0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (1,148 puan) tarafından

İnstagramı olmayan veya bu sayfadan haberdar olmayan arkadaşlar için paylaşmak istedim. Bu ürünler zararlı kimyasal içermeyen ürünelr. Belki sizinde işinize yarar

image

image

image

image

image

image

1 cevap

0 oy
tarafından
Ee butun markalari yazmislar zaten ne kaldi ki geriye yalan
(10,046 puan) tarafından
Adam hem iyi şeyler yapıyor ama illa ki reklam yaparak bundan kendide faydalaniyor, yaptıgı anneler için güzel bir şeyse bırakın yapsın reklam :)
(12,777 puan) tarafından
Başka sayfalarda bunun faydalı deyip ama içimde 1 2 madde söylemediğini de gördüm ama?
Tek kişi bagli kalmayin şuan adını unuttum ve bu iyi dedi ürün biri zararlı madde de var herkes yazınca yorum kapatıp yorum siliyor Du Bi ara bayaaa gündem di
(1,148 puan) tarafından
Ben illa onun dediklerini almıyorum ki zaten tabiki iyi dediği ürünün içerğini kendimde okuyup alıyorum. Körü körüne inanmak olmaz tabiki
(10,046 puan) tarafından
Ama tabii illa ki içeriğini kendinde araştıracaksın çoğu önerdiği ürünü almadan bakıyorum ve önerdiği ürünleri kullandım kendim seçip belirli ürünleri gerçekten çok çok iyi
(12,777 puan) tarafından
Aynen bende baya aaa iyi VS dedim  ama keşfet Bi çıktı iyi dediği ürün içinde neler vardı ondan inancımı kaybettim tabi çok iyidir de
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
4 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Onlygirl (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rukj (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masal07 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masal07 (2 puan) tarafından soruldu

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı