0 oy
899 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından

Konuya uygun başlık bulamadım ya :D benim bugüne kadar duyduğum en kötü kızma şekli yan komşunun çocuğuna 3 kere üst üste gebeer gebeer gebeer diye bağırması ve karşıya yeni taşınan komşunun bahçede çocuguna seni parçalarım gebeertirim evlat diye bağırması :( kızmak var kızmak var ne kadar üzüldüm anlatamam 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nehir uyuuuuu nehir niyeeee uyumuyosun annecim nehirrrr çok uykum var beni kizdiriyorsun bak sana kızıyorum ben şuan :D 

tarafından
Üzülüyorum sonra da :D yerimmm onu kurban olurum ona
tarafından
Bir dk yazdığını şimdi gördüm az önce ..... Sekilindeydi ne demekkkk gebeeeer ya  içim ürperdi
(10,834 puan) tarafından
Ayyy ne tatlısın sennnn yaaa
(25,223 puan) tarafından
Yaa aynen kız kelime çıkması diye düzelttim yazıyı aynen öyle diyo
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha çıkarmadım içimde çıkarınca anlaşılır nasıl kızdığım :) 
(25,223 puan) tarafından
Çıkarınca yazarsın :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Üfffff dur artık ya üf ne degisiksin derim hep:Dddddd
(25,223 puan) tarafından
Hahaha değişik derken :D
0 oy
(54 puan) tarafından
Lan sus eşkiya :D oğlum huysuzlugunun sebebi nedir 
(25,223 puan) tarafından
Hahaha o ne biçim kızma ya :D
(54 puan) tarafından
Kizamiyom işte:) daha 3 aylk cok aglyo bazem
(25,223 puan) tarafından
Sevgili oğlum rica etsem huysuzluğun sebebini söylermisin de istersen :D
(54 puan) tarafından
Oyle dedikce daha da bagryo:)
0 oy
(2,934 puan) tarafından

Elif zümra artik cok yoruyosun beni yeteerrrr :D bu butun elbise dolabini assaya indirince gozum dönmüş hali ama nasıl kaciyo baska odaya gülerek agzini yedigim :D

tarafından
Ahaha :D
(25,223 puan) tarafından
Hahaha minnoş ya
0 oy
tarafından
Şimdi sana kizicam ama diyorum kızamadan kalıyor 
(25,223 puan) tarafından
Ne tatlı :))))
tarafından
Aynen kızmamak için bu yöntemi kullanıyorum kıyamıyorum çünkü  :)
0 oy
(120,871 puan) tarafından
Önce kibar davraniyom bili biliiii boyuummm baby boyuuumm uyuu uyuda büyüuu tabi benim baby boy uyumuyo o ara uyusanaaaaa baby booooyyy uyuuuuu   en son seni babası kilıkliiii gece yatmaz sabah kalkmazlar hiih demis babasinin burnundan dusmuss seni diyom gene uyumuyo 
Ahahhaaa ahsene niyet nehire kismet belkide ☺️
tarafından
Anaaa :D
tarafından
Ahahha zaten köyü huylar hep babadan güzel huylar anadan:)))))
 Benim eşim de der bende soykebirim arda aynı babası inat derim zaten der inat olunca baba akilkiysa anne. :))
Fatoooo ☺️☺️☺️
tarafından
❤️❤️❤️( ˘ ³˘)♥( ˘ ³˘)♥
0 oy
tarafından
Çıtı pıtı kıjımaaa çıtı pıtı kıjımaaaaaa derim:)))))
tarafından
:)))))):)))) kızamam ki severim kızsamda tatli gelyo kzamyorum
(25,223 puan) tarafından
Hihi ne güzel :) bende tükürüklü ağzını yicem şmdi bak yeter diyorum :D
tarafından
:)))))) ozellikle meme emerken cok tatlı oluyo benimki o emme sekli emerken pofdik ellerini ceviriyo biseylee yapyp kiz col tatlldr a kız valla cok tatlıdır a diyorum
(25,223 puan) tarafından
Hahaha ay yerim yaaa ayy uyuyo benimki şuan ısırasım geldi bak :D benimki numaradan bi ağlayışı var memede keyif yapmak için yandan yandan bakıyo ığğğ ığğğ diye ağlıyo numaradan alıyorum memeye gözümün içine bakıp yine ağlıyo dur biraz daha ığğğğ yapıyımda acısın halime der gibi sonra memeyi Bi kapıyo sakız gibi çiğniyo :D
tarafından
:))))))) honommmm yerim yerimmmm  benimki meme emince gözgöze gelyoruz güluyo yüzümü ceviryorum oda ceviryo emmeye devam ediyo sonra bana bakyo bende ona bidaha gülüyo büyük adam gibi sen nasıl biliyon böyle oyunları
0 oy
tarafından

Kızım bi uyu artık noluurr yaaaa :P 

Çok yoruldum ama bende insanım oyyy oyy

Benimki birazcık yalvarma gibi oluyor sanırım :) :D

(25,223 puan) tarafından
Hahaha aynen resmen yalvarma :D
(14,166 puan) tarafından
Aynen bende böyle diyorum birde oğlum daha ne istiyorsun senin için ne yapabiliyorum diyorum kendisi 4 aylık :)))
0 oy
(3,796 puan) tarafından
Ağlaması durmayinca bağırırim elimde olmaz çünkü bu ben hiç bir çocuğun almasına tahammül edemem bı süreden sonra kendimi kaybetmeye başlıyorum anı bazen bagirmalrm oluyor ama arkasından özür diliyor gönlünü alıyorum

