0 oy
966 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar temizlik için soruyorum nasıl geçer kötü duruyor köpüklüyorm geçmiyor hiç napsam geçer 

Dolapdaki yağ lekeleri birde nasıl çıkar

20 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende bekleyim bari :D
tarafından
Kötü duruyor baya ya
(22,070 puan) tarafından
Aynen ben geçen domestosla falan sildim gene geçmedi su lekeleri
(2,633 puan) tarafından
Bulaşık makinesi parlatıcısıyla siliyorum mis gibi oluyor
-Reklam-
+1 oy
(15,857 puan) tarafından
Şokun mintax banyo temizlik ürünü var kesinlikle ondan başkasını önermem 
(3,154 puan) tarafından
Kesinlikle bende onu kullanıyorum mukemmel
0 oy
(90 puan) tarafından
Kireç sökücüler ile başka türlü geçmez wc par gibi ürünler. Dolaptaki yağlar yağ sökücüler ile geçer. Yalnız kireç sökücüyü armatürlere çok kullanmayın zamanla oksitleniyor çok kötü duruyorlar. Armatürleri cifle parlatın
0 oy
(13,889 puan) tarafından
anlık temiz okuyor ama sonra yine lekeler kalıyor  malesef
0 oy
tarafından
Pörcoz dök bekle kokusu gidince su dök çıkıyor 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bende burda beklim. Bir kere kireç çözücü kullandım temizlendi ama o zaman boğuluyordum resmen. Bir daha kullanmadım 
0 oy
(423 puan) tarafından

Canım bim in markası var güldal kireç çözücü ben süngere onu döküyorum yeşil kısmıyla ovaliyorum miss gibi oluyo valla biraz bekle öyle ovala yada fısfıslı şişeye boşaltıp duşa kabine sık bekle biraz sonra ovala sonrada durla sonuç mükemmel 

Dolap yağ içinse bulaşık tabletini erit suda onla sil bisey kalmiyo sonrada kurula mis gibi dolaplar 

image

0 oy
(44 puan) tarafından
Canım bimdeki bulaşık makinesi parlaticisini kullanıyorum tertemiz yapıyor tavsiye ederim
0 oy
(103 puan) tarafından
Canım duşa kabin su lekesi için bulaşık makinesi parlatıcısı kullanabilirsin. Muslukları falan öyle yıkıyorum
0 oy
tarafından
Ben dalın bebek şampuanı var ya onu bulaşık süngerine koyup öyle siliyorum sonra duruluyorum en son kuru bezle siliyorum leke kalmıyor bide armatürleri normal yoz alır gibi silersen parliyor
0 oy
(492 puan) tarafından
duşakabin için BİM'in bulaşık makinası parlatiscisi bulaşık süngeri ne biraz döküp ovaliyorum sonra sadece su tutuyorum mis gibi oluyor tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Kimyasallar çok çıkarmıyor aksine sahada kireç yapıyor zamanla ben Ersağ kullanıyorum pırıl pırıl oluyor zamanla yerleşmiş lekeler çok çıkmıyor ama en azından cogalmiyor
0 oy
(82 puan) tarafından
Kisa ve net  bulasik makinesi parlatıcısi
0 oy
tarafından

Kirec çözücüyu camsil sisesine koy sık her yerine 5  10 dk bekle sil yada yika

0 oy
(976 puan) tarafından
Ben biobellinda duşakabin ve armatür temizleyici ürününü kullanıyorum canım. Memnunum. Su lekelerini engelliyor 
0 oy
(6,816 puan) tarafından
Süngerin yeşil kısmına Porcöz döküyorum birazda cif ovaliyorum cikiyor
0 oy
(3,154 puan) tarafından
Kuzum dusa kabin için porçöu bi beze dök dusa kabini sil öyle kalsın şu yapma tekrar 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben banyodan sonra duşa kabinin suyunu çekerim hemen cekcekle sonra bezle kurularım hiç leke felan olmaz dolap yagsina da yağ çöz a 101 yağ çöz çok iyi ama ağır kokuyo
0 oy
(894 puan) tarafından
Cif in banyo için olan power shine kullanıyorum memnunum cam sille de üstünden geçiyorum. Banyo sonrası çekpasla suyu alıyorum. Ama şimdi cif in banyo için doğal ürünü var onu denicem lavantalı. Mutfakta limon karbonatlı kullanıyorum doğal çok memnunum. Banyo için olanı lavanta karbonatlı henüz denemedim. 
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Bulaşık makinesi parlatıcısıyla sil hemen geçiyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 434 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 133 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 543 göst.