0 oy
562 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (381 puan) tarafından
Kızlar kendimi bildim bileli zayıf biriryim 2 yıllık evliyim  2 aylık bi kızım var hamileyken aldıgıö kiloları 2 ay içinde hiç bise diyet falan yapmadan geei verdim  40 kilo ile hamile kaldim 58 ile dogum yaptım dogumdan 2 gün sonra 48 dim simdi 45 e düstüm galiba tartılmadım hiç ama geri verdim kiloları sorum su ben kilo almak istiyorum  nasıl alabilirim  yeme konusunda idare eder durumdayım yani   cokkk asırı yemem ama az da yemem yani napacam ben 

17 Cevaplar

0 oy
(381 puan) tarafından
Bu arada denemediğim sey kalmadı bombax  kullandım  istah acıcı kullandım faydası olmadı 
(241 puan) tarafından
Ben 160 boy 54 kiloyum 48 kilo olmak istiyorum bence boyunuza göre kilonuz çok ideal
(381 puan) tarafından
Öyle durmuyor ama cnm özellikle yüzden cok kilo verince kötü duruyorum
(241 puan) tarafından
Benim de yüzüm çok zayıf yüzden kilo alınabiliyor mu acaba
(381 puan) tarafından
Tümden alınabilir ancak bence:)
-Reklam-
0 oy
(477 puan) tarafından
Bende şurda durim 

Aynı dertten muzdaribim ya şuan 49 um ne iniyor ne çıkıyor şöyle bi 55 falan olsam yeter
(381 puan) tarafından
Boy kac cnm senin
(477 puan) tarafından
Boyum 1.60 cnm
(381 puan) tarafından
Bende 1 57 cnm
(477 puan) tarafından
Ben herhangi bi tahlil vs.doktora gitmedim.hic bu sorun yüzünden..gitsem iştah açıcı yazsa süte geçmezdi acaba emziriyorumda
Siz kullamdinizmi hic
(381 puan) tarafından
Dogumdan sonra bise kullanmadım hiç cnm bnde önceden tahliller yaptırdım hersey normal cıktı
0 oy
tarafından
Bende kendimi bildim bileli zayıfım bende 40 kiloyum aynı sorun bende de var maalesef 
(381 puan) tarafından
Napacagımı bilemedim inan  millet dogum kiloları gitsin diye  diyet yapar aglar ben durduğum yerde hepsi gitti  herkes dogur kilo alırsın dedi doğurdum da bise degismedi:(
(381 puan) tarafından
Boy kac canım
tarafından
Banada doğur kilo alırsın diyorlar hep yalan bünyeden bünyeye değişiyor maalesef doktor benim bünyemin kiloları yağları kabul etmediğini söyledi aklıma gelebilecek her türlü kontrolleri yaptım verem savaşa bile gittim ama sonuç bir şey yok doktor böyle devam edeceksin dedi
tarafından
160 boyum var 40 kgyom
(381 puan) tarafından
İnan bende tüm tahlilleri yaptırdım diyetisyene 3 kez gittim  fayda etmedi doktor herkes senin gibi olmak istiyor daha ne istiyon allahtan dedi   bnm boy 157 kilo en son 46 idi ama suan onun da altındayım eminim yani 44 falan
0 oy
(774 puan) tarafından

Kiz ne guzel iste ben senin gibi olmak istiyom hele senin istediğin şeye:angel:

tarafından
Ha bu garı bak sürekli yiyor alıyor:)) bende yiyorum ama 55 kiloyum:))) onun yediği farklı.herall
(381 puan) tarafından
Heralde:) vallahi 26 yıllık hayatımda bir kez olsun diyet yapmadım   aha sunu da yemeyeyim kilo yapar diyemedim yaaa:)
(774 puan) tarafından
Kiz daha allahtan ne istiyonuz anlamiyorumki biz su icsek yariyo
(381 puan) tarafından
Cnm valla inan zayıflıkta kötü  trajikomik anılarım bile var   post acacam bi ara bununla ilgili
tarafından
Allahtan ne mi istiyorum la sen hep dalga geciyon benle zayıfım diye ahahah şimdi dediğine bak :))
0 oy
tarafından
Benim kardesimde 40 kilo diyetisyene dgidiyor 

Yemekten önce ve sonra su içmek yok

Çorba yasak 

Meyvesuyu yasak

Yatmadan önce civi bebeli muzlu süt 

Aklımda bunlar kaldı kız 
(381 puan) tarafından
Hepsını denedim kuzum:) tüm tahlilleri yaptırdım 3 kez diyetisyene gittim
tarafından
O zaman metabolizma aşırı hızlı canım
(381 puan) tarafından
Onada baktırdım oda normal yani hızlı calıssa hamilelikte almazdım baya almıstım
0 oy
(54 puan) tarafından
Süte cici bebe koy ye
(381 puan) tarafından
Denedim canım ise yaramadı
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Pekmez ve kan ilaçları aşırı iştah açıyor 
(381 puan) tarafından
Kan ilacı denedim de pekmez kan yapar derler istah da mi acar deneyeyim o zman
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kesinlikle prakten surup ben tekrar basladim ama seyrek icmeme ragmen 2 haftada 3 kilo sldim gunde 2 ken sabah aksam yemeklerden yarim saat once
(381 puan) tarafından
Spraktini mi diyon canım anlamadım ilacın adını tam yazar mısın  su uyku yapan ilac demi acaba emzirirken içilir mi
(2,840 puan) tarafından
emziriyorum bende 2 kez ic dedi dr canim

prakten
(381 puan) tarafından
Dur bende sorayım doktora emiyorken içilirse içerim
(2,840 puan) tarafından
bende emziriyom benimki 13 aylik oldu emzirirken 2 kez kullanabilirsin dedi emzirmiyorken 3 defa kullanmistim
0 oy
tarafından

Kendimi bildim bileli zayıfım bende. Başkaları benim kilomu dert ediyor çok laf eden tavsiye veren var. Artık duymuyorum :)

40 kilo ciddi zayıf Bi kilo 49 olsan iyi ama 40 sağlık açısından çok düşük 

tarafından
Haklı amam. Fazla zayıfsın sen
(381 puan) tarafından
Cözüm arıyorum valla canım :(
tarafından
Benim doğumdan sonra biraz göbeğim kaldı. Bakkal ekmeği kilo aldırıyor, köy ekmeği daha iyi bence.. Kepekli ekmek dene yada tam buğdaylı ekmek dene mayalı şeyler ye. Araştır sağlıklı kilo aldıran şeyleri ye
(381 puan) tarafından
Kız bakkal ekmeği de yiyorum aldırmıyor valla bana
tarafından
O zaman troid değerlerine baktır
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Herkes banada çok zayifsin diyo hata beni tarif ederken kardeşime o senin zayıf abla diye tarif ediyolarmis:)ama ben memnunum halimden ben 166 boy 47 kiloydum 2 inci doğumundan sonra kilo aldım hamileyken verdim bay 5 kilo tek aldım doğurduktan sonra aldım şimdi 55 kiloyum çok üzülüyorum nasıl verecem diye eşimde deli olduğumu sahada almam gerektiğini söylüyor
(381 puan) tarafından
Kız ben dogum kiloları kalsın diye dua ettim de kalmadı:)  40 ile hamile kaldım 58 le doğurdum hç biri kalmadı inan
(7,940 puan) tarafından
Benim ki hamilelik kiloalrim değildi hamileyken kemik oldum sürekli diyet yaptım gebelik sekerimin vardı dogumdan sonra aldım ne bulduysam yedim aylarca açlığın acısını çıkardım yedimde yedimde şimdi pişmanım keşke 50 olsam 5 kiloyu versem tamdir
(381 puan) tarafından
Bana ver o bes kiloyu:)
(7,940 puan) tarafından
Keskeee:)
0 oy
(3 puan) tarafından

Kuru siyah üzüm ve ceviz kahvaltıdan sonra ikisini birer avuç ye bide ögle yemeginden sonra meyve ve keçi boynuzu bekmesi sona kuru incir her gün iki tane her akşam yemeginden sonra da tatlı kesin olacak bide yemeklerinin porsiyonlarıni artir yeaninda  limonlu yeşillik salatası olacak  ben diyetisyene gittim bunlari dedi ve aldim da :) tabi sona stresten verdim ama saglıklı olmak en iyisi onu anladım 

