0 oy
589 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Doğum yapanlaaarr bebeğim gece aşırı hareketli maşallah hiç durmuyor gündüz o kadar değil ama acaba diyorum doğduktan sonra da mı aynı olacak gece uyumicak mıı:)) sizlerde nasıldı doğduktan sonra değişti mi 

15 Cevaplar

0 oy
(62 puan) tarafından
amaninn ben yandimmm oyleee olursaa gece delirioo hatta ben uyuyunca.daha cok hareket edioo esimm sen iyi uyuyosunn dioo :) oyle olmasinn ama :)
(223 puan) tarafından
Benimkide aynı öyle :))
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından
Karnımdayken usluydu cnm, geceleri değil uyandırmak canımı bile acıtmazdı (hiç başıma gelmedi hareketliliğinden uyuyamamak veya uyanmak) birde geceleri gündüze kıyasla daha az hareket ederdi. Sonra doğdu normalde usluydu ama sağolsunlar kucağa alıştırdılar, bebeğim 4 aylık olunca kaldım mı tek başıma? Almanyadayım kocamdan başka kimsem yok oda sabah 9 gider akşam 9 gelir. Uykusuzluk okdr değilde sürekli kucak istemesi canımdan bezdirmişti, zamanla yavaş yavaş unutturdum rahata erdim. Genel olarak uslu bi bebektir yeterki karnı tok ve uykusunu almış olsun ama hareketlidir yerinde hiç durmaz sürekli emekler oraya buraya tutunur ayağa kalkar. :)
tarafından
Kucagi nasil unutturdun canim? Bende annemgilde kalmstim 10 gun orada alisti kucaga eve bi geldim hic bi is yapamaz oldum resmen surekli kucak istiyor
(452 puan) tarafından
Sürekli ilgisini dağıttım cnm, mesela mutfakta yemek yaparken yanıma oyun halısına yatırırdım baktım mızmızlanacak gibi terliklerimi yere sürterdim fln dikkatini dağıtacak sesler çıkarırdım. Temizlik yaparken odadan odaya kendimle gezdirirdim. İşlerim bitince kucağıma almadan yanıma yatırır şarkı açardım hemde söylerdim. Zaten o sıralar en fazla 4 saatte bir uykusu gelirdi kucağıma almadan oyalardım 4/5güne unuttu cnm. Normalde oyun halısındaki oyuncaklarla hiç oynamazdı nasıl ki kucağı unuttu tamamiyle oyuncaklara yöneldi.
0 oy
(68 puan) tarafından
Benimde karnımdayken cok hareketliydi şuan o kadar hareketli değil 
(223 puan) tarafından
Hmmm benimki nasıl olacak bakalım
0 oy
tarafından

Bizimkisi cok hareketliydi valla uyurken felan cok hareket ediyor elleri ayaklari hic durmak bilmiyor:D

(223 puan) tarafından
Aynen benimki
0 oy
tarafından
Benim kız daha 4 günlük ama aynı karnimda ki gibi altını falan değişirken sürekli tekme savuruyor:D bakalım gözü açılınca nasıl olacak 
(223 puan) tarafından
Benim oğlumda mı öyle olır acaba
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Karnındayken de surekli uyurdu dogdu hala surekli uyuyo :)) hareketli bi bebek degildi hala öyle koy kendi kendine oynar durur maşallah yeterki karni tok olsun gazı olmasın
(223 puan) tarafından
Maşallah bebişe annesini üzmüyo desene :))
(2,931 puan) tarafından
Aynen öyle maşallah kuzuma
0 oy
(6,826 puan) tarafından
Eğer öyle bisey varsa çok şanslıyım canım oğlum beni hiç üzmüyor canımı açılmıyor ınsallh doğuncaya çok uysal bi bebek olur aminn
(223 puan) tarafından
Benim oğlum can yakma değilde geceleri hiç durmuyor kıpır kıpır bakalım doğunca nolcak
0 oy
tarafından

Benim oğlum karnımda baya uğraşırdım hareket etmesi için çok az hareket ederdi şimdi 5 aylık olucak maşallah kollar bacaklar hiç durmuyor kıpır kıpır :D

(223 puan) tarafından
Senin oğluşda tam tersi olmuş desene
tarafından
Aynen öyle oldu canım :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından

Aynı maalesef canım ne gece ne gündüz uyuyo bütün gün ya kucağımda yada ayağımda sallıyorum:angel:

(223 puan) tarafından
Sallamaya hiç alıştırmak  istemiyorum ama bakalım artık hangi şekil durursa öyle yaparım galiba
(10,411 puan) tarafından
Benim oğlum 10 gün yoğun bakımda kaldı ne yaptıysam durmuyodu bende son çare ayağımda sallamaya başladım
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Benim kız tıpkı karnımda ki gibi canım =)))
(223 puan) tarafından
Acaba benimkide mi öyle olur çok merak ediyorum :))
0 oy
(52 puan) tarafından
Karnımda cok sakindi çok hareket etmezdi ama şimdi iki dk durmaz
0 oy
(772 puan) tarafından
Benimki karnımda da gecesi gündüzü yoktu o durduğu zaman uyuyabilirdim şimdi de öyle 9 aydır ne uyku var nede rahatça bi oturma kendi başına hiç bişi yapmıyo 5 dk kendi kendine takılsa oynasa öpüp başıma koycam hep benle ilgilen diyo ya resmen tabi kilosuda üst sınırda olunca haliyle insanda güç kuvvet bırakmıyo tosun paşam :))
(223 puan) tarafından
Maşallah canım bakalım bende 28 gün sonra görecem nasıl olursa benim oğluş
(772 puan) tarafından
İnşallah uslu bişi olur da canını okumaz canım :)
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Dr cok hareketli bebek işin var dedi gercektende oyle uyurken bile hareketli karnimda da horon teperdi 
(223 puan) tarafından
Doktır bile öyle dediyse benimkide öyle olur desene
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Anne karninda sakindi dogduktan sora yaramaz oldu:ermm:

(223 puan) tarafından
Benimkide sakin mi olur acabaa
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benimki de çok hareketli ama henüz doğurmadım bakalım nasıl olacak dogunca
(223 puan) tarafından
Bende merakla bekliyorum :))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 546 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 390 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 124 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 460 göst.

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...