0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Mesela ağlıyor kim kucağına alsa susuyor eltimin arkasından ağlıyor mesela acıkmıştı eltim göğsüne götürdü Ağzını açtı hemen beni bilmiyor Beni Nasıl Bilebilir nasıl sağlayabilirim veya ne zaman sonra beni bilmeye başlayacak

9 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından
onunla fazla zaman geçir eylendir  böyle seyler iste benim bebeyim 6 aylık beni gördüyü an kucagımı istiyor kuzum
tarafından
Benimki herkeze güler ben isterim sadece ben ve babasna gülsün
-Reklam-
0 oy
(6,039 puan) tarafından

Merak etme 2 ay kadar sonra peşinden ayrılmayacak tuvalete bile beraber gideceksiniz. Yaşanıp denendi :D

(759 puan) tarafından
ayy ne güzel kız
tarafından
:)))))) çokta abartmasn bence
(6,039 puan) tarafından
Oglum emeklemeye başlayınca peşimden ayrılmaz oldu hep arkamdan aglardı 13 aylık olduk hala aynı :D
0 oy
(6,919 puan) tarafından
3 aylık oğlum  bı benim kucağımda susuyor şimdiden 
(1,169 puan) tarafından
Kadın beni bilmesini nasıl sağlarım demiş sizin yorum pek yardım olmamış (:
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bebeğinizle oyun oynayın eğlendirin yalnız kalmaya çalışın ağladığında bişey istediğinde destek olun sizin her zaman yanında olacağını anlasın
0 oy
tarafından
Bebek 10 11 ayına kadar özellikle sadece anne sütü alıyorsa her memeye ağzını acar bu normal bi durum 9. Ayda yabancılamaya başlar onunla sürekli vakit geçir konuş zaten bir iki yaşından sonra dibinden ayrilmicak merak etme 
0 oy
(208 puan) tarafından
Benim kızım 1 yaşına geldi hala beni annesi olarak bilmiyor aynı senin bebeğin gibi her kucağa gidiyor bende üzülüyorum ama ilerde benim annesi olduğumu kesin bilecek benim kızıma bakan çok amcaları halası babaanne dede akrabalar bir iz hep ondan diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Belki bundan sonra seni tanır ikiniz tek evde değilmisiniz
tarafından
Ikimiz tekiz normalde ama guler yuzlu bi bebek :))
tarafından
Ne güzel gülsün benm oğlanda herkes kaba dayı der hayatta kimseye gülmez sadece bana babasına ve dede nene hala o kadar :)))
tarafından
En güzeli fazla gülmesin nazar degmesin :)))
tarafından
Yok kız niye nazar değsin :))
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Benim kızımda babasına öyle babasına bi işve bi cilve bi konusmaya calısmalar :))) beni kıskandırıyorlar kızım acıkınca bi beni görüyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
6 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Bebeko (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 181 göst.
11 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde BetulOpoz (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 422 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,486 soru

11,421,410 cevap

34,977 kullanıcı

...