0 oy
330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

dügün salonları desen dolu sahiller denizler insan kaynıyor dışardaki insanlarda maske ya çenede ya kolda sanki aksesuar Allahım  düşüncesiz insanlara düşünme yetenegi versin  ben kızımla içim rahat rahat dolaşmak istiyorum  artık 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yalan bu vaka sayisi Allah askina millet disarda gt gte  birbirimize yaklasmiyorken boyleydi vaka sayisi hatta daha fazlaydi 
tarafından
Öyle canım asıl vaka sayısı fazla bu sayıdan
(3,275 puan) tarafından
prof. doktorun biri verilen sayının 10 katını düşünün evde tedavi gören hastalar verilen rakamlara katılmıyor demisti
tarafından
Aynen evde tedavi olanlar vaka sayısında yoklarmış
tarafından
Yalan ya hep yalan niye dogruyu soylemez tabi diger ulkelere guzel gozukmek icin
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ah sorma ya insan rahat olmak istiyor artik cok sıkıldım 
tarafından
Bende çok bunaldım evimşn önüne oturuyorum içim rqhat degil
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hiçbir şekilde tedbir yok canım gün geçtikçe vaka artıyor keşke ilk başlarda alınan önlemleri yine almaya devam etseler. Tatile oraya buraya gitmeseler  ne olacak yani. Zorunlu olunmadığı sürece çıkmamak gerekiyor. 
tarafından
Avm ler piknik alanları erken açıldı 700 lere inmişti rakamlar
(3,136 puan) tarafından
Ama işte açılmasa bir dert açılsa bir dert. Millet yoksa açlıktan ölecek mecbur hayat normalleşti ama insanlar kendilerini çok salıverdi
0 oy
tarafından
Bu gidişle zaten biz neyin düşmesini bekliyoruz anlamıyorum ki herkes düğün yapak tatile giden die hayal kuruyor bizde geçecek diye evde pinekleyek
tarafından
Öyle vallahi heryer dolu nasıl korkmuyorlar anlamıyorum
tarafından
Biz dışarıya çıkmıyoruz memlekete eşim zar zor götürdü otobüsle gidecez diye ben köyden gelmedim araba yok diye sırf birisi araba tutsun da getirsin diye kayinvalidemde kaldım gorumcem kasımda düğün istedi eşim ona bile ben o zaman bernayi getirmem dedi ama bazı insanlar düğün düğün geziyor kafa dağıtmaya gidiyor sahile iniyor onlar yüzünden biz daha çok bekleriz
tarafından
Eltimin kardeşi evleniyor yarım hiç kimse beni oraya götüremez 4 aylık kızım var
0 oy
(38 puan) tarafından
Rabbim bir an önce bittiği günleri göstersin doğum yaklasiyo insan korkuyo Allah herkesi korusun
tarafından
Aminnn kuzum Allahım evladını sana sagsaglim kavuştursun
(38 puan) tarafından
Amin cumlemizinki sağlıklı olsun
0 oy
(492 puan) tarafından
ben hiç inanmiyorum bu sayılara okadar yasak varken 4 bin 5 bindi şimdi herkes dip dibe eee vaka sayısı 1000 lerde tabi canım bizde yedik
tarafından
Öyle canım bu rakamlara inanan yok
0 oy
(48,459 puan) tarafından
whatsapta bir video dolasiyo.

maskeni donun dibi düşün insan içinde indirip durma diye gerçekten öyle herkesin maskesi agzi haric heryerinde geziyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 379 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 395 göst.
0 oy
30 cevap 801 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde Okanın handesi ❣️ (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 402 göst.
22 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu