0 oy
565 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
adamm artikk biktii bnden yaa napacam boylee 1 2 haftadur horluorumm ve bazen kendi horlamama uyaniorumm :) gecer demi dogumdan sonraa 

10 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından

Valla bebek gece iyi uyursa gecer. Ben hamileyken degilde dogumnan sonra 3 cocuk bakiyorum yorqunlukdan agzi acik uyuyorum. :D

(62 puan) tarafından
gecsin ama ya adamm bikmak.uzere bide kucuk kiz kardesimle ikisi dalga gecioo :) kardesimm 7 yasinda anne senin bu kizin bi horluoo anlatamam dio taklit yapioo yapamiomm horlamasini dio :)
(242 puan) tarafından
O senlik bir sey degilki her halde burnuda nefes alma zorlugun var.
(62 puan) tarafından
bebek buyudukce olur dedi ama annem bilmiorumm ki bebegimm hep yukarda benimm karnimin alt kismi heo boss
(242 puan) tarafından
Doguma daha var inicek az kalmis eger simdi olduysa horlama gecicek muhdemelen yasdini farkli koymayi dene
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından

:D Bende 1 2 kez kendi horultumla uyandım Allah tan eşimde horluyo sıkıntı olmuyo yan komsuya gidiyo mu ses bilmem gidiyosa vay haline :D ama doğumdan sonra geçer diyolar

(62 puan) tarafından
yeni yeni olmaya basladi bende ya adamm bikti artikk :)
(588 puan) tarafından
Duyuyomuymus :)
(62 puan) tarafından
kac kere donduruo sabaha kadar anlatamam :)
(588 puan) tarafından
Cok kötü oluyo insan ama hormonlar iste
(62 puan) tarafından
1 ay kaldi gececek.inss :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Geniz eti falan var mi kuzum bi baktır esim de çok horlu onunki kalıcı inşallah seninki geçicidir.. yazıkk banaa :(
(242 puan) tarafından
Ya oyle ben yorgunlukdan horluyorum bide cok gur horlamam annemde yorqun oldugumda nasil horladigimin taklidini yapmisdi ben isdemiwdim. Ama horladimmi kocam uyandiriyor horluyorsun diyor uyuyamiyorum.ama o horlasin ev titriyor resmen :))
(62 puan) tarafından
esimin horlamasina.alistimm ben.ama kendi horlamam uyaniorummm ya artikk ta o derece :)
(9,651 puan) tarafından
:D bende eşimin telefonuna horlarken ses kaydını almıştım sonrasin da eşim onu silmiş ben horlarken ses kaydı almış eşim iddalasiyo  ben horlamıyorum diye bende dedim bak kanıtları var dinleteyim  dinlenirken eşimin sesini duydum adımı soyluyu uyan uyan çok hormuyosun diye iste ozaman anladim ki bense horluyomusum
(62 puan) tarafından
yok canimm benimki hamilelikten 2 haftaua kadar yoktuu esimm 1.senedir boyle.bisey yoktu.noldu sana diio
(9,651 puan) tarafından
Vücut hormonlar dengeler değişiyor ondandır canım gec er insalllah
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Gecen bi hasta olmusum ağzım genzim burnum heryerim tikali bi horlamisimki sorma esim videoya çekmiş bence shop hala inanamiyorm o ses bendenmi çıkti bende kendimi uyuyan güzel saniyodum :D:D

(62 puan) tarafından
yavvv seninki hastaliktann :) ya ben horlamam kendimmm uyaniorummm ya
0 oy
(758 puan) tarafından

Yaramı desmee gozunu sevimm :D gerci bende kesildi 3 4 haftadir yok insaallah bi daha olmaz  sendede

(62 puan) tarafından
olmasinn ya kendimmm o sese uyaniorimmm yaa :)
0 oy
(86 puan) tarafından
Canım hamileligimin son aylarında başladı ben o sese uyaniyodum bazen gündüzleri kestirdigimdr kaynanam duyuyodu dalga geciyodu ayyy ne beter bişeydi içimden ayı  bagiriyodu snki  ama doğumdan sonra geçti arada bi oluyo
(62 puan) tarafından
benimde son ay iste 42 gunumm kaldi ama istee kendimden sogudumm artikk
(86 puan) tarafından
O kadar sıkıntı etme canım içinde seninle büyüyen bir bebiş var illaki zorlukları olacak ama eline kucagina aldığında göreceksin ne kadar boş şeylere uzuldugunu
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Beblnde de 31 haftada olustu dr um takip gerek dedi erken doguma neden oluyor surekli horlama dedi idrarda protein yuksek çıktı protein dusuruldu 34 haftamda horlamamda bitti ama 36+4 te doğum yaptim.ben cok kilo almadigim için proteine bakildi 12 kilonun uzerinde alındığı zaman da horlama olabiliyormus veya burun tıkanıklığı da yapiyormus.
(62 puan) tarafından
8 kilo aldimm canimm 34. haftamdayimm evet burnimda et var ama simdiye kadar hic.boyle olmamistimmm.74 kiloyummm.suanda
(5,938 puan) tarafından
Zaten 30 haftadan sonra cikarmis ben yuksek yastık ve burun bandida kullanmıştım iyi gelmisti dr um onerdi kilon fazla değil canim
(62 puan) tarafından
riskli gebelik benimki doktorla okadar cok sey konusuoruzz ki bunlari sormakk aklima gelmio benimm yaa
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Adam halt etmiş senden bıkmaya.. Sen de  bunu bu şeklde dile getirip onn bıkmaya hakkı varmış süsğ verme lütfen. 

Gebelik riniti geçirdim 9 ay burnum tıkalı  etraf sümük mendllrri ve ağzı açık uyuyup horladım. 

Kalkınca dilim taş gibi olmuş oluydu Allah kimseye yaşatmasın berbat horluydm. Seni anlıyorum 
(62 puan) tarafından
yok giz oyle.deme Allah var bi gunden bi gune rencide edipp kizmadi bisey demedi sadece ben uzulmeyimm.die sakaya vuruodu ama.kendimde cok rahatsiz oluorummm horladigima uyaniorummm
0 oy
(78 puan) tarafından
Geniz etin varsa gecmez kuzum 
(62 puan) tarafından
hamielikte.oldu ama daha.once yoktuu 30. haftadan snraa
0 oy
(6,136 puan) tarafından
O değil de ne zmn doğurcan
(6,136 puan) tarafından
Aman ben yetiştim sana daha ne durun
(62 puan) tarafından
kiz.dur oglumm daha kucukk 2 kgcikk yazik az.daha beklesinn
(6,136 puan) tarafından
Iyi beslee 31 hafta da benim2 kilo ztn elma muz peynir yoğurt soda iç çabuk hade kalk hemen
(62 puan) tarafından
yok giz hergun sutumu yogurdumu meyvemi yiyorumm artikk ama doktor haftasoyla uyumlu gido dedi sorun yokk
(6,136 puan) tarafından
Masallah hadi hayirlisi canım rabbim sağlıkla hayırlısıyla doğumlarımızı kolaylastirsin inşallah amin

İlgili bir soru bulunamadı

380,241 soru

11,384,227 cevap

34,884 kullanıcı

...