0 oy
787 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün arkadaşım kızı ben ve oğlum dışarı çıktık gezmeye benimki hiç durmadı rezil oldum resmen birde onun kızı bizimkinden 6 ay kucuk annesine sarılıp sarılıp öpüyordu o kadar üzüldüm ve imrendim ki anlatamam  bizimki tam olarak yapamıyor onun gibi  k sanki büyümüştür küçülmüş gibiydi nr bilim üzüldüm bende o anı yaşamayı çok istiyorum ama  bizim çocuk çok hiperaktidlf ya anlamıyorum ağlıyorum suan 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Oyy canım benim sıkma canını oda anlayacak elbet şimdilik yaramazlik pesinde anne diyip yanina koşacak sarılacak öpecek hiç canını sıkma üzülme hepsinin zamanı var kuzum 

Kıyaslama yapıyor diyenlere aldırma bu bir kıyaslama değil sende istiyorsun ki sarılsın öpsün elbette ki senin evlâdım senin için birtane üzülme sakin daha küçük annesi benim kızım da 2 yaşına kadar öpücük nedir bilmezdi su son 2 aydır durmadan öper ben onu öpüyorum hoşuna  gidiyor kendi içinde demekki güzel bisey deyip oda aynısını yapıyor öğret sem de ona oyunlar oyna onu ne bir hedef belirle sonra ödül ver alkışla öp oda anlayacaktır <3 yerine ben öpeyim seni gell<3:angel::kissing:

tarafından
Canimmm benim sende iyiki varsın herkes  anlayamaz bazen bazı şeyleri boşver üzülme sıkma canını

Ah o regl zamanı bana da bir sinir geliyor ki eşim bile diyor Allah im o gün mü geliyor gene sinirler tavan diye:))) demek sende de duygusallığa neden oluyor

Paşam da berk de daha küçük bakma 1.5 yaş olduğuna henüz anlamıyor kuzum bide evde sadece siz varsınız yaa kalabalık ortamda büyümek farklı çekirdek ailede büyümek ayrı sen boşver işi gücü yemeği oğlunla oyna ona vakit ayır elbette vakit ayırıyorsun ama daha fazla iş olur kuzum uyutur işini yaparsın ama sen ona öğret hep yanında ol yemek yaparken al yanina mesela patates mi doğuruyorsun onun da elinden tut birlikte yapın sonra afferim oğluma de gül onu öp sürekli yap bak nasıl değişiyor kızıma böyle yapa yapa öğrettim ve şimdi kendisi bisey yapıyor mesela bakıyorum elinde diyelim çikolata var düşürüyor sonra orayı siliyor bana gelip anne bak döktüm diyor sonra diliyor bende afferim diyorum alkışlıyorum hemen kollarımı.aciyorum oda sarılır ama bunları ona öğretmem ekin ol kaç ay sürdü ve bide ikinci çocuğum da daha yeni olmuştu emin ol kuzum bizim 1 alkış dediğimiz onlar için çok büyük bisey varya al topu oyna oynat bak nasıl değişecek emin ol

Bende seni seviyorum canım benim sende iyiki varsin♡♡♡
tarafından
Ayne  oyle kuzum beni her zaman anliyirsun gözlerim hep seni arıyor buraya girince :* haklisin kuzum işi gücü bırakıp daha dikkat etmem lazım annelik kolay bisey değil inş benim oğlumda akıllanır annesini öper çok güzel bir duygudur bu eminim ki önüne dünyaları derseler umrunda olmaz çok teşekkür ederim yavrum dinljcem ve yapicam kafama yazdım ♡♡♡♡
tarafından
Bazen akşama kadar bazen ara ara burdayım kuzum işlerden fırsat buldukça ama hep senin yanındayım merak etme ♡

Kesinlikle kuzum kolay bisey değil emek istiyor nasıl bir yemeği direkt tencereye atınca olmuyorsa buda öyle geleceğe bir aslan yetistiriyorsun bi birey yetişiyor hiç kolay olur mu kendini şanslı hisset ki evladın var aslanın var Allah sana bağışlasın kuzum
tarafından
Biliyirum kuzum bende hep senin yanındayım bir derdin bir sıkıntın konuşmak istediğin de ger zaman yazabilirim unutma bazen seni anlayan biriyle konuşmak o kadar iyi geliyor ki suan bende olduğu gibi,) ))) Amin kuzum Allah bütün çocukları ailelerine bagislasin inş amin :**
tarafından
Evet kuzum seni anlayan  birisi varsa bitmiştir herşey önemli.ve kıymetli dostluklar biriktirmek önemli ♡

Aminn canım benim aminnn
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım kız çocuğuyla erkek çocuğu farklı oluyor ben 2 tane erkek büyüttüm benimkilerde öyleydi okula giderken herkes annesinin elini tutardı bende tutsun isterdim ama benim oğlum hiç tutmadı yapısı öyle şu an 14 yaşında büyük oğlum hala sevmez sarılıp öpmeyi küçük oğlumda tam tersi ikisinide ben yetiştirdim ama farklılar kendinde boşuna suç arama canınıda sıkma lütfen
tarafından
Canım beni anladığım için Allah razı olsun kimsenin çocuğunu kıskanmam kötü bisey de düşünmeme sadece bende istedim bir an keşke benim oğlumda bana sıkıca sarılıp öpse defalarca diye o duygu çok güzel birseydir haklisin kuzum erkek cocuklari çok farklı oluyor kızlardan
tarafından
İnan bana o kadar çok yaşadımki o duyguyu her gün okula bırakıp ağlaya ağlaya iş yapardım benim çocuğum elimi neden tutmuyor diye herkesin çocuğu annesini öper öyle girerdi okula benimki hiç öpmezdi ben öpüncede istemezdi hep kendimde aradım suçu küçük oğlum okula başlayınca ilk gün elimi hiç bırakmadı okula girerkende sarılıp öptü ben şok o gün anladım ki yapı meselesiymiş benden kaynaklı değilmiş şimdi gülüyorum o ağladığım günlere :)
tarafından
Ya herkes kıyaslama yapmışım gibi anlamış saçma sapan yorumlar yapanlar bu insanlar neden bu kadar on yargılı ben zaten ağlayarak buraya dertlesip rahatalrim diye yazdım ama dünyada artık iyi insan ların nesli tükenmekte olduğunu kuzum kimse beni anlamıyor zaten Allah razı olsun senden
tarafından
Amin canım cümlemizden
Yaşamayan bilmez derlerya bilmiyorlar ondan banada herkes öyle yapıyordu vaktinde boşveerr takma kafana kalk bi kahve yap kendine ben yaptım valla içecem şimdi mis gibi :)))
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Gecer buyur cnm. Allah baska bi hastalk vermesn canini skma. Ogun ablamn cocuguda ablama seni istemiyorm demisti :D sonrada annecim ozur dilerim diyor.
tarafından
Bende oğlumun bana sıkıca sarılmasını çok istiyorum çok şey mi istiyorum
(3,921 puan) tarafından
Sarilir cnm dha
tarafından
Biliyorum canım özendim işte o 6 ay kucuk ama bilerek nasıl sarılıp öpüyordu annesini bende öyle o anı yaşamak istedim işte ne biliyim
0 oy
tarafından
Bende cook özenmistim valla seni cok iyi anlıyorum ama gececk suan 4.5 yasinda masqllah ne desem yapiyor akilli oluyorlar merak etme
tarafından
0 oy
tarafından
Her cocuk ayni olcak diye bisey yok canim annelik zor
tarafından
tarafından
Canim sarilir az buyusun o daha cocuk
tarafından
Canım o un ki 6 ay kucuk ama annesini o kadar benimsemiş seviyorki
0 oy
tarafından

Her cocuk bir olmaz boşver başkasının çocuğuna özenme eli ayağı tam şükür de ben de arkadaşımın çocuğunu özenirdim ama yanlış bisey allaha şükür en azından çocuğumuz var 

tarafından
Sen de öp saril :)
tarafından
Canım ben zaten yapıyorum sen anlamadın sanırım o öyle bilerek öyle bir sarılıp opuyorduku annesini ona özendim duygulandım sadece
tarafından
Seninki de sarılır sen ona az kızmaya çalış benimki de öyle çok hareketli ya çok kızıyoruz ondandır ama sabır istiyor tabi bazen öyle sınır ediyor ki tokat atmak geliyor içimden ama başka odaya gidiyorum artık yapmamak için
tarafından
Doğrudur belki oda etkilidir haklisin zaten kendimde suç arıyordum buldum :)
tarafından
:) geçenlerde kızımın ellerini okşadım ona güzel ninniler söyledim öyle sakinleşti ki anlatamam hırçın olmaları biraz bizim yuzumuzden bence annem diyor sinirlendiğini belli etme çocuğa haklı galiba
0 oy
(283 puan) tarafından
6 ay var diyorsun bebeklerde 1 ay bile 1 yaş gibi oluyor. O kadar önemli.. Zamanla herşey 
tarafından
6 ay kucuk canin
tarafından
küçük olduğundan yaramaz değildir büyüyünce o da başlar
tarafından
Yaramazliginda degilim ben alıştım artık zaten anneside diyor seninki kadar değil diye ama neyse
(7,190 puan) tarafından
Sen olayı anlamamissin öpen çocuk küçük olan burda ki gönderi sahibinin ki büyük olan .  
Bu arada üzülme canım illa ki seninki de yapacak bunları benim kızı da güldürmek için şekilden şekile girersin ama ablamın kızına sadece bak kendinden geçer çok cilveli. Canları sağolsun herkesin karakteri başka başka napalim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim başka dert vermesin.. şükredin biraz ya.. sağlıklı sıhhatli büyüdükçe türlü huylar edinecek şimdiden başkası ile kıyas yapiyosan üzüldüm çocuğun adına inan ...
tarafından
Çoğunluk ne yapıyorsa öyle yapanlar yüzünden bu dünya bu hale geldi zaten sizin gibi insanların koru kalpli insanların celmesini  iyi insanlar çekiyor ama hala anlamıyorsun sen uzatma yada uzattirma
(4,961 puan) tarafından
Çoğunluk ne yazmış diye bakarak yorum yazmadim okuduğum an ne dusunduysem onu yazdım.. şimdi burda çocuğu hasta olan anneler de vardır bu tarz şeyler komik derecesinde Allah başka dert vermesin ..
tarafından
Amin amin temiz kalbinle yazdigin çok belli neyse Allah büyük-o görüyor herkesin içini bisey demiyorum dahada
tarafından
Kıyaslama yapmamış bi anne olarak benim oğlum da beni öpsün sarılsın istiyorum demiş sizin anladiginiz şeye bakın
tarafından
Ay canım ya anlatamadım ben derdimi ya içinde yaşadıklarımı zaten bana ağır geldi yazdım dertleseyim diye ama gel gör ki daha kötü oldum seni aradım bulamadim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çocuklar kıyaslanamaz ki canım hatırla anne babalarımız bizi bir başka çocukla kiyasladiklarinda ne kadar üzülürdük küçükken. Bence bunu yapma küçük olsa da yapma her çocuk farklıdır adi üstünde çocuk neden rezil olasın ki
tarafından
Ya kimse beni anlamıyor kıyaslamak kötü anlamada değil yaramazliginda huysuzluguna artık alıştım hep öyle demek istediğim o duyguyu bende yaşamak isterdim dedim duygulandım sadece kıyaslama o anlamda yapmadım zaten aglayip duruyorum biraz konuşup rahatlarım diyorum sizde neden boylesiniz ya
(8,081 puan) tarafından
Başka bir çocuğu örnek verdiğin için kıyaslama gibi algılanıyor. Erkek ve kiz çocuğu farklıdır onu geçtim 5 kardeşten 5i bile bir olmuyor ki belki zamanla düzelir. Yalnızken dışarı çıkmayı deneyin birde dışarı sizinle birlikte adapte olsun belki o zaman huysuzlanmaz
0 oy
(76 puan) tarafından
Yürüsünde hiperaktif. Olsun canım. Ağlama neden ağlayıp üzülüyorsın ki bende koşup oynayıp konuşmasına yemesine hasretim. Sağlıklıya olur elbet sarılır öper koklar. 
tarafından
Kız bak sende anlamamışsın ben sadece oğlumun bana sarılıp öpmesini istedim ya çokmu şey istedim ben ya
(76 puan) tarafından
Anlamamiş değilim canım. Sabret zaman la sarılır öper umut var yani
tarafından
Kuzum ya beni anlamamış kimse yok ben çocuk kiyasliyormusum zaten üzülmüşüm hale insanların üstüne gelmeye çalışıyor vocdansizlar ama Allah büyük bisey dmeiyroum  sabrediyorum canım hayırlısı inş
(76 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(202 puan) tarafından
Bir kızım bir oğlum var kızım tam olarak arkadaşının kızı gibi oğlum 11 aylık huysuz sürekli alıyor dışarı çıksam pişman olurum kızım hiç öyle değil erkek çocuklar biraz farklı sıkma canını 
tarafından
Aslında huysuzluğu değil de bende oğlumun bana sıkıca sarılıp öpmesini istedim üzüldüm herkes yanlış analmais geenel olarak çok üzüldum canım haklisin
(202 puan) tarafından
Hiç merak etme annesi öpüp koklayacak kucağına atlayacak annecim diye seslenecek :))
tarafından
Ay ağzın bal yesin kuzum inş:)
0 oy
(48,660 puan) tarafından
canim senin bebegin cok zor bir bebek ozenmen cok normal Allah kolaylik versin hircin hareketli.bebege bakmak cok zor
tarafından
Ama ben baray dertlesip rahatlamak için girmiştim ya kimse beni anlamıyor çok şey istedim oğlumun bana sarılıp öpmesine özendim istedim sadece insanlar neden böyle on yargılı yavrum ya
(48,660 puan) tarafından
kimse kötü birşey yazmamış bir kisi sadece kiyaslama demis. o bebekte kimbilir baska hangi konularda uzuyordur canim . evet insan hrp sarilsin öpsün istiyor ama napcan sağlıklı olsun emin ol o suan herkesten cok seni seviyor ama sipam klasik türk babalari gibi sevgisini gosteremiyo demekki ☺️♥️
tarafından
Genel olarak herkes kıyaslama olarak anlamış bir kişi ileri dercede saçma konuşmuş canım öyle bir bebegi olan annede zaten öyle kötü cevap vermezdi ya kimse lostu düzgün okumuyor ne anladıysa yazıyor anlamadım ben orda asıl anlatmak istediğim şey başka ama herkes kıyaslamaya takmış  neyse canım aynen sağlıklı olsunda çok şükür raziyim bunada:*
(48,660 puan) tarafından
kiyaslayabilirsinde ben de uyku olarak cok kıyaslarim canim normal yani illa bir kiyas oluyor bebekler arasinda. ben anladim demek istedigini özenme seninki
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Seni okadar iyi anlıyorum ki benim oğlumda öyleydi artık evden çıkmama kararı almıştım gittiğin heryerde rezil ederdi beni artık düzeldi çok şükür seninki de sarılır öper merak etme henüz ne olduğunu bilmiyor çünkü 
tarafından
Aslında huysuzluguna da artık alıştım sadece beni öpmesini sarılmasını istedim yani olay bu inş o günleride görürüz canım sagol
(3,274 puan) tarafından
Görürsün cnm hiç merak etme ;)
tarafından
Teşekkür edrim canım;))
0 oy
tarafından
Peki suçu hiç kendinde aradın mi yani söyle benim de oğlum var mesela yeri gelir ona kızarım ama kizdiktan hemen sonra gider sarılır öperim yeri gelir o da bana kızar sonda hemen gelir öper sarılır. Biz çocuklara kızarsak onlar bizden uzaklaşıyor belki sende istemsiz çocuğunu azalıyorsan ondan olabilir.

Benim oğlum da çok hiperaktif 2 dakika yerinde durmaz evde ne var ne yoksa karıştırır yeri geldiğinde kızarım ama hemen gönlünü alırım bence sende bi dene 
tarafından
Denerim ama kızmasana olmuyor bazen çok tehlikeli şeyler yapıyor konuşunca anlamıyor mecbur kızıyorsun tamam denerim sağol
tarafından
Benimki de o kadar şımarık ki sana anlatamam televizyonun kablsounu bi çekti televizyon tutmasam kafasına düşüyordu eşim hep der ki kimse sen gibi bakamaz ona
Bende kızıyorum ben kızma demiyorum ama gönlünü almasını da bil
tarafından
Tamam canım dikkat edrim denicem bakalım teşekkür edrim
0 oy
(592 puan) tarafından

Buradaki bazi insanlar yargi dagitmaya bayiliyorlar gercekten. Biri post acti diye ona her turlu yorum yapabilme hakki buluyorlar kendilerinde, post sahibi de bir sey deeyince o klasik cumle kuruluyor; elestiriye acik degilsen post acmasaydin o zaman :D  Bazi insanlar cok ilginc...

Canim imrenmeni anliyorum, kiz cocukla erkek cocuk cok farkli oluyorlar, kizlar genelde sevgi yumagi gibiler oyle dusunup kendini rahatlat. Biraz daha buyusun oglusun da yapar sana merak etme. 

Calistigim yerde mudurum vardi onun da ogluyla kizi vardi, isten eve dondugunde kiz boynuna atlar sarilip opermis oglunun hic umrunda olmazmis. Yani erkek cocugu daha farkli o konuda uzulme canim. <3

tarafından
Teşekkür ederim canım anlayışın için cok sagol çok tatlısın evet öyleymiş kız erkek farklı oluyormuşbunu çok iyi anladim ;** öpüyorum seni güzel kalbinden ;**
(592 puan) tarafından
Ben de seni opuyorum kuzucum ;*
0 oy
tarafından

Canım seni çok iyi anladım herkes kıyas diyo ama kıyaslama ile alakası yok anne olarak evladın tarafından öpüp senin sözünü dinlemesini istemişsin özenmişsin bunu nedense çoğu kişi anlamamış. İşte malesef bazı çocuklar öyle hiperaktifliğin verdiği bişey sanırım. Bide erkek çocuklar genelde öyle Allah nasip ederse kızın olursa dibinden ayrılmaz merak etme :)

0 oy
tarafından
Bazi yorumlara çok şaşırdım konuyu çok farklı anlamışlar ve sana şükret demişler 

Anladım ne demek istediğini canım bak  çocuğa ne kadar oyunla şakayla yaklaşırsan öyle dinler seni sarılma konusunda da her çocuk farklı bence 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 889 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 327 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 487 göst.
3 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 424 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu

379,531 soru

11,361,772 cevap

34,839 kullanıcı

...