0 oy
732 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
eşim benım yükselmemi istemıyor .cok kotuyum kızlar butık svıcsm adam resmn on takla atı bıde hep yanımda dıyorkı allhım sen karıma benden fazla verme nedemk bu sız söylıyım benım mutlu olcam seylerden kacıyo ıstemıyo yapmak .cok kotuyum

14 Cevaplar

+1 oy
(1,426 puan) tarafından
Bence bu kıskançlık boyutunu aşıp hasetlik boyutuna gelmiş etti duaya bak 
(34 puan) tarafından
sorma cok zoruma gıdıyo neden peki böyle düşünüyordur resmn  bana becerısıksızn bilmem şunda mı yapadın diyerek benı bastırmaya çalışıyor
(1,426 puan) tarafından
Erkeklerin klasik polomikleri ya yok ya sen çalışa bilir sen bende yapabilirim sen nasıl kızlı ortamda çalışırsan bende erkekli ortamda çalışabilirim bu kadar net yani saçma sapan düşünce ya
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Bazi erkekler oyle cnm bnm esimde sen birseyler le ugrasirsan evimizin duzeni kalmaz diyo bende calsmk istiyorum diyorum birbirimixi bile goremeyz sen yorgun ben yorgun bnde ev harici ugras istiyorum ona zaman ayirmam o işe yogunlasirim diye korkuyor telefonla ugrasssam.yaninda unuttun beni diyo degisikler cnm 
(34 puan) tarafından
evet cok kıskanılmak mı bu ben adını koyamıyorum. Ben daha once mankenlik modellik teklıfo aldım  Bıde gencim bılmıyorum aklım ıyıce karısgı nedenı ne anlamıyorum sneın kı de oyleymıs baksana
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kocan seni ona muhtaç olmanı ostiyor canım baska bı açıklaması yok kendi ayakların üzerinde durduğunda ona ihtiyacın mayacak ve birçok erkek böyle kadının ona muhtaç olmasını ister hele ki muhtacligini hissettiğinde ise senin için söylemiyorum genel de burda da okuduklarimdan çevremde gördüklerimden aile içi şiddet aldatma vs ortaya çıkıyor 
(34 puan) tarafından
aynen öyle. Ama benım buna boyun eğmeye h
Niyetim yok. Acık acık dedım dün konuştum böyle yaparsan k bakma benı kaybedersin. Ne ıstıyorsun benden dedım . Ya bu durumu düzeltmek yada ben yokkuö yetr dedım gozu korksun dıye bana dıyor sen hele bi arastırda. Bakkcaz dıyor . Yası benden buyuk bana cocuk muamelesi yapıyor bende ağzıma gelen saydım dedım kendıne gel
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Çünkü yediremez Bana da eşim demişti ben 3 alıp sen 4 aldan yediremem dedi 
(34 puan) tarafından
bişsey dıcem olmuycak ya neden arkads neden ya nıye sızce nden valaga benım aklım ermiyor. Sinirden mı kızgınlıkla m7 dogru olan mı
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Belki kendisinden fazla para almanı  istemiyordur erkek milleti ya evinresisi para getireni ödur belki esinde öyle düşünüyordur 
(34 puan) tarafından
Inankı canım dedım konustum ben dırdır yapan birı degılm zaten ama bu sefer patladım yetr bıde yurdısında  yaşıyorum  kımsem yok .bu da abartı evde çalışcam zagen internet üzerinden. Ama ona bıle sorun  buluyor benı kucuk dusurcek seyler soyluyorum benım bunu aşmam lazjm ben çalışmadan durmak ıstemıyorum bunaldım boguldum boyle gıderse tartıscaz cubkı ben tartışmayı seven bırı degılm bu korkusu ne bana bısey dıyın
(3,701 puan) tarafından
Dediğim gibi mutlaka yüksek para ve kıskançlık var
(3,701 puan) tarafından
İnş düzelir
(34 puan) tarafından
inaşşlah  cok bunaldım  bıktım baklım nolcak  
(3,701 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
bencillik ysptigi 
(34 puan) tarafından
Anasına cekmıs aynı bencil kıöse ondan ustun olmuycak
0 oy
tarafından
Ezik erkekler kadın para kazanınca degısecek, kocasını bırakacak, ev ısı yapmayacak, aklını bırı celecek, ezıyetlerıme goz yummayacak vs vs korkusu ıle kadının yukselmesını ıstemez. Hele eşine çektıren bır adamsa neden kadının gozu acılsın ıstesın ki.? Cunku o kadın okuyunca yada gelısınce o kocayı bırakacaktır net. 
(34 puan) tarafından
valaha ınan kı bırkamak niyetim yok olsa evlenmezdım  ben yuvam olsun mutlu olayım dıye evlendim flort ıstemıyorum ye bu adam senın dedın gıbı aynı cıftlık  kurcam dedım kucukten  başlıcam başında durmadan oo iş olmaz ya tamam dedım ona bır dunya iş var ilahi biri bana uyar ben eline bakmak istemıyorum. Aşırı rahatsız oluyorum oda sevnıyor bencil
tarafından
Kuzum esler arasnda ele bakmak durumu olamaz bırbırıne destek olmak olabılır. Ele bakmak olarak dusunuyorsan zaten senı ıncıtmıs maddı konuda. Sen ne yapmak ıstıyorsn esınle konus esınım fıkrını almaya esınle ortal dusunerek bı ıs yapabılırsjn hem gonlu olur hem o yonlendırmjs gbı hısseder:)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Erkeklerin kendi ayakları üzerinde duran parasını kazanan kadına tahamülü yok
(34 puan) tarafından
iyi halt etsın ben de leylaysam  yapmak için elimden geleni yapıcam  ama rabbıme dua edıyorum . Benım için düşündüklerini rabbım bım pişman ettsın kotu düşüncelerine inaşllahta olcak
0 oy
tarafından
Aklina kotu seyler getirme iyi tarafindan bak erkek psikolojisi farkli belkide senin ondsn dsha fazla kaxanip sonrada onu umurssmayip nasil olsa ben kendime yetiyorum deyip onu birskmandan korkuyordur erkeklerde en buyuk sorun kendinin yetemedigini dusunmek boyle psikolojisi cok bozuk insanlar var
tarafından
Ay boyle degil ama benim esimi de acayip sakakari var hep ağlatır beni kizim bile daha 4 yasinda bsba nolur saka yapma diyo
(34 puan) tarafından
Kıymam ya bu adamlar neden boyle içlerinde  kafalarında ne var ne hıs ne kafa ya valaha bunlar omrumuzu yediler. Ben temız kalplı uapöaz etmez bana yanlıs desıkce kıcı kalkıyor valha bunaldım eşine insan böyle seyler dermj ya
tarafından
Benimkine biraz fazla tepki gosterinde artik once soruyor saka yapim mi diye diyorum yapma guluyir sakalasiyiruz ben binevi atlattım gibi birsey
(34 puan) tarafından
Bende sureklı gulerek gecıyordum ama baktım bu sefer aldım konsutım kızdım da benım gıbı sakın insanı adam konsuturdu.
tarafından
Allah yardimcin olsun canim sabir versin
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Valla kusura bakma kardeşim ama öyle kocanın erkekliğine tükürülür. 
(34 puan) tarafından
Hele bem off  bende tükürdüm içten içe
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben de birilerinden kıskanıyor zannettim, ne güzel diyecektim. Canım eşinin kendine hiç özgüveni yok, bir kadının kendinden iyi konumda olmasını kaldıramıyor. Ne yapsan değiştiremezsin.  
(34 puan) tarafından
catlasın  ben akklı ve becerikli insanım  dıye  cekemıyor kendı bılır valaha yapcak bişsey yok özguven eksık olsun inaşllajhh hepp bnım golgemde  ezılsın
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Sanirim sen eşine muhtac olursan onun hoşuna gidecek senin paran olsun istemiyo
(34 puan) tarafından
İstemıyor zaten hemen butık acıcam  dedım ve bır dunya sey yaptım toptancı kargo ayarladım kıcın kalktı bile dedı sırf yuzum gulfu mutlu olfum diye
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Erkeklerin geneli cnm hep bi üstün olma çabası varya ondan ;)
(34 puan) tarafından
ee sonra aldatma boşanma şiddet cıkıyor kadın evde surkelı bıyere gitse. Bişsey yapsa suç oluyor canım ondan ayaklarımın uzwrınde durayım bunu cok takmamayım  istıyorum he asla yuvmı bpzulsun istemem eşimi geliştırırm aam yuvama zRar gelsın istemem ama ayakalrımın uzwrınde durmak istıyorum annelerimizin zamanı gıbı degol duny degıstı ınsnaalr
0 oy
tarafından
Sen eşinden daha çok para kazanınca bi erkek olarak egosunu tatmin edemez. Sen ona muhtaç kaldığın zaman para istediğin zaman anca egosu tatmin olur kendini senden yüksek görür. Bu sefer sende para kazanmaya baslayinca haklariniz eşitlenir bu yuzden kabul etmiyor olabilir aslinda onun yaptığı şey ozguvensizlikten kaynaklaniyor
(34 puan) tarafından
Ayen oyle canım dedıgın gıbi allahımdan diliyorum hep eksık kalsın oo konuda  ben bukadar desteken ona  o bemım için ne niyete allahım sen benden daha cok verme karıma dıyor resmn dedıhun gıbı eksık maşllah hep oyle plsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 721 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Elif1992 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 862 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 806 göst.
0 oy
2 cevap 138 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu