0 oy
828 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Kizlar oglum 3 yasinda 2 yasindayken ben nasil oldum diyip duruyordu, nerden çıktım, nasil geldim diye.. Babasi da ben evde yokken buna demis ki, sen küçükken tavşandın. Biz seni ameliyatla çocuğa çevirdik. Tabii cocuk şakayı anlamamış, o anda tamam demis. Gercek sanmis. Simdi surekli zıplıyor evde.. Ne yapmam lazım, gercegi nasıl anlatabilirim? Nolur gulmeyin ve yargilamayin. Ben de ne yapacagimi sasirmis durumdayim, bu konular cok zor.. 

21 Cevaplar

+2 oy
(4,668 puan) tarafından
Kuzum bu çok dikkat edilmesi gereken bi konu. Eşin böyle bişeyin şakasını hangi kafayla yapmış acaba. 

Şöyle anlatabilirsin. Ben ve baban birbirimizi çok sevdik çocuğumuz olsun istedik onun için senin dogmanı istedik de.

Anne ve babalar çocuk istediklerinde KENDİ odalarında,kendi yataklarında birbirlerine sıkı sıkı sarılır ve birbirleriyle sevgilerini paylaşır de. Daha sonra anneler hamile olurlar ve minik bebekleri annesinin karnında hergün azcık azcık büyür de. Bebek artık dogmaya hazır olduğunda doktor amcalar annenin karnından bebeği alır de. Bebeğin çıkması için annenin karnında küçücük bi yer açarlar ama annenin canı hic acimaz ve bebek ordan çıkar de.

Tabi bunu kendine göre yorumlayıp anlatman lazım. Allah yardımcın olsun kuzum.
tarafından
Kuzum senin yorumuna daha cok güldüm odalarinda ve yatakalarinda demssin ya bence oda yanlis
(759 puan) tarafından
Ay pardon çok komikk
tarafından
3 yaşındaki çocuk için bu kadar teferruata gerek yok bence
(4,668 puan) tarafından
Ebrar kuşum odalarında ve yataklarında demezsek çocuğun yanında her sarılıp şaka yaptıklarında bebek yapıyorlar sanacak :D  
 Elif Gülce aldığım bütün pedigojik eğitimlerde çocuğa onun anlayacağı kadar açık olmayı öğrendim. Aklında soru işareti kalmazsa konuyu daha fazla merak edip sormaz diye. Haa senin daha farklı bi pedigojik eğitimin ya da okuduğun makaleler varsa onu bilemem tabi :)
Nurane canım komik olmayan ve çocuğun aklını karıştırmayacak bi çözümün varsa lutfen arkadaşımla paylaş. Zira kendisinin pek eğlendiğini düşünmüyorum. İçinde bulunduğu durun komik değil malesef.
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayy canimm benimm istemsiz guldum anne baba birbirini cok sevince senin gibi tatli bi cocumuz oldu desen belki daha sevimli olabilir sen tavsan deilsin baban sana saka yapmis de
0 oy
tarafından
Ay tovbe tovbee güldüm kuzum istemsiz zipliyor mu evde bide :) bak sen al karsina baba sana saka yapmis de tavsan degiliz biz de, bak babayla bana biz zipliyormuyuz de anlat güzelce. Cinsel bilgi icin yasi küçük ben olsam seni hastaneye gittik ordan sectik aldik vs derdim heralde. Bir pedagogtan da yardim alabilirsin.
tarafından
Kiz ne diyim gozunu seveyim :D cocuk evde zipliyomus resmen
(35 puan) tarafından
Ahaha valla zıplıyor.. :)
(35 puan) tarafından
Babasi da hala gaz veriyor zipla oglum sen tavsansin diye kafayi yicem yaa. Yapma diyorum  dinlemiyor..
(25,223 puan) tarafından
Hahaha ayy allahım :D kız sen dilek cesuru takip et bak orda yazıyo
(35 puan) tarafından
Sagol canim yorumun için bakarim..
0 oy
(530 puan) tarafından
Daha çok küçük canım ne söylesen inanır tabi biz babanla evlendik sonra benim karnımda büyüdün doktor amcalar seni çıkardı diyebilirsin benim kızım aynı meraklı 5 yaşında oda sordu şuan hamileyim mesela annemin karnında kardeşim var büyüyünce doktor amca çıkaracak diyor normal merak etmeleri
(35 puan) tarafından
Cok merakli boyle diyince de 100 tane soru soracak ama insallah becerebilirim. :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kusura bakma canim guldum zipliyor evde deyince :) ufaktan anlat iki insan evlenince, birbirini cok sevince cocuk ister de ve bir sure sonra olur,Allah oblara bir bebek gonderir diye baslayabilirsin mesela...Allah kolaylik versin
(35 puan) tarafından
:) Valla ne yapacağımı sasirmis durumdayim, babasi zaten aman ne olacak unutur kafasinda.. ama cocuk 1 senedir unutmamis.
(530 puan) tarafından
Unutur canım baba seni kandırmış de seni karnımda büyüttüm de etrafında hamile varsa göster söyle bende kızıma hamileyken eltimin oğlu karnın niye şiş demişti bende bebeği yedim dedim güldüm çocuk benden korkmuş zorla ikna ettim şaka yaptığımı:))))
(6,978 puan) tarafından
Hahaha Allah iyiliginizi versin emi, bebegi yedim buda iymis :)))
0 oy
(1,697 puan) tarafından

