0 oy
676 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (76 puan) tarafından
Kızlar ya kızım 6 yaşında ve ben 6 yıldır hic sacini kestirmemistim bugun gidip kestircem cunku yine hamileyim ve banyo yaptirmak zor oluyor. Simdi sorum su ki sacinı ördürüp alip eve getirsem evde saklasam bise olur mu kimisi evde birakma ugursuzluk getirir diyorda merak ettim zaten saclarini löseve bagislayacagiz ama en azindan su virus fln bi sakinlesene kadar bekleyelim dedim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kestirme çocuğun saçını ya  
(76 puan) tarafından
Canim cok uzun bide duz sac degil dalgali poposunun altinda saclar banyo yaptirmakta zorlaniyoruz bide bit fln Allah korusun girerse hayatta temizleyemem diye cok korkuyorum omuzlarinda kestircem yine uzar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kestirme kız ne güzeldir şimdi o saçlar çok seviyorum kız çocukların da uzun saç mis gibi ama tabi löseve bağışlamayı düşünmen de çok güzel bişey uğursuzluk falan da yalan ben çocukların ilk saçlarını saklıyorum 
(76 puan) tarafından
Canim cok uzun poposunun altinda banyoda cok zorlaniyoruz resmen bir saat banyosu suruyor bide bit fln girerse hic temizleyemeyiz diye korkuyorum duz sacta degil dalgali sac o yuzden dedim omuzlarinda kestireyim yine uzar yavas yavas
tarafından
Resmini atsana kız saçlarının çok merak ettm kıyma kız kesme ya ne güzel uzamış
(76 puan) tarafından
Attim canim asagida
tarafından
Çok güzel ya maşallah kızın istiyor mu kestirmek
0 oy
tarafından
Ay canım sakin kesme yaa benim de öyleydi boşver yaa kocaman çocuk kesme sakin yazıktır günah 
(76 puan) tarafından
Canim cok zor oluyor banyo yaptirmak duz sac degil dalgali sac resmen bir saat banyoda gidiyor gecen sene arkadaslarindan bit gecmisti cikarana kadar canimiz cikmisti simdi dahada uzadi hic temizlenmez oyle biseyde o yuzden dedim omuzlarina kadar fln kestireyim sonra uzasin yine. Bide kendiside cok hevesli kestirelim diyor eger zaten o istemeseydi kestirmezdim ama oda isteyince kestireyim dedim
0 oy
tarafından
Kestirme bence
(76 puan) tarafından
Canim cok zor oluyor poposunun altinda bide hamileyim dahada zor oluyor kendiside heveslenmisken kestireyim dedim
tarafından
Bari cok kestirme annesi omuzda falan yap
(76 puan) tarafından
Yok aynen kisa kestirmem omuzlarinda olmasi yeterli omuzlarda olursa taranmasi fln da kolay olur kendisi icinde rahat olur
0 oy
tarafından
Kızımızın ana saçını 4 aylık olunca banyo öncesi babası kazıdı şimdi 6 aylık yeni saçlar geldi ve daha gür çıktı konak falan kalmadı tertemiz oldu 
(76 puan) tarafından
Bizim saclar zaten cok gur bebekkende hic kestirmedim oylece uzadi poposunjn altinda saclari ikinci gebeligim var banyoda cok zorlaniyorux resmen bir saat banyosu suruyor hazir oda istekliyken kestireyim biraz dedim
tarafından
Kestir kökü onda yine uzar, kızımın ki çok gür değildi ama sünnet olduğu için biz kestirdik rahatladık şimdi yenisi geliyor.
(76 puan) tarafından
Aynen kokü kendisinde seneye yaza kadar yine uzar bide sac dahada gurlesir sanki az gurluymus gibi biraz daha gurlessin:-))  kendiside heveslendi o istemese hayatta kestirmezdim ama oda istiyor kestirmeyi ondan dolayida kestoreyim dedim
tarafından
İyi işte daha kolay o zaman kestir gitsin :)
(76 puan) tarafından
Aynen de oyle valla
0 oy
(91 puan) tarafından
Bn sakliyorum evde 
(76 puan) tarafından
Annem zamaninda benimkini saklamisti sonra herkes bise soyledi evde saklama fln die annemde kotu bi ruya gorunce atmistida hani acaba saklanmaz mi diye merak ettim
0 oy
(76 puan) tarafından

image

attim saclarimizin fotografini
(610 puan) tarafından
Maşallah bunun bakımada çok zordur kestir bacım kökü onda tekrar uzun küt kestir rahatlasın yavru
(76 puan) tarafından
Aynen bende oyle dusundum omuzlarinda fln kestireyim diye bide cok dokulmeye basladi zaten yeniden seneye kadar uzar insallah
(610 puan) tarafından
Uzar canım ne olacak daha hayatın başında istediği kadar uzatır keser çocukların saçı hızlı uzar bide
(76 puan) tarafından
Demi bende oyle diyorum seneye kadar uzar gider hem belki biraz daha saglikli uzar simdi daha karnim tam cikmamis olmasina ragmen yapamiyorum bir iki ay sonra daha zorlancam bide benden baskasina banyoda yaptirtmiyor bende guvenemiyorum acikcasi temiz yikayamazlar diye o yuzden en iyisi biraz kit kıt :-))
0 oy
(48,735 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
iki yil once kestirdim saçlarımı oylece evde duruyo biseyde olmadi oolmadi bende loseve verecektim sacim sacin olsun kapmanyasiyla ombreli diye almadılar
(76 puan) tarafından
Eger sikinti olmuyorsa simdilik evde saklayabiliriz sonrasinda da bi yer icin dusunuruz
(48,735 puan) tarafından
ne sıkıntısı olacakki ben anlamadim canim ha kafanda durmus ha cekmecede  ☺️
(76 puan) tarafından
Bencede oylede ne bileyim evde sac tutulmaz diyorlar ya ondan bende kararsiz kaldim burdan sorayim dedim :-/
(48,735 puan) tarafından
bilemedim canim ☺️ kimsede saklanmaz dememis
(76 puan) tarafından
Aynen kimsede olumsuz bisey yazmamis

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 247 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zehraokyanus (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 355 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy