0 oy
1,346 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Bence koca evi  ben esimden sonra yaşadığımı anladım :) sizce?

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Babaya gidince koca evi 

Kocaya gidince baba evi 
-Reklam-
0 oy
tarafından

İkisinde canım ama baba evinde de kocamla her yer de kocamla mutluyum sukur :)

0 oy
tarafından
Baba evi bence kardeşlerimle ailemle  aynı evde yaşadığım günleri çok arıyorum 
0 oy
tarafından
Ikisindede rahatım ama tabiki evlendikten sonra koca evi❤☺
0 oy
tarafından
En güzel yer kendi evin kocanın değil sadece senin evin baba evi iyi ama misafirlik için iyi yoksa geri döndüğün de yabancı gibi geliyor bana
0 oy
(271 puan) tarafından
İkiside demek isterdim ama annemin olmadıgı baba evi artık çok anlamsız geliyor 
0 oy
(147 puan) tarafından
Baba evinde cok rahattım. Yemek.derdim çamaşır bulaşık derdim yoktu calisiyodum kendi parami kazanıyorum. Ama şimdi baba evine gittiğimde kalmaya kendi evimdeki rahatlığı bulamıyorum.
0 oy
(530 puan) tarafından
İkiside güzel ama baba evini insan özlüyor ya 
0 oy
(65 puan) tarafından
Çocuk olmadan önce bole bı soru çıksaydı karşıma baba evi derdim ama çocukla baba evi uzun kalmaya olmuyo koca evi diyorum he bekarligimda kalsam baba evi derdim çünkü çok nazlı buyudim evin tek kiziydim koca evinde de birçok zorluklar yaşadım ama arkamı dondugumde hep babam ve abimin desteğini gördüm ama kocamdan en fazla 1 hafta zor ayrı kalabiliyorum çünkü özlüyorum 14 senelik evliyim ama ben 3 senedir evli gibiyim 
0 oy
(4,994 puan) tarafından

İkisi de:angel: İki ev de benim evim haftanın 1 2 günü hep annemlerdeyim<3

0 oy
(477 puan) tarafından
Ikisindede rahattim:))Çok şükür ama.suan ailemi özlüyorum ister istemez
0 oy
tarafından

Hic biri kendi evim:D...

0 oy
tarafından
Kaynanam hep der er evinin ekmegi meydan ekmegidir baba evinin ekmegi zindan ekmegidir gerçekten de öyle Allah kimseyi babasini evine düşürmesin kesinlikle kendi evin..  
0 oy
tarafından
Valla baba evi gibisi yok ne kocadan yana şansım çıktı ne evinden
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Koca evi nokta :D

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Şimdi koca evi, babamın evinde de rahatım ama uzn süre kalınca insan kendini yük gibi görüyor 
0 oy
(830 puan) tarafından

Bunun cevabı evliliğin nasıl gittiğiyle alakalı. Ben evlendigime bin pişman oldum o yüzden baba evi tabiki :ermm:

0 oy
tarafından
Hiç fark yok ikiside aynı her türlü rahatım çok şükürler olsun :)
0 oy
(110 puan) tarafından
Baba evi tabiki .. eşim le de çok mutluyum ama orda odam mutluluğum hiç bir yerde yok .. evlendim eşimin ailesi kendi ailem sorumluluklar temizlik yemek bıktım artık taksitler falan alacağım parfümü bile erteler oldum ama baba evinde har vurup harman savururdum :) istediğim hıı gezerdim kurslara giderdim  sosyal bir yaşantım vardı dilediğim alır giyerdim annem iş bile yaptırmazdi tek kızım diye . . . Evlendim gelen giden çok oluyor sürekli hizmet sosyal hayatım market ile ev arası ..  ne bileyim eşimi seviyorum ama çok sorumluluk istiyor 
0 oy
(460 puan) tarafından
İkisi de. Ana gibi yar Bağdat gibi diyar olmaz demişler. 

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 603 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,333 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 756 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nazz (8 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,894 cevap

34,855 kullanıcı

...