0 oy
1,814 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Çok şey yaşadım çok zor günler geçirdim. Eşim ne zaman bir tartışma olsa ailesinin yanında. Param vardı eşime Ankaraya yada Eskişehire gidelim dedim götürmedi. Kaç gündür kız kardeşleri ile geziyor bugün hastane randevum vardı hastaneye götürdü hastanenin ortasında bana bağırıp çağırdı. Kız kardeşinin işi varmış bugün hastaneye gitmem şartmiymiş 30 haftalık hamileyim bununla 3 kez ancak gittim. Senin yüzünden gezemiyorum ben hizmetçimiyim senin peşinden gezeceğim bin dolmuşa kendin git dedi bana. Sonuçlarımi gösterecektim bekle 10 dakika dedim ben sigara içmeye gidiyorum bekleyemem dedi bende sonuçları yırtıp çıktım arkamdan bağırdı gel göster diye bende yırtım sonuçları dedim. Hastaneden bağıra çağıra çıktı. Bana gelince hep böyle arkandan gezemem benim 1 tane arkadaşım yok ki yanıma alıp gezeyim kimsem de yok mecburum tek gitsem kaynanam laf ediyor bu kez. Kadın kısmı tek gezmez diye. Neyse eve geldik kaynanamla aynı evde yaşıyorum onun yanında bana bağırdı beni suçladı neymiş durup dururken sonuçları yırtıp hastaneyi terk etmişim. Kaynanami markete götürdü ondan sonra arabada ne dediyse kaynanam evde üstüme geldi. Kızım 3 aylıkken doktor kalbinde büyüme var dedi ankaraya sevk etti ben çok ağladım o gün neyse ankaraya gittik sonuçlar temiz çıktı. Kaynanam ta onu başıma kakiyo sen durup dururken bizi masrafa soktun 3 aylık kızı ankaraya götürdün diyo bağıra çağıra Ankara bize 55 kilometre ve devlet hastanesine gitmiştik. Bana bağırdı bende kaynanama sesimi yükseltip sesini kes bana bağırma dedi saygısız dedi. Oğluma tasma takmışsın dedi köpek gibi kullanıyorsun dedi. Eşimde şoför şehirler arası gidip bir daha gelmicem dedi ne halin varsa gör dedi. Ankaraya gittiğimiz gün araba 50 TL yakmıştı kızıma. Doğumundan sonra çekip gitmeyi düşünüyorum doğacak çocuğumuda bırakacağım beni linç etmeyin lütfen beni anlayın annem yok babam yok babanneme amcam bakıyor onların yanında kalcam çocuklarimi kabul etmezler. Ayrı eve çıksam çocuklarıma mi bakcam yoksa çalışcam mi? İkiside küçük bir annem olsa baksa asla bırakmam şuan bile içim içimi yiyor. Bakıp bakıp ağlıyorum kızıma ama beni anlayın çok üstüme geliyorlar köpek gibi kullanıyorlar Kocam olacak insan da beni ailesine kötülüyor babanneme amcalarima durup dururken küfür ediyor çocuklarım için Altan almaya çalışıyorum ama akıl sağlığım yerinde değil gittikçe deliriyorum kendi kendime ağlıyorum konuşuyorum zoruma gidiyor. 

45 Cevaplar

0 oy
(3,473 puan) tarafından

Rabbim sana en yakın zamanda hayırlı Bi kapı açsın inşallah cok üzüldüm senin adına ama çocuklarını bırakma onlarin eline emin ol daha çok perişan olursun geri dönmek istersin  belki çocukların için  bu defa daha kötü muamele görürsün senden acısını çıkarırlar Allah kimseyi hayırsızin eline düşürmesin :(

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam elimden gelen tüm imkanları sonuna kadar kullanırim son en son çare bırakmaksa o zaman belli kurallar la bırakırım sen biraz kolaya kaçiyorsun 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Kadin siginma evine git cocuklarini asla birakma sana bu kdr söylüyorum.anliyorum.seni ama ne yapiyorsan cocuklarina göre yap
0 oy
(373 puan) tarafından
Bu post eski napmis acaba çocukları
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Eski post . Ne oldu acaba ınsallah çocuklarını bırakmamıştır :(

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 683 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Powerpufff (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 662 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 224 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu

379,465 soru

11,359,441 cevap

34,836 kullanıcı

...