Bir süre sonra unutur tavşan hikayesini sorun yok :) anneyle baba birbirini çok sevince senin gibi çocuklar dünyaya gelir. Benim karnımda büyüdün sonra doktorlar seni dışarı çıkardı ve kucağımda tuttum seni çok güzel bi histi vs diyip lafı dolaştır biraz da sarıl öp kabul edecektir

(35 puan) tarafından
Unutir insallah canim yaa. Biktim valla bir de ziplarken zip zip zip diye sesler cikariyor sorma.. :)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Hahaha ayy koptum kız :D instagramdan dilek cesuru takip et orda açıklamıştı çok güzel 
0 oy
(1,697 puan) tarafından

image

Bu da eşimin çözümü :D hakkını helal et canım çok tatlı bi şeydi eşime anlattım kızımız var bizim de hoşumuza gidiyor böyle şeyler :)

(35 puan) tarafından
Ahaha valla canim ben de basta cok guldum ama, hem guluyorum hem sinirim bozuluyor.. :)
0 oy
tarafından
Benimde kızım takmıştı bir sefer . Biz Allaha dua ettik güzel bir kızımız olsun diye rabbim dr seni bize gönderdi dedim . Kardeşi olunca da çok sordu karnına nasıl girdi diye . Allahtan istedik o verdi dedim . 
0 oy
tarafından

Insanlar ve hayvanlar farklidir hayvanlar insan olamaz insanlarda ****** de once bunu duzelt bence baban sana saka yapmis dersin nasil oldum sorusuna da dugun fotograflarini falan goster baban ve ben buyuduk kocaman olduk sonra birbirimizi cok sevdik evlendik evlendigimiz icin de sen dogdun karnimda buyudun ciktin falan de ayy valla boyle aciklanir heralde . Ama ben gercekten cok bagimsiz senaryolari tavsiye etmiyorum sahsen :)

0 oy
(4,292 puan) tarafından
Hayirkirdim affet :D
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Güzel dille anlat baba sana saka yapmış de biz babanla birimizi çok sevdik sonra sen geldin dünyaya de belki inanır yavrucak 
0 oy
(48,952 puan) tarafından
ahhh bu babalar ve ah bu çocukların birsey unutmayan akillari 
0 oy
tarafından
Babanla ikimiz çocuğunuz olsun istedik allaha her gün dua ettik sonra seni bize verdi de bence en güzeli bu 
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Bana sorsa oğlum büyüyünce doktora gittik sen ol diye babanla bana ilaç verdi o ilaç karnımda bebek oldu sonra sen doğdun derim heralde
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin erkekler genelde çocukların diline uyum sağlayamıyor maalesef sizin işinizi zorlastirmis size tavsiyem uzman birinden destek almanız ücretsiz çocuk psikoloklari var siz gitseniz de olur su süreçte ben sezeryanliyim dikisimi gösterdim orayı kesti doktor seni alıp dikti dedim somut olunca bir daha sormadi 
tarafından
Yeni doğduğu an daki fotograflari videosu yokmu onları gösterin tavşanı hiç karıştırmadan sağladığınız bir kıyafeti varsa onu gösterin o kıyafeti giydiği fotoğrafı ilk saçı tırnağı ne sakladiysaniz artık sen karnimdaydin doktor amcalar kesti çıkardı kucağıma verdi diyerek konuya girseniz her fotoğrafta onu sevdigininzi vurgulayarak tavşanı sorarsa onu da bence baba da bilmiyor gel anlatalım diyerek ona doğruyu anlatmasını saglasaniz baba da yanlışını böylece duzeltse mesela ,
0 oy
(7,096 puan) tarafından

Ay kiz cok guldum ya :D

Guzelce anlat annem biz babanla evlendik sonra allah seni bize gonderdi karnimda büyüdün sonra doktorlar seni cikardi buyudun kocaman oldun simdi diye unutur bi zaman sonra ama merak etme :)

0 oy
tarafından
Kuzum bence deki oglum biz babanla evlendik yuva kurduk yuvada çocuksuz olmaz allah istemiş senide yaratmis ve bize gönderdi de ben cocuklarima hep öyle diyorum allah seni cok sevdigi için bizim çocuğumuz olarak yarattı ve bize gonderdi diyorum
0 oy
tarafından
Benimde oğlum 3 yaşında hamilelik resmimi görmüş babasına annemin karnı neden şiş demiş babası da orada sen vardın demiş dün bana beni neden göbeğine soktun dedi başta anlamadım sonra resmi gösterdi ne dicegimi bilemedim
0 oy
(625 puan) tarafından
Benim babamda küçükken kardeşimle bize ben sizi tuvalette sctm derdi bizde tuvalette babamın arkasindan girip kardeşimiz varmı yokmu die bakardık :/ saçma bir cocukluk

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 340 göst.
18 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 532 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.