0 oy
880 göst.
Aile kategorisinde (1,933 puan) tarafından

Kızlar çok Üzgünüm kizkardesimin bebeği daha 14 gunluk topuk kanı sonucu hiç iyi çıkmamış kalıtsal hastalık cikmis bundan sonraki hayatında nöbetler geçirecekmis tüm derisi Yara olacakmis görme duyma ve nörolojik sorunları olacakmış tabi bu bebekler bir  yaşına kadar ölme ihtimalide var bunları zor yazıyorum Allah rızası için dua edin yarın başka hastaneye sevk etmişler oraya gotureceklermis bişey çıkmasın lütfen dualarinizida edin:'(:(

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy kusumm bnm ya Allah şifa versin yavruma 

Bu arada sen nasılsın bebek falan eşinle 
(1,933 puan) tarafından
Geliyorama iki yabancı gibiyiz duygu Sevgi yok aramızda o eve ekmek getirir bende evimden temizler çocuklara bakarım bu kadar konuşma sohbet etmek herhangi bir karı kocalik ilişkisi yok aramızda ben buna ne kadar dayanabilirim bilmiyorum
tarafından
Kim dayanır ki kuzum ya Allah akıl fikir versin. O zaman neden senden çocuk yaptı bir tane daha aklım almıyor ha derdi ne ki bosanmaksa boşansin
İnşallah içine insanlık gelir ya kıyamam hep aklım sende valla
tarafından
Cok zor bir durumdr ya ayni evde iki yabanci gibi yasamak. Cok üzüldüm.  genc insanlarsinz sonucta ilgiye sevgiye ihtiyaciniz var dua felan okuyor musun canm esler arasinda muhabbeti artirmak icin
tarafından
Canım herbseii denedi o eşi tuhaf ya 3 çocuğu var 3.su daha küçük zaten
Eski postlarina bak durmu anlarsn
tarafından
Kıyamam ya uc tane de evladin var ne güzel . Insallah aranizdaki durum düzelir.
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ins yanilma vardir ya cnm bnm cok uzuldum Allh sifa versin ins :/
(1,933 puan) tarafından
Amin insalllah canm inşallah dualariniz kabul olur
0 oy
(636 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım Allah kimseyi evladıyla sınamasın yarabbim... çok geçmiş olsun. Bir kez mi kan alındı sadece benim bildigim iyi cikmazsa bir kez daha kan aliniyo ama. Sizde nasıl karar verdiler
(1,933 puan) tarafından
Evet bugün bir kez daha vermişler iyi cikmamis araştırma hastanesine sevk etmişler yarinda oraya gotureceklermis Amin insalllah Rabbim evladıyla sinamasin kimseyi çok zor bi durum
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah yar ve yardımcısı olsun inşallah canım benim 
(1,933 puan) tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
(446 puan) tarafından
Rabbim Şafii ismisle sifaa wersin inşallah canım 
(1,933 puan) tarafından
Amin canm Rabbim insalllah şifa verir o küçücük bebege :(
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Canım rabbim şifalar versin çok üzüldüm çok zor bi durum gerçekten Allah kardeşine de sabırlar versin uzulmemek elde değil inşallah başka hastanede sonuçlar daha iyi çıkar yanılma payı olmuştur inşallah rabbimin şifası üzerine olsun inşallah
(1,933 puan) tarafından
Amin inşallah yanilmislardir Rabbim rahmetiyle şifa versin inşallah
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm :(
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek gunlerde sifasini versin minik meleğin kız kardesinede Allahim sabirlar versin
(1,933 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim ona şifa versin Kızkardeşim nasıl kaldıracak böyle bi durumu onun yaşıda küçük daha
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Rabbim mubarek ramazan ayının hurmetine peygamber efendimizin kabul olmuş dualarinin yüzü suhurmetine edilen dualari kabul buyursun.Allahim şafi isminin hurmetine şifa versin .Aminnnnn...
(1,933 puan) tarafından
Amin amin amin Rabbim kabul eder inşallah dualarimizi
(5,938 puan) tarafından
Aminnn canim binlerce kez Aminnnn
0 oy
(242 puan) tarafından
Allahim acil şifalar versin. Inşallah sagligina kavuşur bu guzel gunun rabbi dualarinizi kabul eder
(1,933 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağol canm
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ah yavrum ya şu mübarek ayın hürmetine Allah yüzlerine baksın yavrucağada ailesine kaldıramayacağı dert vermesin çok üzüldüm Rabbim kümseyi evladı ile sınamasın 
(1,933 puan) tarafından
Amin insalllah canm çok sağol dua ettiğin için Rabbim kabul eder inşallah
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcınız olsun inşallah canım rabbim acil şifalar versin inşallah 
(1,933 puan) tarafından
Amin inşallah canm Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Cok üzüldüm ezan okunuyordu burda dua ettim masum melek icin. Bizim akrabada sikinti cikmisti tekrar almislardi onun sonucu temiz gelmisti . Cocuk dort yasinda su an insallah yanlislik olmustur. 
(1,933 puan) tarafından
Çok sağol canm inşallah duan kabul olur
0 oy
tarafından

Ay canım benim ya kıyamam tüm dualarım o melekle :'(:'(

(1,933 puan) tarafından
Sağol canm dua edin lütfen o bebek nasıl dayanacak bunlara
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun şifa versin canım 
(1,933 puan) tarafından
Amin canm sagol
0 oy
tarafından

İnşallah güzel sonuçlar çıkar Rabbim sifasini versin inşallah çok üzüldüm :(

(1,933 puan) tarafından
Amin inşallah iyi sonuçlar çıkar canm
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Orkide çok üzüldüm canım ağır bi imtihan anne için.Yanılma payı yokmuymuş hiç.Bebekte öyle şeyler gözlrmliyor musunuz? 
(1,933 puan) tarafından
Yine kan aldılar inşallah bişey çıkmaz ilerleyen zamanlarda ortaya çıkıyor belirtileri canm
0 oy
tarafından
Rabbm safi ismyle sifa wersn canm bu ayın hürmetine insallah annesne babasina bagslasn yawruyuda♥️
(1,933 puan) tarafından
Amin insallah Rabbim Rahmetiyle korusun inşallah
tarafından
Amin amin insallah canım
0 oy
tarafından
Allahtan ümid kesilmez canım rabbim bir garip lohusa benin duasını kabul etsin inşallah yanılmışlardır insallah hiç bir şeyi yoktur varsa da rabbim tezelden şifasını versin evlat acısı ile sınamasın kardeşini 
(1,933 puan) tarafından
Amin canm inşallah Rabbim evlat acısı vermesin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 425 göst.
0 oy
16 cevap 517 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde Minik oglusum1 (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy