0 oy
947 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Var ya bu kaynanama ettiyim nefret.her.gun daha da artiyor. Dusunsenize esinizin eski esiyle olan fotolarini whatsap durumunda paylasiyor. Esim ve eski esi. Beni kendimden cikartmak icin her sey yapiyor. Oglunun gozunde kotu gozukmem icin. Oglu kaldir felan dedi sinirlendi.ama kaldirmamis sari ciyan. Bundan sonra bir qram merhamet hissim kalmisdiysa oda bitti gorur bundan sonra. Yaptigi seyi hic bir kadin.kabul etmez. Ne kendisi ne kizi bile. Ama bana yapiyor. Nefret ediyorum.ondan. keske kayinbabam yerine bu olseymis. Bize yalniz zulm cektiriyor. Ama kaynbabam cok iyi biriydi rahmetli. Dogru soylemisler bu dunya kotulerin!!! Iyler cabuk gidiyor. 

24 Cevaplar

0 oy
(648 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bu dünya kötülerin yeri çünkü kötülük ettiginin eline düşmeden ölmek yok onlara.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay yok artık ya nebicim insanlar varya çok istoyosa gitsin eski gelinin yanına edebiyet orda kalsın hayret bişe kaç yaşında fitne fesatlık peşinde 
0 oy
tarafından
Sende resmınızı koy sel gider kum kalır sizde öyleee bakakalırsınız anca yaz:)))"
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Sende kendinden değil kocandan paylaş ikinizin fotosunu. Şöyle güzelde bir söz yaz iyice kudursun pis şeytan. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 355 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elif2512 (3,901 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 773 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 798 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.