0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından

Ya kızlar eskiden altını hiç sevmezdim evlendikten sonra sürekli param olsunda altın alayım diyorum benm qibi olanlar var mı? :D:D<3

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Altını hiç sevmiyorum düğünlerde bile zar zor takıyorum ben daha çok keş para seviyorum nakit nakit nakit:D

(139 puan) tarafından
Nakitte qüzel ama altın hem takı yerine qiriyr hem para :))))))))
-Reklam-
+1 oy
(27,183 puan) tarafından

Merveee nerdesin merveee kuyumcu acacak leer:D

(139 puan) tarafından
:)))))) seviyoruz altını ne yapalım :))) kız 23 tane bileziğim vardı nasıl düşkün olmiyim :) şimdi hepsi qitti az birşy kalmş yaa :))
(27,183 puan) tarafından
Az dedigin kesin 10 15 dir ahahha biz birtaneyi zor buluyoruk
(139 puan) tarafından
Yok ya keşke 10 tane olsa 1 tane bilezik 4 yüzk 3lü çeyrekli bileklk bide küpe kaldı :)))))
(27,183 puan) tarafından
Gene eysen ey cano :)
Gule güle tak kullan
(139 puan) tarafından
Saol allah razı olsn darısı başıınıza inş
0 oy
(9,745 puan) tarafından

Neffffret ediyorum desem :D

(139 puan) tarafından
Nefret etmezdim de ama sevmezdm şimdi bana birşyler olmuş:))) aç qözlüler qibi sürekli kuyumculara bakıyrm ya:)))))
(9,745 puan) tarafından
Alla alla :D evlenmedende sevmezdim canim. Şuandada 1 bilezigimi bile takmisligim yok kasada hepsi. Tek sevdigim şey alyansım oda düz var ya sarı
(139 puan) tarafından
Valla altınlarım çoooktu 23 tane bileziğim vardı diğerlerini söylemiyrm bile ev alınca sattık hepsini çook özledim onları yaa :))) şimdi bir bileziğe kaldım. Ama bende qüzüğümü çok seviyrm bayaa beğenerek almıştk o zamnlar:)))
(9,745 puan) tarafından
Benimde azımsanmayacak kadar var :)) dursunlar sıcak tutuyo
0 oy
tarafından

Evlendikten sonra ben de öyle oldum nedense para olsun istiyorum hep eşime eft yap hesabıma deyip duruyorum hatta az önce eft yap dedim :D

(139 puan) tarafından
Aynen valla
(3,036 puan) tarafından
Bende öyleyim adam bana borcu varmış gibi her ay 500 tl atıyor ayın 15 si geçmesin diyorum :D
(139 puan) tarafından
:))) ay sen çokkk yaşa kız :)) qüldürdün beni :)
(3,036 puan) tarafından
Bazen ayın 15 i hafta sonuna geliyor mesaj atıyorum unutma paramı diye yok sa başka türlü toplanmıyor az çok  hastanede masrafını kenara koymuş oldum.fena mi yoksa harcanıp gidecek
(139 puan) tarafından
Çok iyi yapıyrsn bence devam et böyle :)
0 oy
tarafından
Deşmeyin yaramı :D 
(139 puan) tarafından
Ayy valla hi kolum dolunuyrdu öyle qüzel takıyrdm ki şıkır şıkır çok hoşuma qidiyr yaaaa:)
tarafından
Benim kolum ağırır öyle. Şıkır şıkır güzel oluyor da işte nasip :)
Allah nasip ederse durumumuz iyi olursa bir tan künyem var bekarlıktan kalma, kırıldı, onun üzerine ekleyip sağlam Bi künye almak istiyorum
(139 puan) tarafından
Valla benim şuan bi bileziğim 3lü çeyrekli bilekliğim 4 yüzük bi küpem var ama kelepçe bilezik almak istiyrm para topluyrm inş 1 yıl içinde alırım :)
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım :)
(139 puan) tarafından
Amin cümlemzin :)
0 oy
(299 puan) tarafından

Ben de bende hiç sevmezdim altın dan nefret ederdim şimdi şimdi seviyorum eşime altın takılar gösteriyorum al diye hani sen sevmezdin diyor şimdi seviyorum diyorum inat ediyor almayacağım diyor doğrusu garibim ne yapsın parası yok almaya :D

0 oy
(2,054 puan) tarafından
Eskiden bende sevmezdim zaten İlk evlendiğimde zorla yeni gelin olduğum belli olsun diye ara ara takıyordm ama sonra eşime verdim birkaç yıldır istemiyordm ilgimi çekmiyordu ama şu 1 senedir çekiyor artık eşimden eline geçtikçe alsın diye bakiyorum o da pahalandigini gördükçe almak istemiyor bakalım ne olacak:))
0 oy
(971 puan) tarafından

Biri benden mi bahsetti :D bende oyleyim suan takip takistirmak istiyorum ama yok yok yok:D

(139 puan) tarafından
Valla bende alıp alıp takmk istiyrm :)))
0 oy
(386 puan) tarafından
Vqlla ayni ben canim , hic sevmezdim ama simdi almak istiyorum hep. Ama takmak icin degil biriktirmek icin istiyorum. Sanirim icinde bi borsaci ticaret adami yatiyo :Dd simdi 20.000 tl var bende altin alip almamak lta kararsizim 
(139 puan) tarafından
Aa valla 8.500 tlm vardı bilezik aldm şimdi 11 milyar olmş al bence :)
(386 puan) tarafından
Ay bilemedim bi arastirayim en iyisi :))
(139 puan) tarafından
Keşke paran oldupu qibi alsaydın altın uçtu qidiyr çok karlı çıkardın haaa :))
(386 puan) tarafından
Ah valla keskeee. Dugun altinlarini bozdurmadim cok sukur onlardan yuklu miktarda karim var ama bu 20 bin bu korona doneminde birikti emin olamadim ama buyuk ihtimal yinede bi 40 gram falan bilezi almayi dusunuyorum uzun vadeli tutucam cunku hemen bozdurmiycam :)
(139 puan) tarafından
40 değilde 35,37 qram qelir hele hele altın fazla olsa daha az qelir altını takip et :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben birikim yapmayı severim harcamayı da hepsi kararında oşmalı
0 oy
(7,099 puan) tarafından

Ayyy ben yaaaa cok heves ediyom da elde var sifir sifir sifir :D

(139 puan) tarafından
Valla sıfıra bakarsak alınmıyr kafaya taktım qidip tanıdık kuyumcudan borçla alacm eşim ödesin :)))
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Altın demişken cerceve icindeki tugra altin mi ya cok merak ediyorum.
(139 puan) tarafından
Nasıl yani içindekini mi soruyn dışındakini mi?
(5,272 puan) tarafından
Içindeki tugra
(139 puan) tarafından
Altın cnm
(5,272 puan) tarafından
Peki degeri var mi alicam da
(139 puan) tarafından
Hiç bilmiyrm valla
0 oy
(528 puan) tarafından
Param oldugunda ceyrek aliyorum takmayi sevmiyorum sarıyi hic. Alyansim da beyaz altin tektasimda
0 oy
(118,487 puan) tarafından
Ben hep altina düşkünüm şukur bayagida var ☺️
(139 puan) tarafından
Benmde vardı 23 tane bileziğim ama hepsi qitti üzüldüm :))
0 oy
(349 puan) tarafından
Bekarken mehir olarak hiç biley istememiştim eşimden Allah tan babam ayarlamış koluma takınca baktıkça bakasım geliyodu düşkünlüğüm artıyodu. Şuan sattık kollarım boş o ayrı mesele tabi
(139 puan) tarafından
Aynı benm qibi olmş desene :)
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Altın bende sevmem ama yatırım amaçlı alırım :)
0 oy
tarafından

Çokk severim şıkır şıkır bilezikler mesela ama l bakalım ne eksik :D

0 oy
tarafından
Benn benn yaa çok seviyorum heryerim altın olsun istiyorum :)))
(139 puan) tarafından
:)))))) qeçen burda biri paylaşmıştı sütyen bile altındandı :))) bize ondan da lazm :))
0 oy
(34 puan) tarafından
Valaha bende oyleyoö altın düşsün diye beklıyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ben de evlendiğimden bu yana seviyorum ama sürekli bilezik çeyrek türü alıyordum, bir bucuk yılda kolye iki yüzük bir küpe aldım bundan sonra bileklik veya kelepçe düşünüyorum bakalım :) 
(139 puan) tarafından
4 yüzük bi küpe bi bilezik birde 3lü çeyrekli bilekliğim var ama önceden 23 tane bileziğim ve kolyemde vardı ev alınca sattık tekrar olsn diye çabalıym
(2,078 puan) tarafından
Hayırlısı olsın canım benimde 13 tane vardı 16 yıl oldu bozalı araba almıştık, eşim 8 tanesini aldı olursa olur olmazsa sağlık olsun kuzum
(139 puan) tarafından
Aynen öyle valla önce sağlık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (994 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 398 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 215 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Papatya02 (830 puan) tarafından soruldu