0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar:D

9 Cevaplar

0 oy
(460 puan) tarafından

Ahahhaha aynı ben :D

-Reklam-
0 oy
tarafından

Ah siz kadinlar ya ne yapsa memnun olmuyorsunuz :D

tarafından
Sen memnun oluyormusun ki canoo:)))
tarafından
Asko saka yapiyom cidiye alma :-D
0 oy
(2,706 puan) tarafından

Bugun benimde birinci evlilik yıldönümum kocamdan minikte olsa bi hatırlama  bekliyorum  maddi yada menevi eger hatırlamazsa  öldürücem onu:D

tarafından
Benim evlilik yıldönümüm 10 gün sonra ve o gün esim baska ise giriyor ilk günü duşun yani :D
(2,706 puan) tarafından
Iyi hadi hayirla gelsin insallah bakalim bizimde napcak büyük  bisey beklemem ama hatirlar diye umud ediyorum
tarafından
Hatırlar yaa merak etme :)))
(2,706 puan) tarafından
Aynen bekliyorum :)
0 oy
(119,251 puan) tarafından

Eee sonuç ne kim temizledi :angel:

tarafından
Sonuç beraber topladık :))
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Adamın romantikligini yerle bir etmişin :D

tarafından
Sorma ya :))
0 oy
(2,241 puan) tarafından

yaa cok guzel rabbim daim etsin canim :)) bende sevgililik donemimizde her bulusmaya cicek alirdi benim tek dusundugum bunu eve nasil sokacam olurdu çünkü ailem bilmiyodu :O:ermm:

tarafından
Amin kuzum cumlemizinkini inşallah :) onlar zatenn olmasa olmazz ben çoğu zmaan abimlere belli etmemek icin annem kendisine ev hediye almış gibi gösterirdik annemle beraber :D
(2,241 puan) tarafından
o da iyiymis :)) ben ailem ogrenene kadar kac buket çiçek heba ettim dolabımda saklayarak . simdide herifden cicek gordugumuz yok:)))))
tarafından
Hele ben ya isteme cicegim böyle kocamandi etrafta dediki sac spreyi sık uzun süre solmaz cicekciler oyle yapıyor dediler manyak gibi dinledim dinledim cicegim bi uzun zaman sonra kuflendi ceyizi evime getirirken atmak zorunda kaldm yoksa atmazdm posette saklardm hala :D
(2,241 puan) tarafından
yaa yazik olmus kendi halinde kurutsaydin keske hepsi cok degerli oluyo anilarimiz onlar :)
tarafından
Iste etrafa kulak astm bide kocamandı herkes damat agac getirmisndiyordu düşün:D
0 oy
tarafından
Kadınlık içgüdüsü işte adam bı romantiklik yapıyım demiş içine ediyon bırak anı yasaaa
tarafından
O an onu düşünemiyorsun bile valla cidden
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Adam romantiklik  yapmış sen temizliği düşünüyorsun o da güzel :)))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:Dddddddd puhaahahahahaahha güzeldi bu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 567 göst.
0 oy
13 cevap 497 göst.
0 oy
12 cevap 771 göst.
12 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy