0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Bnm görümcem sürekli çocuğuna ben bakacam diyor işten gelince eve götürcem ona bn bkcm evimedd beşik kurcm orda ytrcm ya sinir oluyorum biseyde diyemiyorum bn çocuğuma kendim bakmak istiyorum kimseye gerek yok bn böyle yapacam söyle yapacam burda bı post okudum dshada çok aklıma takıldı kadının kaynanası çocuğuna bkmasna frsat vermemis o bkms şuan onun babaanesinin yanında olmak istiyor kızlar bn dayanamam bnm çocuğum bna bağlı olsn kimseye deil

15 Cevaplar

0 oy
(366 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ver cevabını ezdirme kendini ağzının payını verirsen susar sinir oluyorum boylelerine
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sevdiği için sevgisinden ıyi niyetinden diyordur belki 
0 oy
tarafından
Gorumcenin agzinin payini veremyomusn neyden cekiniyosn anlamadm 
0 oy
tarafından
Cok bakamak istiyorsan kendin bitane yap benimkini eleme de
0 oy
(2,722 puan) tarafından

Benimde kayinvalidem oyle  diyodu kızı  yok belki cok sevecegi icin oyle diyor olabilir  ama ben alcam alt katta bakcam etcem benim kizim olcak diyodu tamam sen dogur bide emzirirsin dedim sus pus ben  benden almasına  izin vermem  he büyüsün  bir yasina gelsin kendini babanne benide anne olarak tanitirsa  tabikide  bakabilir:angry:

0 oy
tarafından
Ciktirgit sana oyuncak bebek alim onu büyüt de ne ml insanlar var yarabbim yagg
0 oy
(140 puan) tarafından
Gorumcen ne hakla bebeğini senden alipta bakicakmis senin elin ayağın kolun yokmu çok şükür senden daha iyi kimse bakamaz konuşsun dursun.
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kendi yapsın bitane bn veremem diyeydin 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bişey diyemiyorum ne demek, demezsen korktuğun başına gelir onu senden öne koyar çocuk büyüyünce. Malesef böyle olan ezilen anne çok, kendini niye yok saydırıyorsun, 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Görümcen evli mi bekar mi kaç yaşında ki... bide ben bakıcam yanimda yatiracam demekle olmuyo o işler çocuk bakmak büyütmek ne kadar meziyetli emek isteyen bişey bilmiyo  oyuncak bebekten bahsetmiyoruz canlı kanlı insan yavrusundan bahsediyoruz; bi kerecik ağlasın hastalansın koşa koşa sana nasıl getirir bak. Sende he he sen bakican de geç canım evlide değilse  evlensin doğursun bi tane kendi çocuğuna baksın madem seviyo bu kadar bebek bakmayı hey allahım ya ne deli insanlar var 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kendi yapsin bi tane ona baksin Allah askina agziniz var verin cevabini.Alip goturuncede mi arkasindan bakicaksiniz o kim ki onla kalicak bebek 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Asla verme manyak mı ne bunlar ya çocuğuna bunu yaşatma bir çocuğun bakimini bi kişi üstlenir en fazla ikinci kişi baba olabilir çocuğun özgüvenini sarsacaksin ve bundan sen sorumlusun cevabini ver Allah senin bakmanı isteseydi sana verirdi demek ki bakabilecek biri değilsin de mal gibi kalsin
0 oy
(66 puan) tarafından
Iyi niyetinden diyo da olabilir belki ama rahatsiz ediyosa ki eder niyetini bilsen bile anne yuregi şakasina bile daraliyo. Bi şaka yollu laf sokup uyarin boşuna çekmeyin.
0 oy
tarafından
Bunda sinirlenecek bişey yok ki bebeğin halası seviyor o yüzden
0 oy
(961 puan) tarafından

Çok alakasız olacak ama başlık konuyu özetliyor mu acaba neden kapanmamış post 

(211 puan) tarafından
Nie kapanmasını istiyorsunuz bu kadar güzel bı şekilde okusanız anlarsınız. Alakası olup olmadığını
(961 puan) tarafından
Canım seninle alakalı olarak söylemedim kuralsa herkes için kuraldır

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 301 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 290 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 960 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu