0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar bu bebek beni öldürecek hareket ettiği heleki tekme attiği zaman karnim kasiklarim aciyor agiriyor sürekli tuvaletimi getiriyor afedersiniz 5 dakkada bir 10 dakkada bir damla damla idrara cikiyorum ama en cokta hareket edince saga sola canimi cok acitiyor neden olabilir :((

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence haftaniz daha küçük bebek 500 600 gram ancadir tekmesi ne kadar acitabilir.damla damla idrara cikiyorsaniz idrar yolu enfeksiyonuda olabilirsiniz 
(73 puan) tarafından
Cnm 22 haftalikken 592 gramdı şimdiyse 25 haftalik kontrole gitmedigim icin bilmiyorum kac gram oldugunu bayagi guclu tekmeleri hareketleri var idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi bilmiyorum sık sık cikmaya devam edersem giderim doktora erkenden
tarafından
Ben dogum yaptim o haftalarda kac gram oldugunu unuttum demek istedigim küçük can acitmaz gibi geliyor. Idrarla ilgili yazdigindan dolayi aklima geldi enfeksiyon durumunda cunku soylediklerin oluyordu
(73 puan) tarafından
Hmm anladim sagol kontrol icin giderim fazla devam ederse
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Haftan ilerlediyse normal kac haftaliksin
(73 puan) tarafından
25 haftalık olduk
(3,695 puan) tarafından
Artik yavas yavas buyuyo annesi ister istemez zorlanacaksin mecbur yolu yarılamışsın sabret hele :))
(73 puan) tarafından
Evet sabredecez :))))
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben de ayni durumdayim bacakları asagida mı seninkinin.
(73 puan) tarafından
Valla orasini anlamiyom alttada vuruyor gobegimin ordada vurur cok dönüyor saga sola hic durmuyo
(636 puan) tarafından
Ben 34 olcam yarin ileriki zaman daha da articak malesef
(73 puan) tarafından
Saglikli olsunda cekeriz ne yapalim :)
0 oy
(758 puan) tarafından

Sen 31 e gel ben seni o zmn görcem :)

(73 puan) tarafından
Kiz bnde son haftalardasin saniyom dogmuyo deyince :)
(6,136 puan) tarafından
Son haftalarda olsam düğün bayram edecem
(6,136 puan) tarafından
Minikim boşver bundan sonrada bisey alma gerek yok ztn halinde yok :D konu komşu ne getirirse artık çarşafa kağıt havluyla idare edersin
(758 puan) tarafından
Aman onceden hastane cantasimi vardi sanki sariyim carsaflara tamam yeter :)
(6,136 puan) tarafından
Hiiiç altina da bi poset kes bide kagit havlu koy nasilsa ilk zamanlar çok tutulmuyor hep değiştiriliyor
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ayy bnm kizda oyleydi ama bu bi haftadir hoc hareket etmiyordu gittim doktor ters döndüğünü soyldi uzuldum valla keske yine eskisi gbi hareketli olsa alismisim saglkli olsnlarda ha lavabo konsna cozum yok doguma kadar devam:))
(73 puan) tarafından
Ne yapalim cekecez artik :)
0 oy
(571 puan) tarafından
Neden öyle öldürecek diye yazıyorsun ki anlamadım Rabbim den gelen bişey bu kimsenin elinde degilki bebeğin hareketleri dua et haline yatakta 9 ay boyunca yatanlar gördüm arkadaşım amilyat masasından kalktı hamile diye yani bende de aynı şey oluyor ama agriyı bırak hoşuma bile gidiyor içimde bireylerin oynaması ne güzel Rabbim bizede can vermiş canımın içinden can taşıyorum haline sukretmelisin 
(73 puan) tarafından
Cnm ben şükretmiyormuyum diyorum 20 21 haftadayken oynayinca agri aci olmuyordu simdi olmaya baslayinca bir iki haftadir neden diye sordum öldürecek diyede lafın gelisi dedim bende hareket etmesinden memnunum zaten
(571 puan) tarafından
Valla canım bazı kelimeler insanı farklı şeyleri dusundurebiliyor bu posta okadar çok şey gördük ki artık dayanılmaz hale geliyor
(73 puan) tarafından
Ben oyle diger sacmalayan insanlardan degilim kiz ben sadece bir sorun mu var sizlerdede oluyor mu diye sordum
(571 puan) tarafından
He anladim canım aman yinede of deme de Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah
(73 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(75 puan) tarafından
Tekmelerim canını acittigina sevinecegim aklıma gelmezdi hamile kalmadan önce:) benimkide acıtıyor yerimden sıçıyorum bazen yattığımda özellikle geceleri ah diye ses cikartiyorum 29 haftaligiz eşim yerinden kalkıyor doguruyon mu diye
(73 puan) tarafından
:) güldürdün beni kiz
(75 puan) tarafından
Allah hep güldürsün anlatmasın insallah:)
(73 puan) tarafından
Amin cnm senide :)
(75 puan) tarafından
Amin insallah :)
0 oy
tarafından
Çünkü hamilesin:)))))
tarafından
Tabiki oluur. Daha o minik eller booooyleee karnindan cikack gibi dolanacak ay cokta taki oluyorlar ozaman ayajlar sanki gobekten cikacak gibi. :)
(73 puan) tarafından
Simdiden oyle dahada buyuyunce daha beter olacak desene :)
tarafından
Daha güzel olcak :)) dogurunca da tekmelerini arican sanki karninda gibi hissedecb:))
(73 puan) tarafından
Amin insallah saglicakla dogsunda :)
tarafından
İnşallah :))
0 oy
(62 puan) tarafından
ilk haftalardan beri boylee benimde canimmm esimm gece uyurken tekme atinca sicradigimi soyluo ne.camasir dayanio ne esortman goren altima yaptimmm sanir yeminle artikk orkit koyuyorummm camasir degistirnekten biktimmn
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Evet canımı çok acıtıyor ayaklarıyla vurup duruyor.İdrar keseme de vuruyor 38+2gunluk hamileyim ben sen
(73 puan) tarafından
25 haftaligiz daha
(1,232 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim
(73 puan) tarafından
Sagol seninde :)
(1,232 puan) tarafından
Amin canım İnşallah
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Olck o kdr canm cok sukur hissediosn iyi tarafindan bak bnmkide bazen baya sert vuruo cnm acimio ama icim giciklanio istemsizce sesim yukselio :D 

(73 puan) tarafından
Bazen benimde ayni oluyo gidiklaniyorum aradada ama  fazla acitinca dedim sorun mu var ben bayagida korkak biriyimdir :)))
(1,422 puan) tarafından
Yoktur herhalde canim senin minik guclu anlasilan :)
(73 puan) tarafından
Evet öyle galiba :)))

İlgili bir soru bulunamadı

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı

...