0 oy
687 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar sabahtandir istanbul sultangazi hasekideyim resmen giden gelen kopek muamelesi yapiyor burunlari havada ne ilgileniyolar ne adam akilli bisey soyluyolar en son bagirdim dedim diyolarki sagluk calisanlarinin hakki cok dedim asla uzulmuyorum sisin gibi milleti elinde oyuncak yapanlara cok sinirlendim asiri derecede bebegim sabahtandir ac ordan oraya kosusturuyorlar bebekle aklimi yitirecem evladim icin olmasa varya ben biliyordum bunlara ne yapacagimi devlet cok yuz verdi bunlara ondan boyle yapiyorlar

18 Cevaplar

+3 oy
(535 puan) tarafından
Devlet bunlara yuz verdi derken herkesle herkesi karistirma lutfen aralarinda kotuleri oldugu gibi iyileride var onuda gectim. 24 saat uyumadan caninin pahasına çalışıyorsun 12. Saatin sonunda enerjin 16. Saatin sonundada guleryuzun 20 . Saatin sonunda da tahammülün bitiyor devlet yuz filan vermiyor aslında is yükü çok elaman az tabi ki insanlara bagrilmasina azarlanmasına karşıyım yapanlar var ama devlet kimseye yüz filan vermiyor .aslında devlet biraz imkanları düzeltse 1 insana 24 saat nöbet vermese is yükü azalsa emin ol çalışanda hastada rahat eder.
(535 puan) tarafından
Yuz verdi kelimesine sinirlendim bana diyorsan aslında sinirlenmedim ama yanlış buldum kelimeyi bi sağlıkçı olarak evet herkes mükemmel is yapmiyor malesef ama bunu bütün saglikcilari katamazsin
tarafından
Sana demedim canim zaten ben genelleme yapmiyorum cunku iyileride var mesela ven dogumumu devlette yaptim annem gulde cok memnun kaldim cok iyiydiler hatta yani haddinden fazla iyiydiler bian acaba ozelde dogum yaotimda haberim mi yok dedim sadece insanlara kopek muamelesi yaomalarina sinir oluyorum ama tabii bazilari hepsi degil surekli mirin kirin ediyor kiziuor bagiriyor
tarafından
Canim tabii dedigim gini hepsi ayni degildir sadece meslegini sanki dersin sevmeyerek yapiyor bazilari bizde insaniz evladim ameliyata girecek onla ilgili herseyi ogrenmek dogal hakkim bize bekle diyor bekliyorum iki saat geciyor yogunuz diyor ama orda muahbbet ediyorlar soyleyin ben yapayim o zaman dedim gec odana gelecez birazdan diyolar ama ne gelen var ne giden en son diyor ki imzaya gerek yok cikabilirsin biz hallederiz dedim oyle madem bebek durmuyor beni ne diye iki saat bekletiyorsunuz gormuyor muydunuz bebek agliyor
tarafından
Kimse saglik sektorunu rezil etmiyor canim sadece sevmeyerek islerini yaptiklari icin soyluyorum beni asagi gonderiyorlsr asagi gidiyorum orasi yukari gonderiyor yukari gidiyom ne icin buraya geldin asagi in demedim mi sana diyor dedik bi oraya bi buraya gonderiyorsunuz bebekle dedim adam akilli nerde soyleyin o zaman doktor kizimin alcisini cikardi bayramdan dolayi tadini cikarsin dedi bende aa ne iyi bi doktor dedim hatta kizimi dusunuyor dedim sonra neyse kontrole gittik bana iki defa kizarak niye alciyi cikarttiniz diyor hicam siz dediniz ya dedim ters ters bakiyor yine alciyi niye cikardiniz diyor alci yazmisti aldik ama takmadi sonra bize diyor ki yeni alci alin maddi durumunuzun olmadiginida soylemistim alcida 160 lira tamam insan evladinin sagligi icin verirde bizde borcun icindeyiz alci duruken niye yenisini alalim o zaman takmayacaksa beni o uzun yola niye gonderiyor elini vicdanina koy haksiz miyim sen saglikcisin iyi olabilirsin ama ben digerlerine soyluyorum yanlis anlasilmasin
(535 puan) tarafından
Çok haklısın bazı insanlara bende kızıyorum ama iste hepsi bir değil iyide var kötü de
-Reklam-
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Oylesini direk sikayet ediceksin bashekime bak nasil nefeslerini kesiyorlar
(125 puan) tarafından
Maalesef şikayet edince boş çıkıyor belli bi dilekçen olması şart aksi takdirde borçlı çıkor insan ama onları allaha havale etmek en iyisi
(7,098 puan) tarafından
Valla ben direk hastaneyi ayaga kaldirmistim gayette illgilendiler gittim randevulu hastaydim doktor rapor almis 1 hafta oncesinden bana doktor yok diyip gondermeye calistilar obur doktorlar da dolu diye direk bashekime ciktim yardikcisi ilgilendi benle baktim i mi yapiyo dedim ya beni bashekimle gorusturun yada direk hastaneyide sizide sikayet edixem hemen sardi onu korku tabi bashekime gittim direk aradi sekreterleri kuzu gibi oldular boyle yerlerde hakkini ariycaksin kendini ezdirmiyceksin susunca kafana cikiyorlar
(125 puan) tarafından
Maalesef ama bende cesaret yok kkuzum başıma çok şey getirdiler :((
+1 oy
tarafından
Şikayet etseydin bazılarının havasından geçilmiyor karşıki dağları ben yarattım der gibi geziyorlar
tarafından
Yatisimiz yapildi xanim eve geldim doktor izniyle pazar aksami gidecem pazartesi ameliyat olacak bebegim gidersem yine ayni tavirlar olursa bu sefer dikayet edecem esimde geldi hastaneye onlarla tartisti ama kendilerini hakli ediyorlar neymis yogunlarmis gidio geliyordum sohbet ediyorlsrdi keyf yapiyorlsrdi yogunlarmis guya
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Birincisi genelleme yapma heryerde iyisi olduğu gibi kötüsü de var gösteriş olarak evet sağlıkçılar şöyle sağlıkçılar böyle diye sanki bütün imkanları sunmuş gibi konuşurlar ama birde sağlıkçılar dan dinleyin kime yüz veriliyor eğer kişisel olarak bir sorun yasadiysan şikayet etme hakkin var.bu sadece sağlıkçılar için değil bütün meslek grupları için geçerli kimse robot değil biri çıkar polise küfür eder biri çıkar saglikciya eder öteki çıkar öğretmen öldürür diyecek çok siz varda neyse 
tarafından
Genelleme yapmiyorum canim iyiside var tabii ama bugun yapilanlar hic hos degildi resmen orda kopek muamelesi yaptilar bize ne crvap veren var ne bilgi veren sadece bekle bekle bekleyelimde bilgi verin aksama kadar bekledim sozde bebegime mama getirecektiler o bile yoktu kaynanami aradim anne bebege yogurt getir dedim yogurt getirdide verdim cocuga
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Evet bazılarıin gercekten burunlari havada 

