlsyidu ben hep alttan alıyorum laf sokan biri kaynama bile kadiin oglum var icinde deyip susuyo ama ben katlanmak zorunda deglm öyle deglmi? Çok sınırllenyorum zoruma gidiyo hep yannda oldum ben onu unuttum dogmnda felan hep yardima kostum cekingen bi insan içinde utanmasn diye elimden geleni yapt hiç bir kotu sözüm olmadı beni eşimle karsi karşıya getirmeye calsti sonra otrdu agladi ben yine onun yannda oldum  

Uzun oldu hakkinizi helal edin icimi dokmek istedim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aman canım seninkide dert mi takma boşver işine baksen çocuğa kocana takılma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eltimi özetlemişsin aynısından bende de var sürekli kendi kendine tavır alır küser ben konuşurum evine gidince surat yapar geleni istemez saçma sapan şeylerden sürekli küser nedenini de bilemezsin. Bu sene her hafta koşa koşa evime geldiler yeri geldi kaldılar en kalmak istediler eşim çok hasta ateşi çok yüksek benim boğazım ağrıyodı iki canavar çocuğu var zaten kafam ağrıdan kalmıyo kabul etmedim bi de evleri de yakın yürüyerek 20 dakika falan en son küstü bi de diyo ki her geldiğimizde böyle yapıyo Ay ben şok şimdi konuşmuyoruz kafam çok rahat bayramda bile konuşmadım hiç görmedim o günden beri
0 oy
tarafından
Vay anasını benim elliye benziyor seninki de bayramda ne gittik onlar varken ne de bir şey yaptık eşime anlattım yaptıklarını benim böyle durumlarda nasıl biri olduğunu eşim bilir ve bir daha aynı ortama girmicez onlarla dedi be öyle de ne eşim konuşur ne biz
0 oy
tarafından
Yeminle benim eltimi anlatmışsın en son 3 sene önce kurban bayramında kendi kendine triplere girdi senmisin öyle yapan daha da konuşmadım 2 3 aydır barışmaya çabalıyor hiç oralı olmuyorum böyle kafam daha rahat 
tarafından
Su ak bende konuşmuyorum ama yaptiklar aklima gelince zoruma gdyo
0 oy
(18 puan) tarafından
Ah valla benim bir tek altin var maşallah öle güzel tutturdukki o çalışıyor ben ev hanımıyım onun oğlu ile benim oğlumun arası 10 gün telefonda asla görüşmek mesajlar.ak ama yanyana geldiğimizde konuşur sohbet eder eğleniriz eşim kardeşiyle çok iyi 6 senelik eltim ne o bana karışır ne ben ona karışırım aynı yaştayız ama ben büyük gelinim valla ben ona o bana ancak yardımımız dokundu dediğim gibi asla telefonda görüşmek mesajlasmak birbirimizin işlerine karışmak kaynanamızlar olan sorunlara karışmak herkes kendi çapında ama yanyana gelince çok iyi anlaşırız orta yolu ıkı taraf olarak bulmak lazim
tarafından
Valla canım biZde üç eltiyiz  en büyük eltimle abla kardeş gibiyiz ama bu eltim böyle tek bana yapmiyo onada aynisini yapıyo onnda arasi mesafeli  cnku huzursuzluklar cikariyo devamli hep yapiyo bunları orta bulmak için cok alttan aldım ama bana onun arabsna binememe kadar laf yaptı bizim arabamz yoktu onlar koye giderken bizi aliyodu esimin abisi istyofu bunu ve mecbur biniyordm bu zmana kadar sustum orta yolu bulmak cok ana cok zor
(18 puan) tarafından
Geçimsiz insanla çok zordur eminim rabbim kocasına sabır versin allah bilir ona ne denli geçimsizlikler yapıyor en güzelini yapıyorsunuz uzak durmak kulak tıkamak görmezden gelmek

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 178 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 576 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.
4 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sila_eymen (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 573 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...