0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından

Kızlar evi herdaim temiz kadınlara  bayılıyorum ya :D benim arada kanım kaynıyor kalkıp evi pırıl yapıyorum bazen de hergün hergün iş bitmiyor diyip amaaan diyip kaytarıyorum. Sizde durumlar nedir.

12 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Ben arada tembellesmiyorum hep tembelim:D

(223 puan) tarafından
Ahahha  seviyorum seni :D
(7,412 puan) tarafından
Hahaha canımsın ☺☺
(48,854 puan) tarafından
ahaha benim.kankim ☺️+++
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Saldim çayıra Mevlam.kayira. bebisimle rahat vakit gecirmeyi tercih ediyorum, cok dagilinca mecbir temizliyorum tabi :)
0 oy
tarafından
Saldim cayira mevlam gayıraa
0 oy
tarafından

Ben de aynı saldım çayıra mevlam kayıra :D

(223 puan) tarafından
Biri gelse canm olurmu öyle gerçi bende arada salıyorum çayıra ama gelen ler ton laf yapar :)
tarafından
Kimse gelmediği için sıkıntı yok annem kaynanam memlekette benim eşim gece calidiyor gündüz evde o yüzden kimse habersiz gelmez bana o yüzden rahatım bi misafir telefonu alayım ahtapot oluyorum 10 dakikada ev missss  :D
(223 puan) tarafından
Ahahahahhahahaha bende öyleyim canm valla arada ev çok kitlenip dagılınca eşim canım topla şurayı çabuk misafir geliyor der şakadan bende gerçek sanıyım  bi enerji gelir bana kaplumbağa gibi ben çıta gibi oluyorum. :D ahh biz kadınlar
0 oy
tarafından

Ben piskopar biri olarak gergun temizlerim.ama bebk digudugunndan beri 1 gun he 1 gün yok yani:D tozumu dun almadkm bugun berbat olmus insaat var karsimda hertsraf toz oluyir piskolojim bozuluyire

(223 puan) tarafından
Aynen canm zaten ne olduysa çocuktan sonra oldu zaten :) onlarla uğraşmaktan enerjimiz kalmıyor işe
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Senin ikizler vardı benim gibi dimi. Ahh iş bitmiyor balkon camlarını siliyorum arkamdan ikisin el izleri beni takip ediyor. Amaaan diyorum bazen. Ama olmuyo işte temizlik çamaşır yemek bu 3lü döngü içinde yuvarlaniyoruz şu fani dünyada :))

(223 puan) tarafından
Evet canm benimde aynı camları temizlemem le eski haline dönmesi 5 dk sürmüyor bakıyorum ki yok temiz kalmıyor bende bıraktım ama bazen geliyorlar ya Allah diyorum. Canları saolsun napalim. Misafir gelse kimse ikiz var demiyor. :)
(4,889 puan) tarafından
Yani  evde ikiz oldugu belli degil dencek dderece toplu ve  temiz mi duruyo:))
0 oy
(139 puan) tarafından

1 gün yaparım 1 qün yapmam oğluşumla vakit qeçiriyrm çünkü hep iş olsa oğlumu qörmem heralde :D

(223 puan) tarafından
Ne güzel canm bende düzen yok yapsam yapmasam aynı yapıyorum iş bitmiyor yapmasam biri gelse ev kirli derdi ahhh keşke çok daha zaman ayırabilsem kızlarıma ikiz ya ihtiyaçlarını gidermek ten ve yorgunluktan ilgilenemiyorum bile
(139 puan) tarafından
İkiz bakmak zor allah yardımcın olsn biz bir tanesine zor bakıyrz valla ha :) evim aslında temiz ama eşim yinede temizle der o yüzden sürekli yapmak zorunda kalıyrm bazen herqün temizliyrmda 180 mt kare ev temizle temizle bitmiyr yemnle zorlanıyrm yani eğer senin eşin benim eşim qibi değilse boşver temizliği bebişlerinle ilqilen:) keşke benmkide yapma dese başka birşy istemem:)
0 oy
tarafından
2 gunde bir her yer pırıl pırıl olmalı usenmem yaparım canım
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Bende öylelerine bayılıyorum ama bebekten sonra saldım çayıra mevlam kayıra :) ama biraz kirlendiği gibi temizliyorum tabi kızımdan fırsat bulduğum sürece.

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Evimi gunluk supurup silerim. Toz alirim dort dortluk olmaya calisirim ama hamilelikten mi artik yapmaya useniyorum. Ayak topuklarim agriyor 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben asla daginik evde oturmam..her gun silip supururum 2cocuguma ragmen evimi hep duzenli saklarim..sabah yerimden kalkar kalkmaz ise koyulurum 2saaye biter islerim zaten her gun temizlendiyi icin zor olmuyo
0 oy
(16,141 puan) tarafından
Bende aynıyım. Dün hiç birşey yapmadım 

İlgili bir soru bulunamadı

381,836 soru

11,431,619 cevap

34,993 kullanıcı

...