0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
Ben gurbette duruyorum kayanalarla ayni şehirde neyse memlekete geldiydik kaynanamlarla ben annnemlerdeyim dun yaprak saracaktı kaynanama gel eyim o zaman dedim oda yok dedi arası da var birinin gelip götürmesi lazim dolmusada binemem neyse 2 çocuğum var neyse esim aradı annem yaprak saracak babam gelsin götürsun kaynanamı aradım dedim babam gelsin götürsün oğlan uyumadıydı uyudu uyansın drdkm 10 aylık bu arada neyse sen kal dedi biz sararız tek sarmiyir yaprağı büyük oğlanı bırak kucukle git dediydi kaynanamda öyle deyince gitmediydim esim bugün iste ariyo gitmedin iş vardı şöyle boyle bende gelme kal dedi ya kaynanam dedi dedim ne demişin sen diyo kaynanamla konuşmuş telefonda oğlan uyuyo falan soyledigimi demiş iste ben kardeşinle otur diye seni bırakıyorum falan filan diyo oraya gidince vi degision diyo sinir oldum hem oğlum durmuo nasıl yaprak sarayım kaynanamdada var 

6 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tabi taş tasiyo ya cok yorulur mazallah alti ustu oturdugu yerden sarma sarcak bizde sariyoruz bizim de bebegimiz var esinin soyledigi sacma kendi gelme demis zaten cok yorulucaksa gel deseymis
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından
Yaprak saricak cumbur cemahat yardm etmeliymis. Bi yaprak sarmasi ne ki yardm aliyir bunca yillik kadin. Bu kaynanalarda ogullarin doldurmak icin her.seyi soz ediyor. Bos ver takma. 
0 oy
tarafından

Merak ettim nerelisin? :D

(2,589 puan) tarafından
Bence denizlili :)
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Yaprak sarması saramıyorsa yemeseymiş... Kaç yaşına gelmiş kadın artık yemek şefi olması lazım eşinde sana minnet duymalı cocuklara bakıyorsun diye kolay mı 2 cocuga bakmak.
0 oy
(2,338 puan) tarafından
Garipler allah islah eylesin
(146 puan) tarafından
Kaynanama.gidince elimden geleni yaparım evini.toplarım bulasiklaeini kaldırırım buraya gelince gitmeyince laf ediyorlar ayda yılda bi kere geliyorum annemle re kis gelecek gelemiyecem
0 oy
(359 puan) tarafından
Haha aynı şeyi eşim ve kaynanam da söylüyor ama doğrular da gidiyorum ailemin yanına gidince çünkü hepsinin bencil empati yoksunu olduklarını görüyorum biz de esimin ailesiyle aynı şehir de yaşıyoruz memleketlerimiz de çok yakın yani ben ailemin yanına gidince onlar da orda oluyor ben ailemin yanında vakit geçirmek istiyorum eşim se beni sürekli kendi memelektine götürmek istiyor her yaz kavga ediyoruz aşamıyoruz bu sorunu kaynanam desen o da aynı bir sene oldu kardeşimi görmedim bayram da oki günlüğüne geldi kaynanam diyor ki bugün got bi gece kal gel niye bayramı onlarla geçiremez arabayla gezdirecez ya onları 
(146 puan) tarafından
Aman iste hepsi ayni demekki ya bayramda 4 gün kaldık 2.gün akşamı Annemle re geldim yatmadık bile ama kendi kızları gelio kalio kocasıyla elimden geldiğince yardımda ediyorum simdi geldim bi gitmedim yaprak sarmadimya yaprağıda tek sarsa anlarım benden kötüsü yok ayni şehirde duruyoruz kaynanam la evine gidince derlerim toplarım elimden geldiğince yaparım birs3yler
(359 puan) tarafından
Valla ben hiç bi şey yapmam şimdi bebeğim var zaten ama önceden de yapmazdım eli ayağı tutuyor iki de kızı var yapsınlar yani ben kendi evimin temizliğini zor yapıyorum bu yüzden kötü gelinim ya milletin gelinleri becerikli ben değilim benim yanımda başkalarını över hep

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 400 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 202 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Alaska (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 398 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.