0 oy
317 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (390 puan) tarafından
Yarin asiklmiz var. Ama yaptirsam mi diye dusunuyorum cunku ne zaman oglum asi olsa sanki huyu degisiyo.

Nereye vuruluyo ve kac tane bilgisi olan yazabilir mi ?

8 Cevaplar

0 oy
(497 puan) tarafından
iki koldan birde ağızdan damlası var gitmeden ağrı kesici veriyorum ben rahat oluyor tabi biraz huysuzluk yaptı ama okadar olacak
(12,777 puan) tarafından
Ateş çıkmayan neden sürüp verip karaciğer VS yoruyorsunjz ki siz normal hayatta agriniz olmadan ağrı kesici mi içersiniz?
Sonra o suruba bağışıklık kazanır ve ateş anında sürüp fayda etmez daha ağır ilaç verir doktor dönüşümlü kullan der (ki buda zararlı) sizin çocuklara maşallah sorun olmadı ise bile ya bu ark çocuğuna olursa vücut ısısı ni neden düşürüp durduk yere ilaç versin?
(497 puan) tarafından
valla ateş cikmasin diye deil ağrısı olmasın diye veriyorum giderken daha bir yada iki kere daha veririm çok mizmizlanirsa o kadar merak etmeyin durduk yere çocuğa suruplara bogmuyorum
(12,777 puan) tarafından
Bogmus gibi  oluyorsunuz işte ateş veya ağrısı olmayacak Bi aşı için sürüp vererek :) neyse siz bilirsiniz ben ark için yazdım istediğiniz kadar verebilirsiniz çocuk sizin çocuğunuz doğru bildiğiniz yanlışlar söylemek istedim
(497 puan) tarafından
valla benim dogrum benim yanlışım evet benim çocuğum
(12,777 puan) tarafından
O konuda Bi şey demedim cnm sen fikrini söyledin bende söyledim ark okur oda kendince doğrusu yapar İyi geceler :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
En fazla 3 gün huysuzlanır ama aşı ömür boyu korur
(390 puan) tarafından
Haklisin canm sagol
0 oy
(610 puan) tarafından
İki bacak 1 ağız dan yaptılar 2 gün önce bize :)
(390 puan) tarafından
Himm. Bizde bakalim nasil olucak
0 oy
tarafından
Kesinlikle.yKesinlikle.yaptir
0 oy
(1,126 puan) tarafından
1.5 yas aşısı gecen hafta olduk. İki tane bacaktan bi tane de ağızdan damla oluyor. Bence bi kaç günlük huysuzluk için omurluk biseyden vazgecmeyin. Biz de uç gün azıcık naziyla oynadıktan geçti gitti hepatit a çocuk felci felan asisiymis önemli yani
0 oy
tarafından
Bir yas aşısi var mi ki? Doktorum hic bahsetmedi bundan.  Sadece 25 eylulden gelemden önce kan değerlerine baktır dedi istedi yani 

Saglik ocagi doktorum istedi 
tarafından
15 aylık oldu diyebilirim
(48,854 puan) tarafından
1 yas asisi olmadi mi canim saglik ocagini arayıp sor biz bide menenjit yaptırmistik özel aşı gecmeden günü yapsınlar
tarafından
1 yas asisi oldu bir buçuk yas asisi var mi diye sordum onu biliyoruk
(48,854 puan) tarafından
var,,,
tarafından
Anladim neyse doktoruma sorarim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gitmeden veya sonrası VS sürüp verme aşı etkisi azalıyor hiç bi etkisi olmadı azıcık şişti tek 2 kol Bi ağız bazılarına bacak dan da yapıyor ihmal etme 
0 oy
(48,854 puan) tarafından
huyu en fazla üç gün degisir huyu degisiyo diye de asi yaptirayim mi diye sormak ne bileyim sacma geldi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
9 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Tulinylmzz (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 47 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (278 puan) tarafından soruldu

382,009 soru

11,436,601 cevap

35,004 kullanıcı

...