0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kapalı

Kızlar ya uygun fiyata vermeye çalışacağım eğer anlasirsak. Hepsi 40 numara. Bir tanesi düğünlük. Alır misiniz? Kargosunu  ben gönderirim. Kapıda ödeme yaparsiniz. Kartım da yok çünkü. Yardımcı olur musunuz bana? Almak isteyen özelden yazabilir mi?

image

notu ile kapatıldı: Yasak post

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde var hemde giyilmemiş ayaklarım büyümüş doğumdan sonra duruyor hep 
tarafından
Ben düğünde iken almıştım. Benim boy 172 cm. Topuklu giyince dev gibi oluyorum. Topuklu giymeden eşim ile ayni boydayiz
(6,825 puan) tarafından
Post kapanmış o yüzden buraya yazayım :) fiyat da ver ki kuzm gören ister belki kaça verirsin mesela hangi ildesn
tarafından
Adana dayım kuzum. Ben kargo ile gönderirim kapıda ödeme yaparız. Delikli ayakkabı 39 gerisi 40 numara.  Valla hepsi teker teker 70 lira diyeyim.
-Reklam-
0 oy
(10,823 puan) tarafından
Kapatırlar canım dolaba koy satılır orada
tarafından
Onları eşim sevmiyor kuzum ya. Bunu da böyle bir uygulama olduğunu bilmiyor. Napim el altından satayım diyorum. Pek para vermiyor. Kaç defa post acmistim zaten. Babam arada veriyor para onu bile demiyorum. Oğluma bişeler alıyorum hep
(10,823 puan) tarafından
Anladım kuzum inşallah alıcısı çıkar benim ayaklar 35.5
Aslında 40 numara bu tarz ayakkabı zor bulunuyor o yüzden dedim dolapta giderdi diye
0 oy
tarafından
İnşallah satarsın bnm ayaklar 37 no

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
18 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan89 (956 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 70 göst.
2 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (353 puan) tarafından soruldu

385,474 soru

11,526,668 cevap

35,197 kullanıcı

...