0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından
Kızlar kusura bakmayın bunu çok duydum doktorum da herkeste olmasa da olabilir falan dedi yapanlara sormak istiyorum.. Normal doğumdan sonra genişleme oluyor mu acaba geniş kalma ihtimali varmı yaşayan teşekkürler ederim şimdi den 

29 Cevaplar

+1 oy
(44,840 puan) tarafından
Benim ilkte degilde ikincide dogumumda oldu
(421 puan) tarafından
Benim zaten afedersin canım geniştir daha da geniş olsun istemem sonuçts genciz daha sırf bu yüzden sezeryanı seçesim geliyor valla
(44,840 puan) tarafından
Kiz delimisin sezaryandan kacar millet napcam hersey dogal yolu guzel
Benimde ole dogumda cataldayken doktor guclu ıkin rahmin baya genis zorlanmiycaz demisti
-Reklam-
+1 oy
(2,885 puan) tarafından
Bende sıkıntı olmadı csnim normal oldu
+1 oy
(3,459 puan) tarafından
Eskiden nasılsa simdi de öyle
+1 oy
(530 puan) tarafından
 ilkimde olmadı bende 3 dikişim olmuştu özelde yapmıştım ikinci de 10 dikişim oldu devlette yaptım mahfetti ebe beni ve bolluk kaldı şuan doğum yapıcam inşallah dikişim düzgün yaparlar olmaz diye dua ediyorum 
(421 puan) tarafından
Benim zaten afedersin canım geniştir daha da geniş olsun istemem sonuçts genciz daha sırf bu yüzden sezeryanı seçesim geliyor valla
(530 puan) tarafından
Canım doktor giriyorsa doğumuna söyle doğumdan önce ebeler umursamıyor
(421 puan) tarafından
Devlet hastanesinde prof a geliyorum canım malesef planlı sezeryana giriyolar ama normal doğuma girmiyolar doğumhanede kim varsa o doktor oluyo
(530 puan) tarafından
Ebe oluyor devlet hastanesinde doktor girmiyor doğuma inşallah iyisine denk gelirsin yine söyle sancı çekerken felan
+1 oy
(947 puan) tarafından
Eskisiyle aynı canım 
0 oy
tarafından
Ebe öyle bi dikmiş ki eskisinden daha dar 
tarafından
Benimde öyle oldu yav sinir bozucu :D
(285 puan) tarafından
Devlette mi yaptılar canım
tarafından
Ben devlette oldum
(91 puan) tarafından
Evvet devletteki ebeler hemşireler çok ters oluyolar
tarafından
Evet devlette oldum çok fazla dikmiş harbiden yorgan diker gibi dikti kadın beni :D
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Dıştan eskisi gibi normal görünüyor ama eşim ilişki sırasında öncekine göre daha geniş diyor 
(421 puan) tarafından
(7,158 puan) tarafından
Daha sonra estetik operasyon falan düşünürsen yaptırabilirsin canım en saglık lı olanı normal dogurmak bu sebepten dolayı sezeryanı tercih etme bence
0 oy
(970 puan) tarafından
Evet bı kaç kişide duydum ama bende olmadı afedersin eşim hala dar dedi 
0 oy
(996 puan) tarafından
Ben 3 doğum yaptım normal genişleme olmadı 
(421 puan) tarafından
Kişiden kişiye mi değişiyo doktorla mı ilgili anlamadım valls canım sırf bu yüzden sezeryan seçesim var
(996 puan) tarafından
Csnim beni hep ebeler dogurttu ilk dogumum zor olduğu için sadece ilkinde doktor dogurttu ve hep devlet hastanesinde doğum yaptım
0 oy
(879 puan) tarafından
Bende de öyle oldu malesef çok dardi doğumdan sonra ebe eskisindrn daha iyi diktiğini söyledi ama maalesef çok genişledi
0 oy
(15,996 puan) tarafından
Valla tam tersi çok dar her ilişkide zorluk yaşıyorum 
0 oy
(120,669 puan) tarafından
Bunu bende cok merak ediyodum hamileyken ama eşim eskisinden daha dar demisti
0 oy
tarafından

Bende hiç sıkıntı olmadı ...

0 oy
(12,524 puan) tarafından
Tamamen eski haline dönmez ama yüksek oranda toparlanır demişti Dr um
0 oy
(28,360 puan) tarafından

Her vucut farklı oluyor..

Yasayip göreceksin.

Yani dar olsa ne yazar olmasa ne yazar.

Takma.bu kadar

0 oy
tarafından
İyi dikmelerini işte bakıma dikkat et eskisi gibi oluyo
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Nasıl dikildigine bağlı canım  teyzeminki genişledi benim çok guzel dikilmis dar bile oldu. 
0 oy
(14,843 puan) tarafından
Yok tam tersi , dikişi iyi atıldi heraldeki eskisinden daha dar.
0 oy
tarafından
Benm hiç olmadı
0 oy
(582 puan) tarafından
Bak ben sana bir  şey anlatayım.

Bizim bir arkadaş " eşini dogumhaneye almış neyse doğum olmuş falan filan doğumdan sonra eve gelmişler eşi hiç yanaşmamış  uzak duruyormuş yanında bile yatmıyormuş.

Adamın annesi fark etmiş sizin derdiniz ne falan günah değil mi kıza diye.

Adamda yanaşmaya korkuyorum demiş doğumda orası aşırı derecede açıldı ve hala öyle olduğunu sanıyormuş. 

Neyse annesi ona bir leğen kum getirmiş  önüne elini yumruk yap  ve kuma bastır demiş adamda yapmış kocaman çukur oluşmuş annesi ellini  şimdi çek demiş Adam çekmiş bak nasıl düz oldu topladı çukur yada delik kaldı mi demiş hayır demiş.

Işte kadın rahmide  böyle birşey doğumdan hemen sonra toparlanır asla o şekil  kalmaz demiş.

:))

3.Ye gebeyim  tabi eskisi gibi aşırı darlık  olmuyor ama genişte değil.

Çoklu doğumlarda genelde öyle oluyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 120 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 315 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busrabusra0 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 295 göst.
0 oy
13 cevap 436 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Sesese12 (86 puan) tarafından soruldu

396,266 soru

11,854,017 cevap

35,947 kullanıcı

...