0 oy
842 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bayanlar öğrendim cinsiyeti yüz yüz kız dedi üç tane vardı kızım

imagev

33 Cevaplar

+10 oy
(6,978 puan) tarafından
Bu nasil bir soru ya? Rabbim sana bir armagan gondermis, sevinmelimiyim ne demek, bu da kız olsun nolmus? Allah seji evladinla sinamasin, cunku o zaman uzuleyim mi demezsin, direk uzulursun Allah korusun. Lutfen kelimelerini duzgun seç canım. 
(4,289 puan) tarafından
Koca koca artık kız evlat berekettirverkek kız fark etmez hayırlı evlat versin diye dua edilmeli
tarafından
Saglıklı olduguna şükretmek gerek
(56 puan) tarafından
Yanlış yazdım cnm
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Yok üzül kendini yırt böyle neden erkek değil diye sevinmeli miyim demek nasıl da şımarık bir laf... O evladın hasretinden yanıp tutuşan milyarlar varını yoğunu döken insanlar varken senin sorduğun soruya bak... Ne diyim Rabbim isteyene bakacak olana evlat versin 
(2,575 puan) tarafından
Bayılıyorum yorumlarına kesinlikle +++++
(648 puan) tarafından
++++++ @dilekdemir aynen. Bende
tarafından
Seviyorum sizi
(56 puan) tarafından
Teşekkürler cnm çok anlayışlısin soru sormak için cinsiyet yazdm cikmadi öyle yazınca paylaştı Yeni ogreniyorum
+1 oy
tarafından
Susuyorum ve direk uzaklasiyorum burdan tamam kizlarin var erkek evlat duygusunu merak edebilirsin ama sevinmelimiyim ne demek ALLAH askina kiz evlat daha hayirlidir denir eli ayağı  düzgün  olsun saglikli olsun yeter insanlar kiz erkrk farketmeksizin evlat sahibi olmak icin ne paralar harcıyorlar 
0 oy
tarafından
Tabikide yani 
0 oy
(942 puan) tarafından
Maşallah oğlan bulana kadar devam ne :)
tarafından
Yok yok söyleyen sen degildin zaten canım rahat ol
(942 puan) tarafından
çok sıcak ya yanıyor ortalik
(15,666 puan) tarafından
Ya Merve ya ☺☺
(13,693 puan) tarafından
:D süs fato :D rezil olduk zaten :D
(15,666 puan) tarafından
Hahahh epey güldüm valla ☺☺
0 oy
tarafından
Eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlat olsun tabiki sevin o da evlat can cinciyetin ne önemi var
(56 puan) tarafından
Aynen cnmda küçük yerde yaşıyorum insanlar eşim istiyodu
0 oy
tarafından
Erkeği kızı olmaz ki evlat evlattır allah ney nasip ederse o olur 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin neden oyle diyorsun bence bana tuhaf geldi braz yanlis anlama.benide
(56 puan) tarafından
Yok cnm yanlış anlamam ben yanlış yazdım
(5,436 puan) tarafından
Rabbim hayirli ve saglikli evlat nasip etsn
0 oy
(1,908 puan) tarafından
bend haftaya öğrencim çok heyecanlıyım ama sağlığı cinsiyetten çok daha önemli 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Saglikli olsun yeter ki ne güzel ilerde kız kardeş olarak hep arkadaş olurlar .c ok isterdim bı kız kardeşim olsun 
(56 puan) tarafından
Aynen cnm bnm
0 oy
(880 puan) tarafından
Benim bir oğlum var hamileyim kız istiyordum ** bir oğlum daha olacak sevinmelimiyim derken üzüldüm mu diyorsun sen erkek olur diyemi hamile kaldın Allah ne derse o üzülmek hiç aklımdan bile geçmedi o benim nurum pasamin kardeşi nasip der susarim !!!!
(2,613 puan) tarafından
Bendee ayni bi oglum oldu esim hep buruktu aliniyodum istemiyosun diye yok seviniyorum diyodu kiz istiyodu
Sonra hamile kaldim 26 haftaya kadar kiz dediler uçuyoruz esimle kolye bile aldik adini koyduk zeynep olcakti ama ayrintiliya girdim saglikli erkek bebek dedi şok olduk eşim 2 tane çocuk yeter diyodu sezeryan oldum ben ikinci oglumuda dogurdum çok sukur daha 40 cikmadiydi bitanede kizimiz olsa dedi yine rabbime hep dua ediyorum bize bi kiz evlat versin esim o kadar istiyoki

