0 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Eşimin yarın doğum günü benden birşey istemiyo ama ben kutlamak. Istiyom yarın da bı akrabanın nişanı var ve bu akşam kutlamak istiyom. Öyle abartı olmadan az zamanım da kalmış eşim 8 buçuk da geliyo çabucak ne hazirlayabilirim masayı filan ne yapabilirim fikir verin bana kızlar ??,

13 Cevaplar

+1 oy
(535 puan) tarafından
Bak ben soyle yapmistim kendim suslenmistim bebiside suslemistim onada takim elbise koymustum kapinin girisine helyum gazli balon almıştım bi kaç tanede uclarinada ilkine takimi giy demiştim diğeri yatak odasindaydi ondada hadi ne duruyorsun gelsene salona yazıyordu sonra oğlumla bizde salonda pastanın mumunu yakmış bekliyorduk yemek olarak biraz basite kacmistim makarna yapıp üstüne ketcapla kalp yapmıştım masaraca mum vardı kadehlerede kola koymuştum öyle 
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kız zamanın çok az kalmış bence yakında bı pastane varsa pasta al yanınada sevdiği yemeklerden yap güzel olur 
tarafından
Sevdiği yemeği yapiyom da pastane yakında yok napabillirim bebeğim de uyuyo
0 oy
(423 puan) tarafından
Canım az zamanın kalmışsa basit bir çikolata topları yap yanınada sigara böreği sar yeter bnce 
0 oy
tarafından
Pasta al bu kısa zamanda ypsamzsn 

Masaya da kapli mumlardan koy giyin Kuşan tamamdr
tarafından
TM cnm tuhafiyede varmı o dediğin mumlarda.n
tarafından
Var canım
0 oy
tarafından
Kız koş bi pasta al yanına abur cubur hazırla yemeyin varsa masaya özen göster biraz vakit yokmuş bu geldi aklima
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Pasta al kapiyi açınca uflesin hediyesini ver yemek yiyin pasta cay hopp aksam oldu sonra uyuyun

Dilnaz aklıma geldi hahaha dilllioo:D

tarafından
Allah seniii kizzz haahhaaa bilmezmiyim dilnazi :))
(27,340 puan) tarafından
Hahaha o öyle derdi
0 oy
tarafından
Zamanın az bence bırak masa süslemeyi falan abartı bir makyaj yap saçlarını yap güzel bir gecelik elbise kot göbeği açık tişört falan giy hediye onun aklına bile gelmez zaten o şekilde karsilarsan 
tarafından
Valla aynen doğru diyon zaten evvel gün güzel masa hazirladm sevdiği yemeği yaptım ortaya bir tane mum koydum kutladım doğum gününü erkenden . Beni simartiyorsun hep. Isterim sonra dedi :))
tarafından
Düğün de dans müziğini de açmıştım öyle karsiladim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Marketten hazır kek pandispanya al arasına kremşanti üstüne puding yap dök üstüne de bi mum dik
tarafından
Eşim mesaiye kalıyormuş cnm. Gelmyomus
0 oy
(1,037 puan) tarafından

image

Canim.ben bi pasta almıştım parti evi de yakında balon almıştım oğluma da kırmızı giydirmistim pastayı 1 gün önce sipariş etmiştim ama kalp liydi 

0 oy
tarafından
Hemen hızlı  Bi şekilde bisküvili truff yap Bi tabak ayarla onun üzerine diz güzelce sonra mum Bi kaç tanesine dik  zamann az pasta yetişmez bu hızlıca olur 
tarafından
Cnm iptal oldu eşim eve gelmiyomus mesaiye kaliyom dedi sabah 8 de geliyomus eve aradı simdi
tarafından
Hııı o zaman yap Bi kahve uzat ayaklarını rahaaat iç :D
tarafından
Aynen ya no problem :)) kız yarin ne yapıyım sabah geliyo
0 oy
tarafından
Seni bilmem ama yarın benimde dogum günüm eşimin ne yapcagını merakla bekliyorum
0 oy
(966 puan) tarafından
Canm yorumları okudum eşin sabah gelcekmis sanırım. Güzel bı kahvalti masası kur. Giyin hazirlan . Pastayida akşamdan yap dinlensin dolapta . Pastada masada olsun sadece uflesin kahvaltıdan sonra yersiniz . 
tarafından
Tamam canım öyle yapayım . Ama pasta için malzemem yok nasıl yapsam bilemedim
(966 puan) tarafından
Canım elinde olan malzemelerine göre internetten tarif bak bı kek yapıp üstüne sos yap dok yine olur mum dikersin
0 oy
(916 puan) tarafından

image

bennbunu hazrlamştm :)
tarafından
Güzel olmuş cnm begendim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
0 oy
3 cevap 189 göst.
5 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
0 oy
9 cevap 137 göst.
10 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cikolataaa (570 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...