0 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
ben üstünde de yani göğüsmdede çok yatirdm bir kere sdce kayiyorms uyandm frkettm okdr çok şükür daha ole birşey olmadı artik beşiğinde de yatiriorm ama bu aralar yanıma alıyorum kollarimda yanımda sarılıp uyuyoruz kizimla :) 5aylik bu arada kızım. çok güzel oluyor onunla yatmak bir kolum agriyor biraz hareket edemiorm ama olsun onunla yatmayı çok seviyorum:)❤

korkuormsnz mesela bebeğini yanınızda yatrtmkda ezerim uykunun içinde vs diye? 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben hiç yatirmadim ve yatirmam da büyüyene kadar
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Daha doğurmadım özeniyor ve kıskanıyorum. :ermm::D

tarafından
dogsun yatirrsin canım:)
+1 oy
(545 puan) tarafından
Ben pek.sicak bakmiorum.yanimda yatirmaya ayni odadayiz evet yanibasimda ama kendi yataginda yatiyor minigim. Benim yatagima alirsam ilerde kendi odasinda yatmasi cok zorlasir onu düşünüyorum cunku yatagina guvenmesi lazimki alissin
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kizim 6 aylık olana kadar beşiğinde yattı sonrasında hep aramıza aldık beşikte yatmak istemediği için bizle yattı ortamızda 1 yaşına gelince de odasını ayirdik tamamen şuan 2 yaşında 1 senedir odasında yatağında uyuyor :)
(3,151 puan) tarafından
Plânlar güzelde inşallah gerçek olur çalışmak istiyorum çok çünkü boşuna okumuş olmak istemiyorum :) deme öyle ilerde pişman olursun kardeşi yok diye kardeş ne ana baba yerini tutar ne arkadaşın bende başka düşünmüyorum 2 kız olcaklar birbirlerine yeterler. 2.yi de hep kız istedim allah gönlüme göre verdi iyiki kız çocuğuna kız kardeş şart bence :)
tarafından
kardeş olup birbirlerine sahip ckacklrnn veya anlasicklarnn garantisi yok kuzum:) kız bende çok istiyordm hepde kız diordm kız diyince doktor gram sasrmdm hatta mutluda olmadm çünkü okdr emndmki kizimn olucgna :) benm saglgm el vermiyor maalesef hani kndme glmem için en az 2 3sene şart tam tplamskende tkrr bu şeyleri yasamak istemiyorum: ( kizima odklnmak istiyorm
(3,151 puan) tarafından
Ya benim kız kardeşim yok 2 erkek kardeşim var hala anneme kızarım niye bi tane daha denemedin belki kız olurdu diye. Anlaşmaları da bence anne babanın elinde yetiştirme şekline bağlı ben bazılarını görüyorum mesela abla kardeş o kadar iyiler ki birlikte oynayıp birlikte uyuyup ikiz gibi yapışık geziyor bazıları da yok oyuncak kavgası toka kavgası anlaşmazlık vs. Bence bize bağlı bu durum. Sağlığın söz konusu ise bisey diyemem zaten yakın olcak diye bisey yok illa 2 senede yapman gerekmez ama 8 10 yaş açanlar oluyor o bence çok çok fazla yaş farkı. Bende büyüdükten sonra alışmışken bidaha yaşamak istemiyordum işte zor gelir diye yakın tuttum arayı :D buyusunler rahatlamisken tam rahatliyim :D
tarafından
iyi etmissin canım ole olması daha rhat ve güzel :) ve ben dsnrmym blmiorm büyük knsmak gibi olmasın ama gerçekten ben bir tane daha cck bakablcgmi sanmiorm:) kızım evin tek kızı olsun herşeyi ona yapaym bölnmesn hersymizi ona harcmk istorm
(3,151 puan) tarafından
Hayırlısı olsun o zaman rabbim gönlüne göre versin :)
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben 4 aylık olana dek yanımda yatırmadim ama çok arsizdi gece sürekli uyanıyordu emzik sallama filan da bilmeyiz biz sonra yanıma yatırdım deliksiz uyumaya başladı 8 aylık hala yanımda uyur başka yere yatmiyo kuzum
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ben sabahlari yarim saat kadar yanıma aliyorum onun haricinde yataginda uyuyor. 3.5 aylık simdi biraz buyusun de hele Allah kerim :)
tarafından
valla ben dayanamiorm :) artık 5bck aylık oldu ztn benim kiz
(3,695 puan) tarafından
Ben de böyle bagrima basıp uyumak istiyorum da korkuyorum daha az daha büyüsün de :))
tarafından
korkuorsan bencede biraz daha bekle canım neolr neolmz:) ama alıştrmalar yap yanina yatirark
0 oy
(256 puan) tarafından
İlk dogdugunda bir hafta yatirdim yanimda sonra besigine koydum iki aydirda besiginde ben yanima almiyorum gece rahat yatmak isiyorum saga sola cok donerim bebegim olursa yanimda devamli ona bakmaktan uyuyamam uykusuz kalirim ama bi yandanda cok istiyorum kokusuyla uyumayi az daha buyusun bakayim denicem yatmayi hic diger cocuklarimida almadim yanima 
tarafından
bende aslında rht yatmak istiyorum ama dayanamiorm aliorm yanıma:) üstümde yatrmioem artik çünkü hem kafası basık oldu hem de agirlstr kldramiorm daha.
0 oy
tarafından
Gece gunduz besiginde yatiyo ben korkuyotum bogulur falan gormem die  ama sabah 6 da kalkiyo biraz yatakta oynuyoruz sonra yanimda uyuyup kaliyo yavrum
tarafından
hmmm güzelms canım:)❤ kız sen neredesn mesajda atamiorm bir şey mi oldu
tarafından
Buralardayim canim  aa niye mesaj atamiyisun ki
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım yanımda yatıyor. Eğer o gün huzursuzsa üstüme koyuyorum öyle uyuyor. Allah'à şükür bir kere düşmedi yada ezmedim. Zaten istemsizce kipirdayamiyosun bile yattığın gibi kalkiyosun 2 buçuk aylık oğlum bu arada. 
tarafından
33+3de doğum yaptım cnku canım:) 54iken büker dgldm şuan inanılmaz zayıfladim :( kuyruk sokumum batıyor oturamiorm mesela rht rht kemklerm sayilior. ne popo ne başka birşey kalmadı bi göbek var biraz. keşke bende 65olsam
(581 puan) tarafından
Evde spor yapabilirsin canım ama bebekten vakit bulabilirsen.
tarafından
fizik tedaviye gtmem grkiorms kas h. ona bi gidrym duruma gore spora da gidicm
(581 puan) tarafından
Anladım xanim inşallah Kilo alırsın bol bol
tarafından
inşallah inşallah canım ya:(
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Valla misler gibi uyuyoruz. Ben ondan kaçtıkça bişey olur diye ki benim dibime sokuluyor :D yanımda beni hissettiği zaman uyanmıyor hem. 

Gözünü açıp bakıyor ordaysam geri uyuyor 

tarafından
:) benim kizmda ole :)))❤
(1,048 puan) tarafından
Her bebek öyledir bence. Güvende hissetmek istiyor. Nasıl memede hemen uyuyor çocuklar ? Güven duygusuyla.
Ne biliyim. Bebekler bizden akıllı valla.
Gözünü açmasa da elini bacağını atıyor . illa ya babasına y ban değecek temas edecek
tarafından
benim kız suanlk yanndysm ona sarılıp veya doknuorsm nefesimi hssediorsa uyuor
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Doğdu 2 ay yanimda yatirdim gunduzleri gogsumde uyuturdum cok alismisim zor oldu ayrılmak ama prensesin umrunda değil :)) şimdi 4.5 aylik aldu esim gider gitmez aliyorum koynuma koyuyorm göğsüme sarılıp uyuyoruz rahatina düşkün prensesim rahat edemezse çığlık atiyo geri yataga koyuyorm uyuyoruz beraber
(2,931 puan) tarafından
Aynen sabah bi kalkiyoruz esimle heryerimiz tutulmus belim ağrıyor :) yavrum acıyo iki kolunu duvar tarafinada yastik koyuyorm soguk gelmesin diye kalan minnacik yere esimle sigmaya çalışıyoruz :)) ama kizimla yatmaya bayılıyorum birazcik büyüsün iyice sımsıkı sarılır uyurum yavrumla :)
tarafından
allah mutluluğunuzu bozmasin canım:) bende odasına alistecm eve gidince ama ynmdada utrcm
(2,931 puan) tarafından
Alismada bi sıkıntısı yok kendi yatagindada yatiyo da ben alışamadım :))) gündüz uykusunda bile yaninda yatiyorm
tarafından
bağımlılık yapıyor melekler dimi:)❤❤
(2,931 puan) tarafından
Ayyy aynen kurban olduğum yanindan zor kalktim smdi
0 oy
tarafından
Sadece 1 ay beşikte yattı oğlum 11 aydır yanımda hiç korkmadım ezerim düşer falan diye Allaha şükür kötü bir şey de olmadı yani 
0 oy
(394 puan) tarafından
Bebegim dogdugu gunden bu yana hicbir sekilde  yanimda yatirmadm hep korktum bisey olur diye 5 aylik  olduk  hala besiginde yatar
0 oy
(41 puan) tarafından
3 ay boyunca ya benim gögsümde yada babasının gögsünde uyurdu gazlı bir bebek olduğu için yüz üstü yatmak ve kendini güvende hissetmek ona iyi geliyodu sonra kıpır kıpır hareketlenmeler başlınca uyuduktan sonra beşiğine koyuyorduk şuan 6 aylık olucaz bazen kollarımda bazen ayamda bazen gögsümde uyuyo beşiğine koyuyoruz zaten anne yanı beşiğimiz hemen dibimde kafamı kaldırmadan göz ucu ile sürekli kontrolüm altında ;) 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kızım 3 buçuk 4 yaşında sadece hastayken yanımızda yatıyorum ateşini takip edeyim diye onun dışında kendi odasında yatıyor oğlumda 6bucuk aylık oda ablasını odasında yatıyor 1 aylıkken ablasının odasına geçmek zorunda kaldı 
0 oy
tarafından

Eşim olmadığı için yanımda yatırıyorum :angel::angel:

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 835 göst.
0 oy
6 cevap 265 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde nisa tasci (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 732 göst.
22 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Aysel (1,254 puan) tarafından soruldu