(381 puan) tarafından
Bende diyetisyene gittim canım uydum da ama ise yaramadı bide cok kafama takan yapım var herseyi stresten de gidiyor
(3 puan) tarafından
Dediğim gibi bende aldıklarımı stresten verdim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bnde 54um istiyom ama alamiyom :D
(381 puan) tarafından
54 olsam dünyalar benim olur:) kızımı kardeşim sanıyorlar:) sen nasıl 2 ayda verdin kiloları diyolar:)
0 oy
tarafından

Ayni dert bendede var kuzum 49 la hamile kaldim 67 ile dogurdum simdi 60 oldum bi 5 kilodaha almak istiyorum ama alamiyirum malesef :'(

(381 puan) tarafından
Aynenn yaa kızımı kardesim sanıyorlar  bnm kızım diyorum millet 2 ayda sen nasıl kilo verdin öyle hiç bise kalmamıs diyorlar  hatta bununla ilgili bi anım var  daha sonra bir post acıp anlatacam:)
0 oy
(359 puan) tarafından
1.53 boyum ve şu an 42 kiloyum ikinci doğumum  40 la hamile kaldım şu an kızım 10 aylık özel bi çaba sarfetmedim kilo almak icim ama com zor kilo alıyorum troid hormonlarınıza falan baktirdınız mi 
(381 puan) tarafından
Evet cnm baktırdım hersey normal  metebolızmada normal aslında sorun su yani cok yemek yiyemiyorum yani normal yiyenler kadar yiyebiliyorum ama ayrıca bise yiyemiyorum o yüzden kilo aldıran biseler yemekde cözüm arıyorum
0 oy
tarafından
Yok ya kilosuzkuk da sıkıntı çoğu kişi daha ne istiyorsun diyor ama.nasilki kilo sorunsa zayiflukta sorun bende çok zayıfım kadın gibi durmak istiyorum giydiğim yakissin istiyorum bende almak istiyordum ikinci hamilegime 47 kiloyla kaldım yani böylede olmuyor herkes seni çocuk gibi görüyor bende doğumdan sona inşallah vermem kiloları mi
(381 puan) tarafından
Kız hepsi gitti aldıgım kiloların hatta bu durum yüzünden trajikomik anım var bi post acıp bi ara anlatacam  :)
0 oy
tarafından

Allahim banada nasib etsin 50 58kiloyu:D Allahim sanada nasib etsin 80 85kiloyu

(381 puan) tarafından
Kız o kadar da degil bi 50 olsam dünyalar benim  olur :) :)
0 oy
(122 puan) tarafından
Bakayim bi su zayiflarin derdi ne diye girdim hepinize gicik oldum suan cikiyorum:)) dogumdan 8 ay gecti hala 75 kiloyum 165 boyla cildiracam zayiflayamiyorum emziriyorum diye diyetisyenle saglikli sagl vereyim dedim oda olmadi agzim durmuyo hareket sifir imrendim size  dur nazar edem ki kilo alasinn :))
(381 puan) tarafından
Kız et et böyle nazara cann kurban :) bende tam tersi ya 40 ile hamile kaldim 58 le doguma gittim doğumdan 49 la cıktım en son 46 idim suan tartılmadım ama 44 42 gibiyim  2 ayda gitti üstelij harrketliyim de bebekten dolayı mecburen :) o degil de 26 yıllık hayatımda hiç  diyet yapmadım:) ay sunu da yemeyeyim kilo yapar diyemedim yaaaaa:)
(122 puan) tarafından
Hayalimdeki yasam boyle yiyeyim yiyeyim hamburger kola off en sevdigim ne kadar sagliksiz sey varsa seviyorum maalesef tabiki emziriyorum diye ve kiloluyum diye hep kisitliyorum ://
(381 puan) tarafından
Emziriyorum diye kola içemiyorum ama bşr bilsen canım ne cekiyor  asırı severim ama  elimden bisee gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3Prensesannesii. (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 112 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynebnur (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 270 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 177 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra_ikraa (32 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...