0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eltim aramış ki saçıma boya aldım gel boya diye bende hamileyim bisey olur diye gitmedim kaynvalidem de gitme dedi siz yapar miydiniz 35 haftakigim 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yapardim kuaforumde ama eger prof. kuaforsen boyanin hamileye zarar vermiyecegini bilirdin camlarini acarsin yada balkonda flan boyardin ne olucak sanki oryal felan agir kimyasal kullanmadikca bebege ne gibi bi zarari olabilir boyanin anlamiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla cnm bn kuaförüm ama ne başkasına ne kendme yapmdm doğana kadar da yapmıom yapma snde
tarafından
Walla yapmasın bütün işlerine kuaförün gdiyor buna gelince ban agekdi bende yapmadım
tarafından
Yapma cnm onlar kimyasal sonuçta Bn ble bu halimle gezıom bde başkasına oldu paşa başka isteği var mı sorsaydın. Gitsin yaptırsın iyi yapmişsn yapmamakla cnm
0 oy
tarafından
Boyama canım bebege zararlı
tarafından
Haklısın canım sağol
0 oy
(403 puan) tarafından
Saçım boyandıginda ben bile dayanamıyorum.boyayan insan napsın fenalik gecirirdin bu sıcakta hamile halinle.iyiki yapmamssn bosver.onu eltinn düşünmesi lazım zaten
tarafından
Kız 2 çocuğu var 34 yaşında
(403 puan) tarafından
Aman bosver herkesin canı kendine tatlı.o sac boyasının pis kokusunu mu cekicen cigerlerine hamile halinle yani nekadr dusuncesizlik.ben olsam utanır söyleyemm hamile kadına.iki çocuğu var diyosn oda gecms bu yollardan anlamasi lazm.
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben yapmam bende kuaförüm. Hamile olsam da almam. Hamile bayana da yapmam boya. Vede kesmem saçını 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yok yok canim kokusu rahatsız eder yapma kendi yaosin
0 oy
tarafından
Yapmam canım bide hamileyim gitmezdim
0 oy
(477 puan) tarafından
Ben yaptim hic birse olmadi 
0 oy
tarafından
Tabiikide gitmezdim kokusundan etkilenir bebek ben emziriyorum diye hala boyatmadim saclarimi
0 oy
tarafından
Tabiiki boyamazdım hamileyken suan emziriyorum hala daha kendi saçımı boyatmadim ne olur ne olmaz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yapmazdim, aonucta saglikli bir koku degil ve ister istemwz soluyoraun, hamile olmasan bile kimyasal, ki hamileysem yapmazdim
0 oy
(13,927 puan) tarafından
Kız senin eltinde her işini sana yaptırmak istiyor çok sinir bozucu. Ben olsam yapmazdım.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yapmam.. bı kere kokusu bile rahatsız etmeye yeter.. eltin de ne dusuncesis
0 oy
(129 puan) tarafından

ben bayramda yaptm görünceme saolsn çok hayra geçti o ayrı konuda:ermm: balkonda sürdüm eldivenle açık havada bişi olmadi çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 308 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 522 göst.
26 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Hdyc (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
20 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Esramzrk (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 265 göst.
6 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Fullmoon (929 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,172 cevap

34,956 kullanıcı

...