Onun dışında biri var ise ona veriyorum ben odadan cikiyorum yada sakinleşmyi bkliorm
(594 puan) tarafından
aynı dert bende de var 15 aylık dısarı cıkamıyoruz yemek yemez. altını üstünü degiştiremem. sürekli aglar  sabır sabır tasıyor bazen
(3,796 puan) tarafından
Aynen öyle canım bizde insanız ki kızmak vs öyle öcü değil olacak okdrida öyle hep iyi hep tamam yap et fln çocuk şımarık buyur sonra başını alamaz insan
(594 puan) tarafından
aynen öle canım.. anlamıyor gerçi kızsam da smdi ama bastan asılamak gerek yine de.
(3,796 puan) tarafından
Hafif hafif kız hani anlayacgi dili zaten zamanla çözüyorsun inan:)

Evet şuan bazen diyorum ya kizsam ne olck anlamior :) yada yine yapacağını yapıyor ama yinede anlayacgi dilden yapmaya çalışıyorum ki kizdgm şeyleri bilsin öğrensin diye
(594 puan) tarafından
aynrn katılıyorum sana canım
0 oy
tarafından
Yağız eymen yapma oğlum, yağız eymen delirtme beni çocuğum yağız eymen beni tımarhaneye mi göndermek istiyorsun ve gardolapdaki bütün kıyafetleri yere indirince yağız eymen çabuk çok dışarı burdaki hiç biseye dokunmuyorsun bundan sonra bu oda sana yasak duydun mu beni ve sonrası pişmanlık tabiki :))))
(25,223 puan) tarafından
Hahaha gözümde canlandı resmen yağız eymenin odadan kaçışı :D
tarafından
Yok kız önce bana vuruyor sonra gülerek kaçıyor:)))))
Kız vallahi yatak oadasini toplamaktan gına geldi en son o girmişti daha girip bakmadım ne durumda daha doğrusu bakmak istemiyore göreceğim manzaradan korkuyorum :)))
(25,223 puan) tarafından
Hahaha bak sen yumurcağa :)))
tarafından
Kız öyle ya doğuyor gazlı günlerde bu büyüse emeklese kendi kendine oynar diyordum emekledi sürekli kucagima gelmek isterdi ah bi yürüse kimseye zararı olmaz diyordum şimdi yürüyor dağıtmadıgi dokunmadığı nokta dahi yok:)))
Sağlıklı olsunlarda biz peşlerinden kosak:) Rabb'im isteyen herkese salih evlat nasip etsin canım bakma sen benim yakindigima
0 oy
tarafından
Valla canım yeri gelir bağırdım yeri gelir kızarım ama asla öyle beddualı laflar etmem edenden de nefret ederim.... Sonuçta bu ana baba duası kadar beddua da tutar Allah korusun!!! 

Benim karşı konusunda öyle Laneeettt olsun size , Allah belanı versin , Allah benim belamı versin gibi laflar eder hep . Gıcık olurum yaa derim insan çocuğuna lanet eder mi ya da bela okur mu...
(25,223 puan) tarafından
Aynen cnm kızmak var kızmak var işte ben şok olmuştum duyunca
tarafından
Ben alıştım artık komşumun haline cicuklari da çok yaramaz ama ne kadar yaramaz olursa olsun adı üstünde Co. Cuk...:)
0 oy
(9,731 puan) tarafından

Off kızım bi dur ya eylul bak beni sinir etme gel şurya altını kapatmam lazm :D ne zman bez değişsek işkence gbi geliyor bana kaçıyor durmiyor

(25,223 puan) tarafından
Hahaha çok tatlı
0 oy
(5,190 puan) tarafından

Allah seni hafız etsin alim etsin sende kurtul bende :D

(25,223 puan) tarafından
Hahaha süpermişşş:)))?
0 oy
(591 puan) tarafından
Bende kızım uyu neden uyumuyorsun uyu artık cok uykum deliriyorum bak diye konusuyodum cocuga ve cocuk ta oylece durmus gozlerımın ıcıne bakıyordu :) 
0 oy
(9,653 puan) tarafından
Seni varrrr yaa o totonu yerimm yerimm yerimm uleyyynnnn... 
0 oy
(716 puan) tarafından
Kızım Allah rızası için uyu artık Allah canımı alsın alsın anneciğim uyu artık gün boyu uyku saatleri ağzımda hep 
(174 puan) tarafından
Neden Allah canımı alsın diyorsunuz? O yavru annesiz mi büyüsün istiyorsunuz uyumadigi için buna reva mı goruyorsunuz yavrunuzu
(716 puan) tarafından
Ayy o ağız alışkanlığı tabikide Allah onu bensiz bırakmasın annesizlik nedir çok iyi bilirim ve bu söylediklerimi de zerzenis şeklinde söylüyorum isyan ede ede degil
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benim ömrüm bu kıza yapma demekle geçiyor 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Bağırıp kızarım ama öok şükür hiç bi zaman beddua etmem, edenden nefret ediyorum, bi tanıdığım var, çocuk anne su dese Allah belanı versin kanser olun der hiç sevmem o kadını
0 oy
(58 puan) tarafından
Sadece sesimi yükseltiyorum kötü kelimeler kullanmam
(25,223 puan) tarafından
Peki :))).....

İlgili bir soru bulunamadı

397,345 soru

11,884,347 cevap

36,004 kullanıcı

...