Bole hikayeleri okuyunca kotu oluyorum ama tabi onunda ne yasadigini bilemrm etrafi baski yapiyo olabilir dun haberlerde kiz çocugunu çope atmislar sirf kiz diye :((
(880 puan) tarafından
Allahim yarabbim nasik bir insan pisliği bebeğini sokağa atabilir anlayamıyorum yazıklar olsun ! Ben de valla canim üçüncüyü yaparmiyim bilmiyorum bana çok fazla geliyor üç çocuk ama rabbim verirse neden olmasin hele bir ikinci oglusumu da kucağıma sağ Salim alayimda ne güzel post sahibinin dördüncü kız geliyor elbette herkes erkek de olsun ister özellikle çevre saçma sapan imada bulunur can sıkar ama evlat cinsiyeti biz belirleyemiyoruz sevinsemmi yazmışsa açıkça çok kınadim kız isteedin ama yaparken kiz oalma ihtimali de vardi neticede
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Ya öyle şey mi olur tabiki sevin eğer iyi hayırlı evlat namuslu bi şekilde yetiştirirsek cennetimsin belkide kız berekettir 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Sevin tabi ne güzel işte 4kiz hayirli olsun yeterki hayırsız olacaksa erkek olsa ne olur 
0 oy
(10,504 puan) tarafından
Erkek olsun diye mi yaptın o çocuğu allahım nasıl sorular soruyorsunuz ya rabbim vermiş sevinmelimiyim ne demek 

Sağlıklı ise çok sevin kız evlat berekettir 
0 oy
(13,852 puan) tarafından
İsyan eder gibi , mutsuz gibi sormuşsun. Lütfen böyle yapma , Allah sana evlat nasip etmiş sağlıklı olduğuna şukret ve tabiki sevin. 
(56 puan) tarafından
Şükrediyorum tabi cnm yanlış yazdım yanlış anladı
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum hiç öyle deme Rabbim hayırlısını versin sağlıklı olsun ki zaten ayrıntılıda belli olur kesin dediğine bakma
(56 puan) tarafından
Teşekkürler cnm biraz destek istemiştim dokturda çıkana kadar on kişi aradı ne diye
(2,479 puan) tarafından
Öyle olur bacım insanlar bu konuda çok düşüncesiz
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Burada bebek isteyip de bir saçının teli nasip olmayanlar var bu nasil bir sorudur hediyeyi beğenmemezlik olur mu çok ayıp ediyorsun şükret biraz
0 oy
tarafından
Allah sana 3 tane kız evlat vererek cennet kapısını aralasın sende sevineyim mi diye sor. Taş yağacak taş 
0 oy
(415 puan) tarafından
Allah aşkına sevinmelimiyim  nasl bi soru bu bi linç değil sadece hiç yakışmadı sana evladın kızı erkeği olmaz kocan erkek mi bekliyordu bnce sağlıklı olduğu için şükretmeli 3 kız cocugu ne demek bereket demk esin o 3 kız çocuğunu eğer gelinligyle evden çıkarıp evlendrirse cennetlikmis  be bnm de ikncisi kiz dedi doktor yani 2 kzm  olcak çok şükür doğuma 1 ay kaldı erkek olsaydı hayirlisyla  kızıma abilik de yapardı ama kız kardeşi olcak 3 cü kız olsun 4 cü de onların Rabbimin verdiği en gusel nimet bereket armağan bize yaa şükretmeyi bil bebeği hiç olmayan nice insanlar var Rabbim onlara versin inşallah
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Tabikide sevinmelisin canım evlat hasreti çeken o kadar insan varki rabbim layık görüp nasip etmiş. Her kez kız veya erkek ister ama önemli olan sağlıkla sıhhatle kucağınıza almanız. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. 
(56 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 857 göst.
0 oy
7 cevap 226 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy