0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (5,702 puan) tarafından
Kızlar annem istanbula cenazeye geldı teyzemın kocası öldü anneme evine gıt dedım cenazeden gelyorusn sonçta tmam gdecem dedı eşimle kaynanam baş sağlığına gtmeye gderken annemde onlarla geldi iki gundur boğazım ağryır sadce hafıf öksürük var teyzem virus kapmış annem yolda şuan evine gdyor korkudan eşime sylemedim bi tek ablama syledım nekadr kızdı ayyyy sanki boğazım gıcık oluyır acaba kaptım mı allahım neolur bna karınmdaki meleğime bşey olmasın:(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım korkutma kendini inşallah Allahın izniyle bişey yoktur çoğu zaman psikolojik oluyor böyle şeyler. Mesela ben bu yıl hiç soğuk su içemiyorum yaz geldiğinden beri 3 kez dondurma yedim sadece 3 defada da boğazımda yanma ağrı ve ses kısıklığı oldu belki soğuk su fln içmişsindir korkutma kendini sık sık tuzlu gargara yap. 
(5,702 puan) tarafından
Cane ben normalde zaten soğuk su içiyorum annem gıttığı gbı boğazım kaşınıyor yanıyor sanki blmiyorum içimde bir korku var
tarafından
Anladım canım sen kendini korkutma hemen tuzlu ılık suyla gargara yap inşallah bişey yoktur
(5,702 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Boğazında gıcık olması normal canım kapsan ateşnolur öksürük olur vücudun ağrır
(5,702 puan) tarafından
Vala ateş ishal hiçbişey yok interneten baktım da bazılarında ateş ishal olmuyormuş
(2,479 puan) tarafından
O zaman değildir canım çünkü benim boğazım arada gıcık olur bazen nefes almakta zorlanırım öksürürken çok şükür bir iki gün dikkat ettim mi geçer havaların etkisi var bir de hava sıcak diye soğuk içip yiyoruz sürekli oda yapıyor
(5,702 puan) tarafından
Yaa korkum nyden blyormusun annem cenazeden geldi yaa teyzemın kocası öldü teyzem bide eltisi kapmış annem hep onlarla beraberdi zateb ogun bze geldi bır hfta kaldı annem geldiği gibi boğazıma ağrı grdi bn dedım de gelme hani hamile olmasaydım umrumda yıne olmazdı bide benım vücut direncim normalde de çok düşük
(2,479 puan) tarafından
Kuzum Eşimin arkadaşının eşi kapmış ama ona bulaşmamış ordan pay biç
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Aynı şey bende de var boğazımda 

Birde başım ağrıyor gözlerime vuruyor ağrısı korkuyorum 

Esimdede kuru öksürük boğaz ağrısı başladı  
(5,702 puan) tarafından
Benım eşimin iş yerınde de korona çıkmış ayy ne olacak yaa :(
0 oy
(250 puan) tarafından
Bende dün öğrendim pozitifmişim grip vardı sadece tat ve koku kaybı var git test yaptır belirtim var de yoksa yapmıyorlar için rahat etsin
(5,702 puan) tarafından
Senın sadece tat ve kokumu bnm burnum tıkanıyır bıde boğazım gıcık yapyor başka hiç bir belrti yok bide cnm bebeğe bşey oluyormu
0 oy
(8 puan) tarafından
Hemen belirti vermiyor diye biliyorum 14 gün somra yada 14 içinde belirti veriyor bide annem gidince hemen olmaya başladı diyorsun korktuğun için piskolojikte olabilir geçer inşallah stres yapma kendini korkutma sıcak bişeyler iç yapabilirsen sirkeyle gargara yap canım geçmiş olsun. 
(5,702 puan) tarafından
Annem burdayken sesım gdıp grlyrodu hissediyorum dum yanı annem gıttı bu iki üç gundur arda oksuryorum eşime de sylemedım vlla korkuyorum
0 oy
(421 puan) tarafından
Canım benim de kaynana kayınbaba elti kayınbirader kocamın anneannesi babannesi dedesi cart curt hepsi korona ben görüşmüyorum kimseyle tsbi eşimde gidip gelmiyo ama erkek kardeşiyle aynı yerde çalışıyorlar bende 37 haftalık hamileyim hepsinde bi belirti var bizde yok şükür ufak tefek oluyı bazen boğsz ağrısı mesela eşimde bende ishal falan ama baariz başka belirtisi yok ve bayramda kaptılar bayramda eşimde onlarla oldy 1 2 gün ben gitmedim tabii yani bilemiyosun ne oluyo çok garip Allah korusun olduysak da bunlarla hafif atlatıyoruz herelde kendine iyi. Bak iyi beslen inşallah bişey olmaz korkma brn çok duydum hamile olup da bu virüsü böyle kolay atlatan 
(5,702 puan) tarafından
Allahım yardımcımız olsun hamileyken daha zor yaa iki can taşıyoruz sonçta
(421 puan) tarafından
Aynen canım bağşıklık çok önemli gerçekten iyi beslen vitaminli. Birde mesela kaynanamda belirtileri diz bacak ağrısı baş ağrısı başka bişey yok. Eltimde boğaz baş ağrısı. Görümcem daha küçük onda pek bi belirtisi yok ufak bi boğaz ağrısı ara sıra. Eltimin oğlu var 7 yaşında onda da var ama hiçbelirti vermesi çocuk mesela kayınbabam şeker hastası ama yinede 2 gün halsizleşti geçti en hafif o atlattı şimdi eşimin babannesinden korkuyoz o baypaslı astımı var falan bissürü hastalığı var o bile şuan evde çok şükür fenalaşırsan ara demişler ama evde ilaç içiyo kendi oturcaklar 14 günü sonra eski hayatınıza dönebilirsiniz demiş doktor
(5,702 puan) tarafından
Ayy rabbim yardım etsin zaten bnm normalde de hamile olmadan önce de bünyem çok zayıf çok hasas bi vücuda sahıbım valla korku başladı bide anlamıyorlar hastalık bu sankı nedır anneme kırmadan dedım gelme cenazeden geldin sonçta teyzemle hep iç içeydi ah teyzem kapmş annem de  5 gün falan bnde kaldı yanı hamileyım sonçta bi dinleseler markete bile gdyorum vallahi eşim izin vermıyor elim biyere desin şimdi haberı yok boğazım falan ağryor desem vlla düşman kesilir anneme
(421 puan) tarafından
Allah korusun canımm korkutma kendini çok düşünme çünkü o da stres yapar stres kadar bebeğe zararlısı yok bak ben başka sebeplerden stres yaptım yaptım bebeğimin gelişimini etkiledim inşallah olmamıştır olduysa da ayakta hafifce atlatırız inşallah portakal sık iç limon sık içine meyve bol ye sebze tüket
(5,702 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun cnm İnşllah yok stres yapmıyorum yaa senın demenle bebegıde etkiliyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 120 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,245 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 682 göst.
27 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guzel kizim (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Sevgi22 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneyimmm03 (362 puan) tarafından soruldu

397,022 soru

11,874,957 cevap

35,990 kullanıcı

...