0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Merhaba kızlar bu gun eşim geliyor bir aydır yan yana degildik.ama ben geldiği için cok geriliyorum. Bir tarafım resmen gelmesini istemiyor. Biliyorum ki ikinci günü bir yerden birsey bulup beni huzursuz edecek sıkacak. Kendini hep cok yukarıda görüyor. Halbu ki okuduğum okulda ondan yuksek, kınadıgı ailemin maddi okumuslugu vs ondan yuksek. Ben bozmamak için susuyorum sustukça abartıyor. Yan yana gelince hep problem. Bir aydır ayrıydık evet ama mesela simdi gelince asla cinsellik vs istemez hemen eksik görmeye baslar. Sıkılıyorum bir artısı yok hep eksi nasıl yapmalıyım? 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,008 puan) tarafından
bu kadar sıkıntın hala devam.ediyorsa niye geri dönüyorsun ki biraz daha ayrj kal belki akli başına gelir
(1,094 puan) tarafından
Canım biz kavga vs ayrı kalmadık. Yani ben güzellikle biraz kafa dinleyip dinleneyim diye geldim. İşten ayrılınca Biraz dinle wyiö istedim. Simdi o gelitor yanıma
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Öyle evlilik mi olur ki hiç bı konuda anlasamiyorsunuz 
(1,094 puan) tarafından
Bosanmaya da yanasmıyor.
(2,874 puan) tarafından
Düzgün koca olsun o zaman anlamıyorum bu tarz erkek leri Allah yardımcın olsun canım zor işin
(1,094 puan) tarafından
Tesekkurler canım. Vallaha bıktım gerginlikten. Hep bahane hep bahane obur işte de
0 oy
(640 puan) tarafından
Konuş konuş anlamayan cinsten sanırım. Makamın mevkin ne kadar yüksek olursa olsun hepimiz bir hiçiz aslında. Bunun farkına varması gerek ayrıca eş demek aile demek kolay elde edilmiyor elinde kocaman bi hazinesi var kıymetini bilsin
(1,094 puan) tarafından
Ben o uzulme sin diye sanki bilmeden faturaları odemiş gibi davrandım hep. Sanki salakmışım da bankacılıktan anlamıyor musun gibi davrandım sırf kendini kotu eksik hissetmesin diye. Aldıgım maası bir kere gururla soylemedim. Ama o iyi is fırsatların bile bana kulp buldu
0 oy
tarafından
Narsist senin esin öyle cahileri degistiremezsin seni aşağılamaktan zevk alıyor egosunu tatmim ediyor pislik fiziksel degil sana piskalojik sidet uyguluyor bu daha kotu
tarafından
Ayyy gotum bide bahanemi ediyor yaaa hayat boyle gecmezki sevgi ilgi yok iyi düşün canim iyi kendini yipratma cunku bu hayati 1kere yasiycan onuda boyle gotlekler icin mahf etme
(1,094 puan) tarafından
Napayım bilemiyorum sinirden stresten ağlıyorum.
tarafından
Iyi düşün yoksa hayatin hep biyle aglamkla gecer
(1,094 puan) tarafından
Bu sefer konusacagım annemle bu konuları anlatacagım
tarafından
Aynen canim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben bozmayım diye sustukcs abartıyor işte burası senin hatan susmayacak sin o eziyor ise sende ez sana nasıl davranıyor ise öyle davran ne diyo ise sende öyle boz bak nasıl duyguymuş de ona onun gibi yaklaş 
(1,094 puan) tarafından
O yaglı kapıyı bırakmak istemiyor.
(12,777 puan) tarafından
Valla sen bırakırsın bak nsjl bırakıyor cnm
(1,094 puan) tarafından
Çalısmamı bile istemedi hiç
(12,777 puan) tarafından
Resmen seni ezmek için Bi şeyler yapmabi istememiş
(1,094 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kocan narsist cidden seni begenmiyorsa niye senle evlendi ayriyeten niye cocuk yapti.O eziyosa sen niye susuyosun agzin dilin var
(1,094 puan) tarafından
Ayrılcam diyınce de seni cok seviyorum diyo. Bırakmam diyo
(6,203 puan) tarafından
Onun ki sevgi degil ki cidden degil bagimlilik sadece. Seven birisi karsisindakini kucuk dusurmez ya da psikolojik siddet uygulamaz
(1,094 puan) tarafından
Anlamıyor canım. Mesela şimdi kuafore verdiğim parayı saklayacağım mecbur yalan soyleyecegım
(6,203 puan) tarafından
Sana tavsiyem ailenin sana maddi anlamda hic bir destegini ona soyleme
(1,094 puan) tarafından
İster istemez anlıyor ki
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Asagilik kompleksi var demekki kendi durumunun senden kotu oldgunu biliyor bunu baskilamak icin seni kotuluyor 
(1,094 puan) tarafından
Gerginlikten içim coktu vallaha
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canım sen niye susuyosunki sende rencide et ağzının payını ver sustur pislik herif yazık ya kocası gelicek diye ölüp biten kadinlar varken senin durumuna bak :(
(1,094 puan) tarafından
Keske bende oyle olabilseydım
0 oy
tarafından
Eşininki eziklik psikolojisi. Senin ve ailenin onlardan üstün olduğunu biliyor ve üste cıkmaya calısıyor. Sende susarak buna ortam hazırlıyorsun resmen. Böyle evlilik mi olur konuş konuştukca düzelmezse ayrılırsın. O üzülmesin diye kendini niye üzüyorsun. 
(1,094 puan) tarafından
Arada cocuk var dıye canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O nasil bir evlilik cinsellik yok hic bisiy yok saygi yok kuzum imkaninda var niye cekiyon bu adami
(1,094 puan) tarafından
Kac kere ayrılmayı denedim olmuyor
(7,098 puan) tarafından
Gercekten ayrilmak istiyorsan olur kuzum niye olmasin uzun surer belki ama olur canina yazik
(1,094 puan) tarafından
Cano olmuyor surekli barısmak için arıyor geliyor
(7,098 puan) tarafından
Kov telini degis uzaklastirma karari cikar yazik degilmi sana bacim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Böyle evlilik olur mu ya .. kocanın gelmesi huzurlusluk veriyor bu kadar vahim bir durum.insallah düşündüğün gibi olmaz belki herşey tersine döner inşallah.. bunun için ikiniz de fedakar olun bence dayak aldatma yoksa bir umut vardır her Zaman
(1,094 puan) tarafından
Yarın onları da yapacak
0 oy
(5 puan) tarafından
Beni. Kocamda aynısı psikoloğa da gittim evlenmeden önce de böyleydi hata yapıp evlendim narsist oldugunu söyledi doktor ve asla değişmez bu insanlar seni asagilamaktan zevk alır. Benim eşim beni ir her gün aşağılıyor oran öyle buran böyle cinsel hayat yok sürekli psikolojik baskı küfür. En sonunda çocukla evi terkettim çünkü hiç bizaman değişmeyecek. 
(1,094 puan) tarafından
Degısmez evet ama kaybetmekten de kırkyyot
(5 puan) tarafından
Dun bu kişilik bozukluğu yakincevresinde olanların yorumlarını okudum ayni şekilde hepsi yatsıyı ama gitmek de istemiyle kaybetmeden korkuyorlar böyle insanları bende oyuzden evlendim zaten ama ne yazık ı değişmiyorlar bacım yıpranan deliren biz oluyoruz.
(1,094 puan) tarafından
Aynen sıyırcaz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 141 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bilmemmi (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.
0 oy
5 cevap 200 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde Vaha03 (287 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,493 cevap

34,922 kullanıcı

...