0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
Canlarım benim neden kendinizi eşlerinizin ailesine ezdiriyorsunuz cidden içim kan ağlıyor okurken o kadar çok üzülüyorum ki anlatamam  siz kendinize değer verin insanların ilişkilerinize karışmasına izin vermeyin cidden moralim bozuluyor Kendi ayaklarinizin üzerinde durmaya çalışın hayır demesini bilin kendinizi sevin bu hayata bir kere geliyoruz bugün varız yarın yasicagimizin karantisi yok :(

6 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
ben ve esim yaklasik 4 yildir onun ailesine kapi dahi acmiyorym herkese tavsiye ederim koyun kiclarina tekmeyi 
tarafından
Yani insanların arası kötü olunca sevinmem ama hak etmişlerse eşlerin arasını bozuyorlar ise hiçte üzülmem. :)
(2,840 puan) tarafından
hemde ne vicdansizlar el kizi gorup etmedikleri eziyet kalmiyo o yuzden en guzeli bana uzak cehenneme direk olsunlar
(2,840 puan) tarafından
kiz benim gorumcem eltim bana esime bebegime buyu yapmislar hadi biz neysede bebegimden ne istwdiniz karnimdayken yapmislar bebegim 30 haftalik dogdu onlarin yuzunden
(625 puan) tarafından
İyi yapıyorsun kapını açma bile
(2,840 puan) tarafından
acmam asla telefo nlari bile engelde benle esimde
-Reklam-
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Arkasını koruyacak  bir aileleri olmadığı için bunlara mahkûm oluyorlar  malesef ..
(625 puan) tarafından
Kuzum aileyide geçtim önemli olan ayakta durmasını bilmek
0 oy
tarafından
Ben ne eşime ne ailesine ezdirmiyorum ailesiyle görüşmüyorum zaten eşim de bağırsa bile senin bana bağırmaya hakkın yok diyip susturuyorum annem zamanında ne çileler çekti hepsini gördüm yürekten üzüntüm var annem el üstünde tutmuş ama değeri olmamış o yüzden kimseye yaranilmayacagini biliyorum herkese gerektiği gibi davranıyorum 
(625 puan) tarafından
Bencede yapılması gereken bu
0 oy
(85 puan) tarafından
Valla ole olmuyo sagolsun cok iyligini gordum inkar edemem ama suan bi geldiler gitmek bilmiyorlar nerdeyse 9 ay oldu hamileligimi de ogrendi iyice yerlesti kotu de olmak istemiyorum cunku ne olursa olsun esimin ailesi ama bilerek olmasada o kadar dusuncesiz davranisi var ki esime cok duskun nerdeyse suyunu cikartiyo ezdirmek demiyelim ama gececek gunler icin kotu kalmayalim diyorum 
(625 puan) tarafından
Eşine çıtlat bence bu konuyu seninle başbaşa kalmayı özledim cilve yap ama ben hamileyim  eşim.asker yanlız hamilelik çok zor ailem gelemiyor kaynanamda 65 yaşa takıldı
0 oy
(173 puan) tarafından
Karışmak için izin mi istiyorlarki vermeyelim 

Her olaya yırtık dondan fırlayan şey gibi atlıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 388 göst.
0 oy
2 cevap 145 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.