Sanki zorla is yaptiriyorlar

tarafından
Evet ya sonra diyorlar ki sagluk calisanlarina karsi neden onyargili meslegini iyi yapmayam insanlar yuzunden oburlerinede onyargiliyiz cunku
0 oy
(247 puan) tarafından
Hepsini bir tutmamak lazım tabiki ama bazıları gerçekten burnundan kıl aldırmıyor. Bende çok sinirleniyorum.
tarafından
Yok canim burunlari havada surat asik kendini begenmislerin teki ama iyileride var genelleme yaomiyorum ama bugun yapilan muameleyu gorseydu burda elestiren arkadas o zaman bakalim oyle der miydi anasina babasina bacisina boyle muamele yapilsaydu eminimki oda patlardi
0 oy
tarafından

Bazilari okadar burunlari havada oluyor ki dersin bana sanki nerenin profesörü :angry: özelin gözünü seveyim ya 

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ya geçen acile gittim bebeğim haraket etmiyor hissetmiyorum diye acile gece genç bi doktor vardı bana yüzünü yıka dedi zaten orda stresim var ağladım sinirden yüzünü yıka nedir :Dd
0 oy
tarafından
Allah kimseyi hastanelere düşürmesin 10 dakkalık işi bi günde zor hallediyorsun. Paran varsa özelde yine iyi ses cıkaramıyorlar. Yoksa onları cekmek zorundasın
0 oy
(399 puan) tarafından
Bende bugun saglik ocagina gittim dedigin gibi kopek muamelesi yapıyor dr Allah akil fikir versin 
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Her meslekte heryerde işini doğru yapanlar ve yapmayanlar vardır. O yüzden genelleme yaparak devlet yüz veriyo vs demeyin
0 oy
(1,772 puan) tarafından
35 haftalığım belim ağrıyor bebek sürekli sertlesiyor diyorum suratıma bakıyor sadece 1 foto verdi elime karanlık bi gölge gibi yolladı eve ilgilenmiyor bile ne nst ye koydu ne de merak etme bebeğin iyi falan demedi  
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Hemen başhekim gitseydin o zaman iş çözülüyor
tarafından
Canim kisim durmuyor pertalim cikti hastanede bashekime gitsem ne fayda ki yine aynisini yapacaklar mamasini evde unutmysum ev iki daka bana aksama kadar dayanir bisey olmaz diyor bes aylik bebek nasil aksama kadar ac dursun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Senin sorduğun genelde boş soruyu günde 30 insan sorduğu için olabilir mi? Onlar da insan fazla. Sen de annene babana kızıp eşinden çıkartmıyor musun? Empati yapın biraz fazla sert ve yanlış düşünüyorsunuz. O kadar saçma sapan sorular veya istekler geliyor ki ellerinde değil. 
tarafından
Herkesin cocugu var tabii ama orda buyuk insanlarin icinde bi bebek benim cocugum ve oncelik onun her zaman heryerdede ozel bir bebek oldugu icin beklerim sikinti kesinlikle yok ama iki saat vekledikten sonra kalkip ne zaman bize gelecek dedigimiz zaman mirin kirin edip kapida bekle derse o zaman sinirlenirimde gidip geliyorum ne zaman geleceksiniz diye sen git geliriz diyolar aradan bi saat geciyor gidiyorum orda muhabvet ediyorlar sen nasil istiyorsan oyle anla saglik calisanlarini koruyacaksiniz tabii bizi degil e kendinizde saglikcisiniz laf soyleyemezsiniz ya ben bu postu acarken linc edecekleri bilerek actim umrumda bile degil siz boyle davrandiginiz surece insanlarda size guleryuzle davranmayacak beni bilen bilir taniyan tanir kimsenin bilmesine gerek yok benim gorumcemde saglik calisani ve isini gayet guzelde yapiyor herkes ondan memnunda bende dahil demek ki guleryuzlu insanlari sevebiliyormusuz gulebiliyormusuz bizlerde hastalar gorumcem icin herzaman iyi seyler soyluyorlar evlerine bile cagiriyorlar
(7,441 puan) tarafından
Çevremde de var böyle herşeye negatif yaklaşan sorunlu tipler gittikleri her ortamda kendileri haklıymış gibi karşısındakini iş bilmemekle suçlayan aynı yere bende gidiyorum nedense ben hiç sorun yaşamıyorum insanlar empati duygularını kaybetmiş malesef hep karşısında suç arar olmus.hastane kurallarını biliyorum derken bile bilmediğiniz kaniiyirsunuz orda çalışma şeklini kurallarını bir hemşire veya bir doktor belirlemez varsa bir sorun gidersiniz idareye bildirirsiniz ha yüzlerce kişinin isteğine göre de bir kural değişmez
tarafından
Valla hakliligimi her zaman kabul ederim haksizligimida bunca insanin icinde herkes bana hak verip iki kisi hak vermezse hakliligimi surdururum burda yazilanlar hepsi yanlis siz dogrusunuz konusmaya gerek yok o zaman ben haksisligimi kabul edemiyorsam
(7,441 puan) tarafından
Hani sen diyorsun ya bizi bekletiyorlar orda sohbet muhabbet diye demekki beklenen gerekiyor demekki onlarında beklemesini gerektiren bir sebep olabileceğini neden düşünmeyin günah karına goriyorsunuz bunu çok yaşıyoruz bı sonuç bekleniyordur veya doktordan bı cevap bekleniyordur kimse keyfi birşey yapmaz ve insanlar bunu bekleme sürecinde nefes alıp muhabbette mi etmesin.nedense bizde gittiğimiz her yerde guleryuzlu insanlarla karşılaşıyoruz bunu sadece sağlıkçılar için söylemiyorum her kurum için söylüyorum sen bir sorunla gidersin karşındaki bin sorunla uğraşır empati önemli
(7,441 puan) tarafından
Konu kamu çalışanı olunca evde oturanlar çalışanları hep köleleri gibi görmesinden dolayı olabilirmi seni haklı görmeleri başka bir açıklaması yokta bunun.sorsan hiç bir vasfı olmayan insanalr en sonunda bu cümleyi de kurdurdunuz bana.calisan çalışanın halinden anlıyor evde oturan köle niyetine kullanıyor herkes ekmeğinin peşinde
0 oy
(13,628 puan) tarafından
 Davam varfi benim ambulans hemşiresine vurduğum için.

O gün bana yapılanlara kadar sağlık iyi insan niye döver derdim.

Ağzıma sctlar..

Babam ölüm kalım savaşı verirken hemde.

Bende vurdum

Hiç de pişman deglm
(125 puan) tarafından
Kız iyi yaptın valla ooh olsun bazıları hak ediyor o.... Lar
tarafından
Valla helal olsun mervem gercekten bazilari hak ediyor bugun gordugum muameleyi asla unutmam oturup cocugumla agladim
0 oy
(125 puan) tarafından
4 yıldır evliyim halen çoçuğum yok Allah bir tane nasip etti onuda doktor ve ebe sebep oldular vefat etti Allah onları kahretsin ve Devlet Şişirdi Şisirdi tepemize çıktılar Onlar Gibiler düşman başına şikayet ettim narkozluyken bir sürü evrak imzalattılar vs şikayet etsem borçlu çıkacaktım sustum .
tarafından
Gercekten isini iyi yapanlara lafim yok ama gercekten bazen cok oluyorlar bana bagirip cagiriyor bana dedi ki yemege gidecem gelince yatis islemini yaoariz bebegin bende geldim eve ustumuz musait degildi disarda yemek icin evimizde hastaneye bes dakka aradi kisiyor niye gidiyorsun haber vermiyorsun bilmem ne dedim siz yemege cikiyorsunuzda bizim yemek yemeye hakkimiz yok mu cocugum ac mamasini unutmusum evde dedim bisey olmaz aksama kadar dayanir diyor bana
(125 puan) tarafından
İşte bu kadar vicdansız ve umursamaz pis yaratıklar ve artık o kadar ki vakalarla karşılaşıyorlar herşeyi umursamıyor yok öldü giti kaldo umurlarında olmuyor allah islah etsin zalimlerii
tarafından
Amin canim burdan biride saglik calisanlarini savunuyor iyi olanlara lafim yok ama bize bu denli kotu davraniyorsalar bizimde dilimiz var tabii demek ki kendinde hastalarina kalkip boype yapiyor ondan tepki veriyor maaslarini aliyorsalar mecvur katlanacaklar venim esim herkesin agiz kokusunu cekiyor ux kurus para icin onlara laf gelmesin maaslari yatsin onlara yeter cocugunu ac biraksin aksama kadar koronalilarin arasina soksunlar onu azarlasinlar bakal napiyor
(125 puan) tarafından
Aman ss.ii k tir et takkmıyorum onları Hiç sevmiyorum. G o t leri hep kakık. Allahından bulsunlar bizdenn değil
0 oy
tarafından
Direk şikayet et canım bende sultangazideyim sen nerde oturuyorsun
tarafından
Kimi kime sikayet eduyorum ki canim etsemde ayni cebecideyim yaoilanlar cok zoruma gitti en son bebegimle kucagimda oturup agladim
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kuzum devletle ilgili ne işin varsa unut daha iyi. özel gibisi yok. paran varsa adamsin yoksa hiç bir yerde kıymetin yok ülkede artık. sağlık çalışanı ne olursa olsun özellikle hastanelerde ki sekreterler falanda Allahim ya dersin ki kim bilir kim bu. öyleler yani burnunun ucunu görmüyor. her gittiğimde o kapıya diyorum ki cebimden 5 kuruş cikipta onarın cebine giriyorsa helal etmiyorum. sen ölmediğin sürece sıkıntı yok bakmazlar ve önemli değil derdin. hepte şey diyorlar bana mesela ne durumda olan hastalar var bu ciddi değil. herkesin derdi kendine büyük kardeşim bunu mu yaristiricaz orda. en son 2 buçuk saat bekledik çıkmamış olan sonucu ve bunu 2bucuk saatin sonunda öğrendik buna nedir ki. 
tarafından
Valla sana sonuna kadar katiliyorum canim artliyorumda biri yorum yapiyor aman saglik calisanlari boype soyle sanku biz kufur ettik genelemede yapmadim basilari dedim ben o kadinada hakkimi helal etmiyorum bugun bana yaoilan haksizligida helal etmiyorum saglik calisani diye bize bagirsij cagirsin sesimiz mi cikmasin yok oype bi dunya ben bugun cocugum kucagimda onlar yuzunden agladimsa baska bisey demiyorum resmen felaket yasadim bebegim bes aylik ameliuat olacak tabii soracam bide karsimiza koymuslar koronalilari o yorum yapan sahis gelsin cocugunu orda yatirsinda goreyim para olsa devletin agiz kokusunu mu cekerim direk ozele giderim ama bisim sayemizde o bize bunlari yasatan saglil calisanlarinin cebine para giriyorsa bizim sayemizde helal etmiyorum asla
(3,836 puan) tarafından
evlat senin canım bi senin canin yanar. gerisi boş. kimse kimsenin halinden anlamıyor insanlar artık işini bile yapmak istemiyor sanki Allah rızası için yapıyorlar. keşke imkanın olsaydı da özele gitseydin çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Smnr333 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 850 göst.