0 oy
767 göst.
Diğer kategorisinde (2,615 puan) tarafından

image

ya kizlar cildircam goren herkes aa kafasi egri duzelt diyo ama yok naapsam sag tarafa yatiyi kafasinin sag tarafi iceri girmis egri duruyo kulagindada ufak bi egrilik olustu resimde gosteremdm bi sekilde sile yatirdim hep agliyi ciglik atiyo sola yaturinca 102 gunluk duzelir mi gec mi kaldim çok kafaya takiyorum ya :((((((

17 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kafa yastıkları var insan al cnm kumaşı VS yok ise onla yatır, 
(2,615 puan) tarafından
Korkuyorum o zmnda kusar bogulur diye ama alcam qaluba bu gidisle
3 aylik su an gecmi kldm acaba
(12,777 puan) tarafından
Dene cnm yoksa üzülme gayet tatli kafası bosver sen milleti
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gecer canim zamanla ama sen yine de bir doktoruna sor. Benim bebegimde hep bi tarafina egerdi basini, baska turlu durmazdi, bana da dediler bi gosterin diye. Nette araştırdım bicok anne ayni seyi yazmis, zamanla gecti 1 ay sonra filan kendiliginden duzeldi
(2,615 puan) tarafından
3 aylik su an gecmj kldm duzelirmi
(6,978 puan) tarafından
Yanlis hatirlamiyorsam bizimki 4 veya 5 ci ayda gecmisti
(2,615 puan) tarafından
Ayy hadi insallah
0 oy
tarafından
Yaşına kadar düzeliyor diye biliyorum ama daha detaylı bilen varsa birazdan yazar oğlumda soluna yatıyor oda 5 aydan sonra bozdu şeklini 
(2,615 puan) tarafından
Nasl yani sekli bozuldumu 5 ayindn sonra
tarafından
Aynen Sağ tarafından belli oluyor sağ tarafı düzeldi içe doğru bende değişmez artık sanıyordum 3-4 gün önce fark ettim saçı var belli olmuyordu dikkatli bakınca fark ediliyor şimdi sağa yatıyorum gene sola dönüyor
0 oy
tarafından
Biraz belli oluyor ama hiç takma çocukların kafatadi oluşumu  1 yaşına kadar devam eder hiç geç falan kalmadın  kafana takacak birşey yok geceleri uyurken sol tarafına yatırmaya çalış  
(2,615 puan) tarafından
Bugun basladm artik
Ilk oglumunda egrilik var ama bubda fazla olunca kafama taktm iste
0 oy
tarafından
Diger kulgimi agriyor acaba  duzelir bnm oglumda duz kafaliydi 4 aylik donmeye başldi  dondukce kndi sag sol yatti duzldi
(2,615 puan) tarafından
Buda donmeye calisiyo insallah duzelir yaa
tarafından
Dondukce duzliyor korkma hic
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Emziğe bak ya maşallah ☺️☺️❤️ sen bir sağ bir sol yatır 
(2,615 puan) tarafından
Sagol cnm basldm bu gun yatirmaya
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Duzelir canim daha cok kucuk
(2,615 puan) tarafından
Insallah cnm sagol
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Kesinlikle doktora götür. 3 ayı bitmeden tedavisi varsa başlasın kemikleri daha yumuşak hemencecik düzelir korkma
(2,615 puan) tarafından
Doktora sordum zaten oda sola yatir falan dedi ama zaten yapiyirum donmuyoki basiyo cigligi
(1,698 puan) tarafından
Tüh ya. O zaman içi oyuk yastıklarla destekliceksin canım. Gündüz neyse de en azından gece uykusunda o fark etmeden öteki yöne yatır o halde
(2,615 puan) tarafından
Dun yatirdim uykusundan uyandi agladi baya
Korkuyirum kusar bogulur diye ama sanirim yastik alcm
0 oy
(648 puan) tarafından
Düzeliyor kuzum içini ferah tut 
(2,615 puan) tarafından
Çok sagol cnm insallah
0 oy
(241 puan) tarafından
Aynı benim oğlum.. oda hep sağa yatiyo sola yatmiyo bir tarafı düz kaldı kafası .. yastık aldım ben ama hiç sevmiyor ittirip atiyo yastığı beşiğin yönünü değiştirdim sağa meyilli yatiriyom yastık birakiyom dönmesin diye .. çok düzeldi diyemem ama daha iyi şimdilik kafa şekillendirici yastık al istersen düzelir yaşına kadar 
(2,615 puan) tarafından
Alcam insallah duzelir ya
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kendiliğinden düzelir ama hâlâ ısrarla sağ tarafına yatarsa biraz fazla orantısızlık olabilir. Kafa yastıkları var ondan alabilirsin. Sol tarafına yatırmaya alistirabilirsin. Ama Kendi haline bırakma mutlaka bi şekilde müdahale et diğer tarafa da yatsın.
(2,615 puan) tarafından
Alcam yastik
Kiz yatirmaya calisiyom aglayip donuyo yastigida itiyo
(4,668 puan) tarafından
Sırtına destek koy dönmesini engellemek için. Yavaş yavaş alıştırmaya çalış. Burda bi arkadaşın kızı da öyle idi tabi daha büyüktü çocuk. Annesi çok kafaya takmıştı fiyat sormuştu 20 binlira istemişler düzeltmek için ve girecegi ameliyatları felan düşün.
O yüzden bi şekilde mudahale etmeye çalış.
0 oy
(161 puan) tarafından
Kuzu bebeğin nasıl oldu düzeldi mi kafası 
(2,615 puan) tarafından
Hala egrilik var cnm malesef 7 aylik oldu
0 oy
(421 puan) tarafından
3.5 aylık oğlum doktor daha yeni dediki kafası şekil alır istediğin gibi yatırdığında bacak kemiği gibi düşünme kafa kemiğini dedi o tarafa yatır düzdlir ama bence abdest bi dur6m yok o kadar
0 oy
(549 puan) tarafından
Kafa ilk 6aya kdr degısıyor gec kalmadınız 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim buyuk oğlum da da olmuştu kiz. Şimdi 3 yasinda düzeldi 
0 oy
(119,337 puan) tarafından
Post hortlamus yime
0 oy
(48,683 puan) tarafından
donmeye baslayinca duzelir canim doktora sormustum bende kafasi ***** insan gördün mu demişti ☺️ cok tatli bebegin masallah♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 352 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 898 göst.
22 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 523 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 275 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,003 soru

11,375,059 cevap

34,858 kullanıcı

...