0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (228 puan) tarafından
Eşimle 1 haftadır konuşmuyoruz gereksiz sebepler isteyken telefonda kavga ediyoruz eve gelince suratıma bakıp güldürmeye çalışıyor bende konuşma benimle istemiyorum dedim nerdeyse 10 gün olucak ne yaklaşma var ne bisey bu kadar beklemezdi kulaklık kulağında mal mal videolar izliyor dünyayı o kurtaracak sanki hafta içi çok yoruluyor cumartesi pazar tatil bugünde hep yattı şimdi de oturma odasında bende yatak odasindayim napim sizce 20 yaşındayım 3 senedir beraberiz severek kaçarak evlendik 5 aylık kızım var 

7 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kötü terslemissin adamı canım git yanına cimcik at ters bak istemem yan cebime koy hesabı o gelir zaten sana kır şeytanın bacağını bi evde karı koca küs olunca melekler o evden kacarmis dahaa gençsiniz gerek yok saçma sapan şeyler için böyle üzülmeye bak bedeli ağır olur pişman olursunuz hadi git yanına ne duruyorsun kız :)
(111 puan) tarafından
Naptiniz kız inşallah barıştiniz
-Reklam-
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Gereksiz sebeplerden demiss8n canim kusluk bu kadar uzatilmamali. Sonra ipin ucu kacar Allah etmesin.
(228 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Gonul almasini biliyorsa sende uzatma biz kadinlarda diyoruz köpek olsunlar etrafimzda ama yok oyle erkek malesef
(228 puan) tarafından
Aynen yok napalim
0 oy
(1,037 puan) tarafından

Hayırdur la deyip dal çeri canim gülerek:D sonra sen bilirsin işini:)

(228 puan) tarafından
ayy yok yüz vermem o gelsin
(1,037 puan) tarafından
O zman giyin kuşam geç yanından :) süzülerek:D daha ne deyim bacim
0 oy
tarafından
Bacım adam adım atmıs adama konusma benimle demısssın konussa suc konusmasa suc sen ne istiyorsun once karar ver.. 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Dünyayı kurtaracak sanki hahahahhahahaha seviyorum böyle komik ve seviyeli tartışmaları ya :) en azından güldürmeye çalışıyormuş bak olsun sen git 1 defacık canım ayağımız aşınmaz olsun
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Basit bi sebeb . Aranizi duzelt. Rabbim byuk sebeb vermesn nede olsa eşin insan 2 gun kusse 3. Gun küs kalamiyor 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 654 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 506 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,129 göst.
0 oy
14 cevap 550 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu