0 oy
939 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Var ya bu kaynanama ettiyim nefret.her.gun daha da artiyor. Dusunsenize esinizin eski esiyle olan fotolarini whatsap durumunda paylasiyor. Esim ve eski esi. Beni kendimden cikartmak icin her sey yapiyor. Oglunun gozunde kotu gozukmem icin. Oglu kaldir felan dedi sinirlendi.ama kaldirmamis sari ciyan. Bundan sonra bir qram merhamet hissim kalmisdiysa oda bitti gorur bundan sonra. Yaptigi seyi hic bir kadin.kabul etmez. Ne kendisi ne kizi bile. Ama bana yapiyor. Nefret ediyorum.ondan. keske kayinbabam yerine bu olseymis. Bize yalniz zulm cektiriyor. Ama kaynbabam cok iyi biriydi rahmetli. Dogru soylemisler bu dunya kotulerin!!! Iyler cabuk gidiyor. 

24 Cevaplar

+2 oy
(139 puan) tarafından
Pis kaynana. Sende kocanla bol bol bol bol foto çek paylaş senin yerine o çatlasın. Mutluyuz pozlarını onun qözüne sok 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay o ne kız öyle bence sil numarasını ne bokk yiyorsa yesin zaten kocan da kızmış valla ben inir oldum burdan 
(90 puan) tarafından
Bakmadim zaten durumuna. Baskasinin telefonunda gordum. Bana hep durumu gizli yapardi. Simdi acmis ki ben goreyim.ama kendi numaramla bakmadim. Bakmamda. Zaten hayatmdan sildim bi daha da duzelmem
tarafından
Ahh ah ne istiyolar bu kaynanalar bilmiyorum
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bosver hiç umursama sende kocamla paylaş tek paylaş ne hali varsa görsün canına yazık değil mi sinirlenip olan sana olacak değer mi bosver sene 
(90 puan) tarafından
Geri zekali.iste butun gun sinir.oldum. dusun ki yetmiyor ogluna eski esini getr onada bak bunada bak diyor
(12,777 puan) tarafından
O konuda ağız payını ver ama bosver engelle gitsin gerekirse wp den bakarken durumu gizle baktığını görmesin sinir etmeye çalışıyor seni madem çok iyiydiniz boşanma sa idi va de
0 oy
tarafından
Nasıl ya ne münasebet paylaşıyor eski gelinini çok seviyorsa onun yanına gitsin 
(90 puan) tarafından
Getiricem zaten diyor. Ogluna diyo ki onuda getir.ikisinede bak
tarafından
Çok afedersin de çüşşşş deseydin o nasıl laf öyle
(1,307 puan) tarafından
Kocan ne diyo peki
0 oy
tarafından
Yaptigi cok yanlis kocan konussun 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
İletişimi kes yüz verme artık o ne öyle yaptığı hareket 
(90 puan) tarafından
Zaten kesdim. Ama bi yolunu bulup beni sinir.ediyor
0 oy
(140 puan) tarafından
Ah kaynanam öyle bir şey yapsa varyaaa heralde gidip telefonunu kırardım. Ne demek eski eşiyle eşinin fotoğrafını paylaşması ya 
(90 puan) tarafından
Esim arada var diye bi sey yapamiyorum. Ama biraksa parcalarim
(140 puan) tarafından
Kendi kızı varsa rabbim ondan çıkartır gelinine çektiren her kaynana kendi kızını kendi evladını bir zahmet düşünsün..
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ohaaa eşin müdahale etmesi lazim..
(90 puan) tarafından
Simdi annemlerdeyim. Eve gidince ne yapacagimi biliyorum gorur o
0 oy
(592 puan) tarafından
Ne edepsiz insanlar var ya kac yasina gelmis hala fitne fesat pesinde.. Yok say onu bozma moralini, esin de kizmis zaten..
(90 puan) tarafından
Durmuyor ki. Hep bi sey yapiyor. Bana iftiralar felan. Biktim onun varligindan
(592 puan) tarafından
Ufff Allah yardimcin olsun canim..
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Terbiyesiz ya yaptığına bak amacı ne napmaya çalşıyo 
(90 puan) tarafından
Bosanmamizi ve eski gelini istiyor. Eski gelini onun kendi akrabasi ben el kizi
(1,307 puan) tarafından
Ne geçickmş eline akraba olsun
Özel değilse niye ayrlmşlar herşeye rağmen onu istdğine göre
(90 puan) tarafından
Ihanet etdiyi icin. Ama kadin yok sayiyor. Akrabasi.ya ben el kizi
(1,307 puan) tarafından
Aman Allahım buna rağmen hala onu oğluna mı ykıştrıyo pes doğrusu nasıl bir insan o ya kafayı yemiş sen kocanla iyi olmaya bk kuzum çatır çutur çatlsn
0 oy
(610 puan) tarafından
Eski gelinini istiyorsa onuniye boşatmış acep bu bence arsız amacı yuva bozmak bazı kadınlar erkek çocuklarını kocası yerine koyuyor tövbe bi şey yapmadıkları kalıyor 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bu hareketle senin oğlunun gözünde kötü gösteremez aksine kendi kötü gözükür yani Eline koz vermiş fırsat vermiş kullansana Ben olsam direk engellerim bu saçma sapan şeyi görmek zorunda olmadığım için engelledim der Böylece mantıklı haklı bir açıklama ile kaynanamı WhatsApp listemde görmek zorunda olmaktan kurtulmuş olurum:)))) 
0 oy
tarafından
Ay inanmıyorum ya bence bunu yaptığı için o utanmalı 
0 oy
(528 puan) tarafından
Yuhhh artık ohaaa cüşşs. Asla muhattap olma eşin de yuz vermesin bence annesine bu durumdan sebep. Asla konuşmam kaynanayla kocamlada kavga ederim yani. 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
mallikta sınır tanimayan bir insan dengesiz
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Benzer seyleri bende yaşıyorum cnm esimin kuzeni esimin eski esiyle olan düğününden rsmler paylasmisti gecen amac ne anlamadim pislik insanlar valla ya bıktım ya benimde ikici evliligim benim niye ailemden yapan yok bunu son açtığım posta bak eski es banada daral geldi artık
(1,008 puan) tarafından
eski es.muhabbetinden banada daral geliyor artık bizimkiler bilincli yapmıyor biliyorum kotu niyetli  olmadiklarini  ama bir şekilde birlikte oturuldugunda konu dönüp dolaşıp illaki oraya geliyor esimin oğlu.kucuk annesiyle yasiyor kizi bizimle oğlundan konu açılıp hoppp eski ese dayanıyor cok geriliyorum eşim defalarca uyarıyor kapatın konuyu diye ama engel olunmuyor malesef bizimde.kaderimiz bu galiba
0 oy
(971 puan) tarafından
Ne kadar ***** insanlar var yaa boyleleri resmen insanın huzurunu bozuyor çok kiymetliyse eski gelini elinde tutsaymis bilerek yapıyordur seytan a boyleleri 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Allah ıslah etsin 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Amaci neymis boyle bisiy yapiyor baya dengesizlik 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
cok fazla.sinir bozucu kasıtlı yapilisi hele bence sil numarasını hazir senin eline fırsat vermis serefsizzzz ne demek.ya onuda getir insani zorla günaha sokar bunlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 355 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elif2512 (3,901 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 772 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 797 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.