0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Valla komşu komşu iyidir hoştur diyip susuyoruz valla bıktık artık yine kıyamet kopuyo. Çocuklar çığlık kıyamet, kadın dövüyo bağrıyo duvarlara eşya fırlatmalar falan. Bizim banyoyla onların banyo bitişik, bizim yatak odasıyla onların cocuk odası bitişik ne var ne yok duyuyoruz kadını görsen saf temiz iyi yüzlü, zaten komşu olarak iyi ama evde bir canavar. Cocuklarına yapmadıgı kalmaz, internette aşklarım canlarım diye paylaşır. Şimdi msj atıcam yine kapıları gümletti çocuk korktu :((

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cocuklarimi Dövüyo ay 
(25,224 puan) tarafından
Ya vuruyo çocuk yanına yaklaşınca ellerini yüzüne kapatıyo kaç kere gördüm banyodan da poposuna vurma sesini duyuyorum yıkarken bidaha altına işicekmisin diye. Çocukların bir kere güldüğünü görmedim hep ağlamak hep ağlamak kadın temizlik manyagı amca temizlik yapar
(22,070 puan) tarafından
Ay yazık çocuklara ya boyle kadınlar nasil anne olabiliyo hayret ediyom ya söyle kiz sesinizden duramıyoruz kızım korkuyo falan de alışmasınlar o ne oyle hergun hergun gürültü beyin kaldrmaz
(25,224 puan) tarafından
Valla bıktık artık. Ailecek ökzler. Kocası banyoya Bi giriyo afedersin burun sesinden tuvalet sesine kadar gürültülü yapar. Kadın çok iyi komşu olarak arkadaş olarak ama gel gör ökz. Valla içim parçalandı öyle Bi sıçradı ki yavrum ağladı yeniden uyuttum :(
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bencede soyle uyar bizim binadada oldu altindakiler polis cagirmis bidada citlari cikmamis
(25,224 puan) tarafından
Valla bıktık artık yaa hadi bizi geçtim çocuk kaç kere korkarak uyanıyo ya titreyerek uyandı resmen öyle Bi kapı kapamak olamaz
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Samimiyseniz guzel bir dille uyar kuzum yazik gunah ya

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 844 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Posedion (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
0 oy
0 cevap 152 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep2308 (51 puan) tarafından soruldu

378,458 soru

11,328,244 cevap

34,784 kullanıcı

...