+1 oy
313 göst.
Aile kategorisinde tarafından
45 günlük  bebeğim.

Uynsa  3 dk emer toplam ağlar altını degisirim  ağlar  2 dk emer ağlar gazını aliirm 3,4 dk emer ağlar  susturmaya calsrrm uyutmaya  calsirm bi iki dk yine emzirmeye  calsrm  yani  öyle aralıksız bir göğsü  15 dk hiç emmedi  ... hatta toplamda 15 dk hiç  emmedi ...

Sizler  bu sorunu yaşadnz mi? Ne yapmami önerirsiniz?

11 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benimkide altini degistiriken üstünü degistirirken çok agliyoo ya bi cozum bulamadim
(1,698 puan) tarafından
Kaç aylık? Ya da günlük canım?
(5,376 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle oluyo nagişim altını aldrmazdı hiç sonra hoşuna gtmeye başladı açınca susuyodu şimdi yine başa döndüm babası olmadan çok zor alıyom kalkıp gidiyo emekliyo aldrmıyo altını velet :D
(7,972 puan) tarafından
10 gunluj cnm
Insallah tubisim bizimkide alisir resmen korkuyorum altini degistircegim zaman
(1,698 puan) tarafından
Benimki de öyleydi altını açtığımda kapatana kadar akla karayı seçerdim ortalığı yıkardı sonra alıştı şimdi altını açınca neşeden gülüyor :)
(7,972 puan) tarafından
Darisi benimkinin basina:)
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bende iki cocugumuda oyle emzirdim saatle falan yok ne zaman aglarsa
0 oy
(13,061 puan) tarafından
5.5 aylığız hala 5 dk emer doğduğundan beri uzun emdiğini  bilmem Geçen ark dedi benim kızım yarım saat emiyor şaşırdım:/
0 oy
(670 puan) tarafından
Benimki de öyleydi ahh Ahh 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ust taraftan mutlaka gazini cikarin gazini cikarmayinca da surekli emmek istiyor
tarafından
Ya benimki emmek değil ağlamak istyo nen6 zar zor ağzına sokyom  evet aly taraftan  pek gazi cikaramyom  ama üstten ckrmaya  clsyom
0 oy
(396 puan) tarafından
Canım bebek ortalama zaten 4 dk göğüsten süt alır ondan sonra boş memeyi emer duygu alırmış bi yerde okumuştum 
tarafından
Evet Bn De okudum ama 15 dk emse 4 u süt imis karnını doyuran .. belki son 5 dk doyuyor ilk 10 dk boş emiyor... veye  süt şırıl  şırıl  akmyor  ki kaç damla emecek doyacak blmyom... off
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bir çoğumuz yaşadı canım aynı durumu benim 2 numara da öyleydi hiç bir şekilde memnun edemiyordum ama zamanla azalıyor 2 aydan sonra biraz hafifledi şu an 4 buçuk aylık daha rahatız 
tarafından
Ya biz 45 günlük olduk  zaten ilk hafta sarılık oldu açlıktan  şimdi de korkyom  emmiyor düzgün  acaba doyuyor mu
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benimki de öyleydi doymadığı için öyleymiş mama verdim doydu ama sonradan Emzirdiğim de yarim saatten aşağı  emmezdi.
tarafından
Ama benimki mamayı tukuruyor
(3,136 puan) tarafından
Sevmedi mi acaba hangi mamayı verdiniz canım
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Oğlum da öyleydi ya altını degistirince üstünü giydirince kıyameti koparırdı yavaş yavaş düzeldi şimdi 4 aylık altını açınca keyifleniyor hatta 
tarafından
Işte bnmki  uyanık olduğu her saniye öyle tamam ağlasın emsin yeterki dedom ama düzgü  emmesi yok
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Pozisyon değiştirerek emzirmeyi dene. Mesela uzanarak emzir bakalım emecek mi
tarafından
Bagryo  hep ağlıyor
 Onu denedim ama her seferinde uzanarak mo ezrcem  bazen duruyor öyle ama bazen de kıyameti koparıyor uzanıp emzrsem
(3,107 puan) tarafından
Olsun bir süre öyle emzir sonra tekrar eskisi gibi emzir. Benimki de durmuyordu uzanarak emzirdim biraz sonra eskisi gibi yaptım oldu.
0 oy
(143 puan) tarafından
Sanirim kolik bir  bebek  seninki
tarafından
Gazi var ama gazi çıkınca da  böyle

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 2,051 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
10 cevap 206 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu

380,467 soru

11,391,396 cevap

34,899 kullanıcı

...