0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (6,360 puan) tarafından

Kızlar demin bi post okudum virüsü geçiren bi arkadas yazms . çoğunu ben ocak aynnda yaşadm

. annemlerdeydim hatta o sıra,  ilk önce halsizlikle basladı sonra çok kötü öksürük içim çıkarcasına , bel ve bacak agrıları , tat kaybı, emzirdgm için o zaman saglık ocagına gittim bi tek parol yazabildi onu tükettim ve ıhlamur bal öyle öyle 1 haftada falan atlattım iştahım keslmişti sonra küçük oglum ve annem babam kardeşlerimde geçirdi bunu hatta anneme şuram agrıyo dediğinde inanmamşyı :D o geçriince o da anladı :) eşim beni almaya geldiginde nolms sana böylw dedi :D

26 Cevaplar

0 oy
(517 puan) tarafından
Ben de şubat ayında bu şekilde hastalandım babaannem  de ocak ayında nefes darlığı sebebiyle hastaneye yatırıldı ve şubatta da bu sebeple vefat etti ve babaannem hastaneye yattığı sıra  da çok yaşlı nefes darlığından yatıyordu bizim köyden her gün vefat eden oluyordu o sıra da
(6,360 puan) tarafından
Bariz belli valla önceden geldiği
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
benim komsum geçirdi ocak ayinda cok agir 4 gun evde yattı ateş içinde ocak ayında salgin vardı cok kotu hastaneler doluydu bende ishal kusma olmuştum cok kotu virus vardı o zamanlar ama kimse bilmiyodu
(6,360 puan) tarafından
Aynen öyle canm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bende o zmnlar hastaydim bide hamileydim cok zor atlattim sonra esime bulastirdim bide neyseki o kolay atlatmisti 
(6,360 puan) tarafından
Bende hem hamile hem emziriyodm
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Aralıkda vardı canım çünkü aralıkda Bi başladı salgın benim eşim 40 ateşle yatı ben bebeğim kaynanam nasıl öksürüyodk boğuluyodum resmen evde maskeyle geziyordum o zmn virüsü bilmiyordum tabi ki görümcem nefes alamıyorm diye giti hastaneye oksijen maskesiyle hava verdiler geri geldi evine 
0 oy
(467 puan) tarafından
Benim esımde hastalandı nefes alamadı hastanede hava falan baglanmıstı o zaman yeni İstanbul dan gelmıstık subatın basıydı 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ekim 22 de doğum yaptım 20 günlük lahusayken ben çok kötü oldum benimle birlikte 14 ve 9 yaşında kı oğlum ve kızımda yakalandı, öksürmekten nefessizlikten ölecektik, kaç defa kızıma oğluma bana hava verildi, artık devletin aciline gitmiyorduk bir faydası olmuyor diye özele gittik bir ayda 3400 para ödedik özele, 3 bucuk ay bu sekilde devam etti eşimde yakalandı taaa nisan ayına kadar eşim bizden daha kötü oldu araba kullanamıyordu durdurup dışarı çıkıp nefes alıyodu, bence de ozamanlar türkiyede vardı, hatta eşimin kuzeni büyük bi üniversite hastanesinde doktor kayınbabama amca burda vaka çıktı kimseye söylemiyorlar diyodu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 402 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Seda_2 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 957 göst.
2 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,177 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...