0 oy
496 göst.
Moda kategorisinde (489 puan) tarafından

Kizlar demiştim söze elbise alcam diye kayınvalidem memleketten bakmış ben daha sade günlük giyeceğim bir şey alacaktım ama salon olacak diye eltim de baya abartı bir şey almış kayınvalidem de bunu beğenmiş istersen alalım dedi ben tam emin olamadim hala abartı geliyo bide model olarak eski sezon gibi geldi alışverişe de daha çıkamadım kafam karışık 

Annem ve kayınvalidem çok begenmis

28+4 haftalık hamileyim göbekli olduğumu dusunerek yorum yapın 

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim hosuma gitmedi canım kollarındaki tuyler kotu 
(489 puan) tarafından
Tüyler olumsuz benim içinde ama çıkarılabilir diye düşünmüştüm
tarafından
Elbise asırı abartı canım dugun olsa tamam da soz ıcın daha sade bence bu sekılde gelini pasif bırakırsın
(489 puan) tarafından
Gelin pullu gupurlu tarlatanli almış canım gelini sordum anne bu çok.abarti değil mi arzunun önüne geçmeyin dedim yok.kizim onun ki daha abartılı dedi.
Salon da şatafatlı bı ortam da kalabalıkta olacak soz Nisan beraber gibi
tarafından
O zaman tuylerı cikar giy kuzum ya bosver sende salın soyle pullu pullu:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elbise çok şık ama mavi tüyleri çıkarabilirsen çıkar 
(489 puan) tarafından
Çıkabilir heralde
tarafından
Eğer büyük bi söz nişan falan olacaksa tamam ama bence bunu düğünde giy. Söz evde olacaksa daha sade bişey bak
(489 puan) tarafından
Yok salonda kalabalık şatafatlı bı mekanda olacak
Gelin kız pullu gupurlu tarlatanli tercih etmiş
tarafından
E o zaman olur bu elbise ama kesinlikle tüyleri çıkar
0 oy
(97 puan) tarafından
Güzel deil cnm ya çok süslü 
(489 puan) tarafından
Salon ve baya şatafatlı bı ortam olacak bana da abartı geldi ama eltimde tarlatanli falan almış sanırım
0 oy
tarafından
Söz için çok abartı gibi geldi hamilesin bide daha sede şık bişey bakabilirsin bu eski model ve abartı gibi  geldi bana
(489 puan) tarafından
Bunların balık modelini bı ara görmüştüm o yüzden eski sezon olabilir diye düşündüm bende baya dir alışveriş yapmıyorum kararsız kaldım.
Bende sade düşünmüştüm ama salon ve baya şatafatlı bı ortam olacak diye kayınvalidem böyle bakmış
tarafından
Senin tercihin ama bana kalırsa alma derim
(489 puan) tarafından
Kararsız kaldım ya aslında elbise de bana cazip gelen bir şey var ama aynı zman da çok.abarti geliyo bide gelin kızın elbisesini görmeyince emin olamiyorim
tarafından
Oyuzden dicegim su ki bırak abartı giyen giysin sen sade sık bir elbise al bence
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Göbekli olup olmaman sorun degil de söz icin çok abartılı ve demode bence :/
(489 puan) tarafından
Göbeği belirtme nedenim ordan çıkacak olması kloş olması göbeğimi kapatabilirde kapatmaya bilirde o yüzden kararsız kaldım .
Söz salon da ve şatafatlı bı ortamda olacak eltim de pullu guburlu ve tarlatanli bir şey almış sanırım boule soyleyince çok.karisik gibi geldi de güzeldir heralde
Bu elbisenin balık modellerini eski sezonda görmüştüm de bilmiyorum
0 oy
tarafından

Pek hoşuma gitmedi :ermm:

(489 puan) tarafından
Bende kararsızım alışverişe çıkmaya da korkuyorum hazır bakmış kayinvalidem alsa bide laci şal kestirse ben sadece giysem diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Dügün elbisesi bu sanki senin nişaninmiş gibi :) bana biraz abartı hatta çok abartı geldi. Ben olsam ya düz elbise yada takim tunik pantolon alirdim, 
(489 puan) tarafından
Nisanliklar genelde tarlatanli olur canım ya da sen çok sadesin ki nişanım da böyle bı elbise tercih.etmem.
Bana da abartı geldi bende daha sade bir şey düşünüyordum ama kayınvalidem bakmış buna bide söz kalabalık olacak salon da ve şatafatlı.bi ortamda o yüzden bunu beğenmiş
0 oy
(101 puan) tarafından
Ben kendi sözümde böyle simli aynı renk giydim eltininki abartiysa sende abart geç onu ama değilse bu da biraz abartı olur sanki :)
(489 puan) tarafından
Eltimde pullu gupurlu tarlatanli almış
Ay ben kendi sözümde bu kadar abartı giymedim evdedyi kendi aramızda az kişiyle yaptık ama onun ki Nisan gibi daha kalabalık salonda ve şatafatlı bı ortamda olacak ama yine de çok abartmak istemiyorum
0 oy
(10,163 puan) tarafından
Ben sevemedim canım ya daha zarif ürünler var bu pek olmamış bi model
(489 puan) tarafından
Bence hoş ama kararsızım
0 oy
tarafından
28haftalikmissin göbeğin olduğuna göre bütün elbise bakma zaten daha çok belli eder alt kısmı tüllü göğüs altı bol olanları kilos gibi can acilanlari tercih et bene
(489 puan) tarafından
Bu da kloş aciliyo canım normalde de salaş ve rahat kesim kullanırım ama bilmiyorum elbiseden emin değilim
tarafından
Düz gekdi bana daha renkli olabilir koyu geldi yani
(489 puan) tarafından
Hiç laci elbisem yok aslında lila tüllü bir şeyler düşünüyordum ama daha almadım zaten bilmiyorum
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Gayet hoş canim :)
(489 puan) tarafından
Tesekkur ederim :)
0 oy
tarafından
Ben böyle abartılı şeyler sevmiyorum
(489 puan) tarafından
Ortama göre abartmak lazım oluyo
Ama gelin kızın elbisesini bilmeyince ve de bu elbiseyi canlı görmeyince karar veremiyorum
tarafından
Hayır abartma derim hamilesin daha sade güzel şeyler sece bilirsin
(489 puan) tarafından
Çok sade secmem zaten söz ve nişan gibi büyük bı program olacak
Birazdan bakcam birkaç yere insallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 463 göst.
30 Ekim 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 242 göst.
23 Şubat 2022 Moda kategorisinde Damla berna (1,741 puan) tarafından soruldu