0 oy
627 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime biz kolay atlattik kayinvalidem görümcem hepsi hastaneden eve taburcu oldular. Test yaptirmadik daha. Bize belirtileriniz geçince çıkabilirsiniz dediler dışarıya bizde 14 gün sonra zaten gayet iyi olduk bu arada verdikleri ilaci kesinlikle kullanmadik eşimle ben. Bu süreçte 1 yaşındaki kızımı da etkiledi ateşi düşmüyordu pozitif oldugumuz halde kızım için gece yarıları acillere gidiyoduk eltimin çocukları hepsi ateşlendi birinin ayak derileri döküldü kesinlikle çocukları etkiliyor hatta bu 14 gün içinde virusten 55 yasindaki akrabamizi kaybettik... gerçekten anlatilmaz ancak yasaninca işin cisdiyetini anliyor insan. Soran herkese teşekkürler.  (Maske , Mesafe, Temizlik) unutmayın !

8 Cevaplar

+7 oy
(111 puan) tarafından
Pozitif olduğunuz halde acile gittiniz ve kaç kişiye bulaştırır günahına girdiniz? Belki de sizin bulaştırdığınız insanlardan ölen bile olmuştur. Bu vebal sizi rahatsız etmiyor mu? 
(132 puan) tarafından
Canım ambulansı aradıktan sonra gelmiyor diyemezsin hemen geliyor heleki konu bebek olunca kesin gelirler en ufak şeye gelen ambulans bebegemi gelmicek hiç inandırıcı değil bence
tarafından
Eger senin basina gelirse sen atesli cocukla evde bekle
(62 puan) tarafından
Size neden yalan soylim ne kadar tartışmayı seviyosunuz gelmedi diyorum gerek duymadilar hem ambulans gelse bile ben yine bebegimle gitmek zorundayım anlamakta zorluk cekiyosunuz galiba kizim 1 yaşında daha beni biliyor ve ateşler içinde yanıyor ya cocuguma bişey olsaydı. Sizin gibilerin düşünceleri asil insanlari öldürür virüs degil.
(111 puan) tarafından
Ne kadar saçma yorumlar yapıyorlar  ya küçücük çocuk ateslenmis ne yapsın kadın hala hala havale geçirse daha mı  iyi ona göre tedbir alınıyor tabi çocuklarınız yok mu ya empati kurup öyle yorum yapın lütfen
(111 puan) tarafından
Bide Kadın niye yalan söylesin ya ne kadar zalimce yorumlar yapıyorsunuz gerçekten çok üzüldüm ya kadın neler atlatmış sizin dediğiniz şeye bakin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilac neden kullanmadiniz gecmis olsun canim
(62 puan) tarafından
Verdikleri ilaç sıtma ilaci ve ağır bi ilaç bir sürü yan etkisi vardi. Gerek duymadik durumumuz çok ciddî degildi diye kullanmadk canm
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Geçmiş olsun çok sevindim sizin adiniza.. Virüs hepimize çok yakın artık 
(62 puan) tarafından
Teşekkür ederim, aynen öyle .
0 oy
(592 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim, neden ilaci kullanmadiniz ne vermislerdi?
(62 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sıtma hapı canım durumumuz çok ağır degildi sadece agrimiz oldugunda parol ağrı kesici kullandik
0 oy
(610 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
(62 puan) tarafından
Teşekkür ederiz
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Pozitif virüs anında bebeginiz yaninizdamiydi
(62 puan) tarafından
Tabiiki
0 oy
tarafından
Teyzenin kronik rahatsızlıgı mı vardı.ben de hastanede yatıyorum suan sadece tek şikayetim ciğerlerim cok agrıyo öksürürken nefesım kesılıyo gözlerim yerinden cıkıyo resmen. Evde bitkisel tedavi görüym dedm kac gün denedim ama agırlastm mecbur yattm.sizdede böyle sıkayet warmıydı
(62 puan) tarafından
Evet astim, şeker, tansiyon hepsi vardi ama hastane ilgisizdi o yüzden eve gelmeyi kendi istedi evde kendi kendine iyileşti. Onunda nefesi çıkmıyordu hiç hala da bazen şikayet ediyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 

Bebeğinizde ne belirti vardı kaç gün sürdü en çok bebekleri nasıl etkilediğini merak ediyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 316 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherhanim53 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 471 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 296 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eliffffff16161 (8 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,378 cevap

34,941 kullanıcı

...